Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.
Posty: 1 • Strona 1 z 1
  • 6065 / 422 / 12
[ external image ]
[5-​(2-​metylofenylo)-​1-​pentylo-​1H-​pirol-​3-​ylo]-​1-​naftalenylo​metanon
2'-metylo-2'-desfluoro-JWH-307

Bliska kuzynka znanej nam już dobrze JWH-307 - różnią się podstawnikiem przy grupie fenylowej. JWH-307 ma tam 2-fluor, a opisywany tu związek - 2-metyl. JWH-370 ma nieco większe powinowactwo do receptorów CB1 i CB2 - odpowiednio 5,6nM i 3,4nM.[1] Otrzymałem odczynnik w postaci beżowego proszku, łatwo formującego się w grudki. Produkt jest lekko tłusty, acz wątpię by była to jego naturalna cecha - prawdopodobnie dodany do niego został jakiś olej, przez co produkt tak się bryli. Bardzo dobry patent w wypadku dawkowania podobnego JWH-307 - wrzucasz grudkę na "ruszt" i smażysz. :D

Tak więc wrzuciłem najpierw na wagę grudkę, ważyła 5mg. Zaraz na folię, i pierwsza waporyzacja od dłuższego czasu. Grudka ładnie się rozpłynęła, czuć było "chemiczny" smak. Efektów nie spodziewałem się od razu, wszak JWH-307 długo się ładuje i nie byłem zaskoczony. Po 5-10 minutach cośtam jakby poczułem, ale równie dobrze mógł to być zastrzyk cukru z jedzonych Skittlesów.

Po 30 minutach od pierwszej waporyzacji odważyłem 10mg i zwaporyzowałem ponownie. Po tych 5-10 minutach coś już było znacząco inaczej - jakieś działanie depresanta można było w tym odczuć, choć nie jestem z tym uczuciem obyty (307 palę tydzień dłużej niż 370, kannabinoli nie spożywam w ogóle). Ciężko mi powiedzieć kiedy skończyłem odczuwać efekty, bo po godzinie pojawił się ból głowy i towarzyszył mi przez następnych parę godzin.

Jeszcze mam trochę materiału do testów, jak coś ciekawego zauważę, to dopiszę tutaj.

Przypisy:
[list=1][*]Patricia H. Reggio. "The Cannabinoid Receptors", 2008. Strona 79. Dostępne online.[/list]
Posty: 1 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.