Kanna (Sceletium tortuosum) - Wątek Ogólny

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

• 983 / 140 / 0

Stwierdzam że KANNA wciągnięta po obiedzie w zasadzie nie działa praktycznie.
  • 92 / 6 / 0

@up używasz parę dni i się dziwisz że nie działa :) czemu ferment, widzę że mają ekstrakt z ciekawości zamówię z tego sklepu

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Zgubił portfel z pieniędzmi, dokumentami i ... amfetaminą

Gdy mienie się znalazło, okazało się, że w środku są także narkotyki, o których mieszkaniec Piły zapomniał...
  • 983 / 140 / 0

@pvd10

Jedząc 2-3 dni codziennie faza była ale już mniej ciekawa bo poznana, pierwsze kilka kresek to była jazda wręcz euforyczna, pózniej jak już to poznałem to właśnie nie było niespodzianki z odkrywania nowości i przed następnym wciągnięciem wiedziałem już co będzie. Raz wziąłem też 10 tabletek tramadolowych a kannę do tego i tak poczułem.

Ekstrakt z M.Z. był niedostępny aktualnie w ofercie. Ale mielone liście sfermentowane też uderzyły ze swoją mocą. :mniam:
  • 92 / 6 / 0

@up Wiem wiem że niedostępny, dlatego od klasyka 2:1 leci do mnie, dawno już nietabaczyłem, czas sobie przypomnieć :)
  • 663 / 134 / 0

^up: Uważaj z dawkowaniem, bo 2:1 jest wyjątkowo mocna obecnie.
  • 92 / 6 / 0

@up Dzięki za info :) Możesz coś więcej na ten temat napisać ? Kiedy szamaniłeś, dawka itd. Kankę ostatnio ładnych parę miesięcy temu z 7 - 8 szamaniłem i była jak zwykle.

-------------------------------------------------
31 stycznia 2019vortexxix pisze:
I może chodzi Tobie o tą 4:1 ? Widzę że była na sklepie ale już się rozeszła, na pewno chodzi o 2:1 ??

Scalono. taurinnn
  • 663 / 134 / 0

Na pewno 2:1. Wygląd i organoleptyka jest dość dziwna jak na kannę - jasny proszek, o nietypowym smaku - jak na mój gust wyraźnie zalatuje Ashwagandhą. Aktywna już w małych dawkach, bardzo długie działanie - trzyma 4-5 godzin, działanie określiłbym jako fenidatopodobne. Potem następuje coś w rodzaju zjazdu, dość mało przyjemnego po większej ilości - stymulacja, przyspieszony puls, lekki niepokój, ale nie jest to straszne, po 2 godz. mija i nie pozostawia żadnych śladów, nie wpływa na nastrój następnego dnia. Powiedziałbym, że działanie jest bardzo podobne do kanny 4:1 gdzieś tak z przełomu 2014-2015.
  • 92 / 6 / 0

@up Kurcze trochę mnie zaniepokoiłeś, generalnie stimsy out u mnie i inne takie od fiu fiu, parę razy w roku kankę i to 2g przeróbka dzień - noc, zawsze była brązowa, zauważ że np. ekstrakty z MZ x25 na zdjęciu jest bardzo jasna, może jakiś mniej sfermentowany sort. Nigdy nie próbowałem 4:1.

Dobra sprawdziłem grafiki, norma że jest jasna, może po prostu inny dostawca :) ,chyba brązowa do której przynajmniej ja byłem przyzwyczajony to odmiana z Chin, no nic jutro dam znać ;)

-----------------------------------------------------------

@vortexxix Tak jest jasna, "smak" normalny może inna fermentacja itp., ale żeś mnie w sumie nastraszył, szczurek nie wiem ile mg, ale tak jak zawsze czyli ostrożnie ( z 50mg ),do 5 min. zaczęło wjeżdżać, i przypomniałeś mi się, od razu poleciałem przepłukałem kichol ale jak Jala Neti, wydmuchałem resztę i no za mocna stymulacja, o wiele. Peak z 30 - 40 min. Nie wiem czy ze mną jest coś nie tak czy co, na bank do 5h to nie trwa, smak, w sumie długość działania peaku prawidłowo, ale albo to wkrętka przez Ciebie albo faktycznie to mocniejsze.

Także bez tolerki, mocno.
Po 1,5h mam ochotę na szamę.
Po szamie + witaminki, magnezik etc. prawie 3h od podania i dobry humor, mimo wszystko nadal głośniejsze wszystko się wydaje.

-----------------------------------------------------------

Poszedłem z ciekawości kupić wagę, sprawdziłem , bez tolerki poszło 200mg 2:1 a nie tam coś koło 50mg. :O I faktycznie, efekty ponad 5- 6h +.

Scalono. taurinnn
  • 12 / / 0

Próbował ktoś tej kanny w kapsułkach od doctor's best ? Ma jakies działanie czy raczej niczego się nie spodziewać ?
  • 92 / 6 / 0

Po dniu, wyspaniu, resecie biologicznym, ok 30mg 2:1,po wchłonięciu przepłukane zatoki dla testu i tak, pobudzenie lekkie, raczej otrzeźwienie, ból głowy zniknął, z 3 razy po wapowaniu słabego olejku ok 8mg nikotyny przyjemne ciarki. Ogólny czas działania niecałe 2h, zero "zjazdu". @vortexxix od dwóch lat ciągle w tej kance widzisz fenidiaty, raczej no way, normalnie apetyt jest i po tej czerwonej chińskiej jak i po tej nowej, co do ogólnego działania mesembryny to może ono trwać nawet do 8h, jeżeli dawka sroga. Także tak, trzeba uważać z obecną 2:1, da się to wykorzystać jako workdrug.
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata