Wszystko o kaktusach - metody przyrządzania, uprawa, odmiany, opisy działania
ODPOWIEDZ
Posty: 50 • Strona 3 z 5
  • 258 / 7 / 0
FAQ mówicie... Chyba nawet nie wiedziałbym jak sie do tego zabrać, ale jeśli ktoś zacznie to służę pomocą.
  • 589 / 1 / 0
Mogę podsunąć szablon i w czymś tam się udzielić. Z tym że jeśli to ogólnie o kaktusach, to trzeba by też uwzględnić pozostałe w miarę poznane, trochę roboty by było ale jak jesteś chętny to czemu by nie.
Uwaga! Użytkownik leamas jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 258 / 7 / 0
A więc podsuwaj, mam nadzieję, że ktoś jeszcze się dołączy i coś tam spłodzimy.
  • 70 / 1 / 0
Ok. Przekopalem forum i widze,ze osoby zajmujace sie hodowla i uprawa kaktusow, denerwuja pytania na temat przygotowania do kunsumpcji. Rozumiem to przywiazanie bo sam hodowalem i opiekowalem sie innego rodzaju roslinami, ale chcialem dowiedziec sie czy ktos z Was zjadl kaktusa San Pedro? Czy zjadl sama skore czy jadl ja wraz z miaszem? Jakie byly efekty?
Pozdrawiam
  • 258 / 7 / 0
Oj, nie denerwujemy się pytaniami dotyczacymi wsuwania kaktusów, najwyżej denerwuje nas umieszczanie postów w nieodpowiednich tematach
  • 589 / 1 / 0
Razem z miąższem masz prawie pewnego bełta, wszystko jest w temacie.
Szablon, Panie che: ogólne przedstawienie substancji, w tym wypadku będzie to kilka gatunków, skoro ma to być FAQ ogólnie o kaktusach, możliwość pomyłki z innymi, występowanie, tradycyjne użycie i metody zbliżone naszym, traktowanie i zbiór, dawkowanie i przygotowanie, ewentualnie przechowywanie, dodaj do tego co chcesz, w dowolnej kolejności reszta. Przemyśl w czym masz większą wiedzę, resztą zajmą się inni, w tym mogę i ja, jak już rzekłem.
Uwaga! Użytkownik leamas jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 19 / 1 / 0
drodzy fachowcy jak tam idzie przygotowywanie FAQ? Ja właśnie z wielką radością i podnieceniem wszedłem w posiadanie nasion laphopora, dopiero teraz zajrzałem do internetu zniecierpliwiony w poszukiwaniu informacji aby jak najszybciej zacząć je sadzic a tu się okazuje kupa - będę musiał czekać z uwagi na nasłonecznienie, zimowanie i inne których jeszcze nie kumam, dlatego apeluje - FAQ PROSZE!!!! :)
  • 343 / 3 / 0
leamas pisze:
Razem z miąższem masz prawie pewnego bełta
Nie prawda , ja się zajadałem całym , ze skóra , z miąższem , przegryzając małymi batonikami bounty : ) nie wnikasz - gryziesz i połykasz : D
gdzie można przechowywać san pedro , jak poleżą w szafie dwa miesiące to nic sie z nimi nie stanie ?
Sweet dreams are made of this
Who am I to disagree?
Travel the world and the seven seas
Everybody's looking for something
  • 413 / 7 / 0
może zacznijmy od listy pytań, jakie powinny się w takim faqu znaleźć, potem, skrupulatnie ktoś na to wszystko będzie odpowiadał
faqu nie ma ale 3 strony postów już się zrobiło ;)
  • 1951 / 13 / 0
1. Czego się spodziewać
2. Jakie dawkowanie - gatunek, świeży, suchy
3. Sposób spożycia
4. Środki ostrożności
5. Miksy
ODPOWIEDZ
Posty: 50 • Strona 3 z 5
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.