Kanna a wiek ćpuna

Organiczne związki chemiczne oddziałujące na receptory kannabinoidowe w mózgu.
Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Kannabinoidy

Wiek?

14%
<18
14
12%
18-20
12
20%
21-25
20
10%
26-30
10
2%
31-35
2
3%
36-40
3
2%
41-50
2
Brak głosów
50<
11%
Nie używam kanna ani mj.
11
27%
Nie używam kanna, palę tylko mj
27

Liczba głosów: 101

Dah

• 160 / 26 / 0

Mając 16 lat było mi dane spróbować pierwszy raz am-ki. Co to zrobiło z mózgiem naszej trójki paląc na nieświadomce z kaczy. Jeden kumpel widział jamniki biegające po polu a jak dla mnie było to najintesywniejsze 30 min życia :D
  • 114 / 2 / 0

A ja tam twierdzę ,że najwięcej jaraczy jest w przedziale 15-25. Przynajmniej praktycznie wszyscy z mojego otoczenia potwierdzają tą regułę. Znam też kilku 50+ ,lubią syntetyki ,a natury nie było dane im próbować. To są ciekawe przypadki dopiero

Nie możemy straszyć dopalaczami. Więzienie nie zastąpi edukacji. Czas zacząć rozmawiać

W Warszawie kupisz większość dopalaczy. Bez problemu, z dostawą pod drzwi. Niestety, większość użytkowników nie wie nawet, co zażywa. Po dekadzie od delegalizacji dopalacze nadal zabijają i będą zabijać, dopóki zupełnie nie zmienimy naszego podejścia do substancji psychoaktywnych. W tym także do "klasycznych" narkotyków.

Pojechali na interwencję domową, a w dziecięcej sypialni znaleźli uprawę konopi

Oleccy policjanci zatrzymali 38-latka podejrzanego o uprawę konopi. Mężczyzna wpadł po zgłoszeniu, że znęca się nad dziećmi.
  • 1513 / 17 / 0

Dodałem ankietkę.
Sprobówałem 5 lat temu, teraz mam 26.
Dla wielu osób palących mj to dalej "dopalacze" i mało kto wie więcej - może i dobrze. Lepiej inwestować w legalizację niż szukać tanich zamienników.
  • 89 / 1 / 0

Ja pierwszy raz zkaralem sie w wieku 16lat. Na AB-FUBINACE szkoda ze nielegal i nie wroci ; (
  • 1171 / 260 / 0

no ja mam 27 na karku jaram to
niektore kanna sa tak dobre jak baka, co najwazniejsze - sporo tansze
  • 5 / / 0

Moje pierwsze kana było przed 18, ale po 18 to ruszyło z kopyta %-D Jak było to szło w opór, jak nie było to kilka dni się cierpiało niesamowicie czekając na dostawe. Pare miesięcy wstawania w nocy na dopalenie, wiadra - jeże itp. To były czasy :old:
  • 4402 / 678 / 22

Pierwszy raz "Sztywny Misza" - oryginał, złota era stacjonarek. Palę ze znajomym w takim małpim gaju, w centrum miasta. Pamiętam jak stoję pod drzewem, palę, palę i nic. Nagle poczułem. Uwierzcie wjebałem się w too po pierwszym buchu. Od razu chciałem lecieć kupić więcej. A wzięliśmy 0,25g.
  • 1695 / 380 / 0

Kiedy w necie można było dostać spice i spice gold? Jeszcze długo przed stacjonarkami. Tamte maczany nie były jeszcze takie dzikie i karające, przyjemnie się to paliło.
  • 1974 / 287 / 9

Jakie to ma znaczenie? Kanna mogąpalić zarówno starzy penerzy jak i małe dzieci. Sam miałem akcje pod smartszopem że małolat prosił żebym mu kupił maczanę. Kupiłem mu ale obiłem sobie szkło. Niech sie małolat uczy że w życiu nie ma nic za darmo.
  • 910 / 71 / 3

Zapaliłem w wieku ok. 17 lat Spice w UK-> jednorazowo. Potem nie ruszałem kana do 25 roku życia teraz płyne raz na nich raz na mj;)
Wróć do „Kannabinoidy”
Na czacie siedzi 1073 uczestników Wejdź na czata