Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.
ODPOWIEDZ
Posty: 352 • Strona 35 z 36
  • 269 / 3 / 0
Re: JWH-210
Nieprzeczytany post autor: ras »
Zaczynałem od tej jotwuhy. Znajomy zrobił maczanke na koniczynie, nie wiem jaki był stosunek, ale prawdopodobnie w pizdu mocny, bo sciągnąłem dosłownie 2 buchy i rozjebało mnie tak, że leżałem przez godzine na podłodze, mój pies mnie nie poznawał (tzn. szczekał na mnie strasznie). Ale podsumowując mimo wszystko polecam.
cannabacchus
  • 174 / / 0
jak z zakazem w innych krajach tego kanna ?tylko u nas Stop!?
  • 83 / 3 / 0
Z tego co wiem raczej tylko u nas, skoro w Czechach jest legalne.
Sprawdzałem nie dawno w miarę łatwo dostępny sort ze źródła, o którym nie wolno tu mówić, w kolorze bladoróżowym. Działa w porządku, smakuje w porządku. A poczuć znów TO działanie, którego ani AM-2201 ani reszta dzisiejszych kannabinoidów dać nie potrafi.. To jest to. No i za 40zł/g nie ma co narzekać. ;-)
Pozdrawiam, Chong.
  • 1966 / 457 / 0
Siema. Właśnie na pierwszy raz spróbowałem tej jewuhy. Chyba trochę za dużo. Ok. 10 mg. Problem z dokładnością wagi. Daje lepiej niż Johny Walker po berecie. Poczułem takie uczucie wyginania po całym ciele jak po xtc.
To sporo przesadziłeś z dawką. Ja paliłem 10 mg na 1g mieszanki i było dla mnie całkowicie zadowalająco po jednej, dwóch lufkach. JWH-210 jest raczej mało schizogenne z innym kannabinoidami mogłoby nie być tak przyjemnie.
Chociaż i w przypadku JWH-210 widziałem przedawkowanie, po którym wystąpiły wymioty, podwyższona temperatura ciała, drgawki, pocenie się. Stan był na tyle nieprzyjemny, że gość zgłosił się do przychodni. ( znajomi go zawieźli )
  • 153 / 2 / 0
Witam. Mój znajomy zastanawia się nad zamówieniem tego pomimo legalnego statusu i się zastanawiał, czy jest to w ogóle opłacalne, czy ma to jakikolwiek sens ze wzgl. na przypał itp., dodatkowo powiedział, że na stronce wyraźnie pisze, że nie wysyłają do kraju gdzie dana substancja jest nielegalna, nigdy nie próbował zamawiać nic nielegalnego więc nie wie, jak wygląda sytuacja z takimi zamówieniami. Jak myślicie, opłaca się coś takiego? Czy jest to po prostu strata czasu, nerwów i pieniędzy? Pzdr.
  • 3309 / 17 / 0
Nie wiem nad czym się rozwodzić. Skoro nie wysyłają to na 90% nie wysyłają. Niech się zapyta, a potem się zastanawia. Paliłem kilkanaście dni temu, IMO zupełnie nie warto, jest wiele lepszych. Z kolei znajoma osoba mówiła, że to jedno z najlepszych (najlepsze?) kanna dla niego. Kanna mają wspólne efekty w różnych proporcjach. Czy komuś te proporcje odpowiedają to sprawa gustu. Nie kieruj się tym czy dla kogoś warto. Poczytaj wątek, zobacz jakie są efekty i odpowiedz czy coś takiego Ci odpowiada.
sqrt(666)
  • 226 / 22 / 0
Sorry za offtop ale rozuszcze 0.7 g w 5ml glikolu propylenowego i dam radę to spalić w efajce?
Swiat na trzezwo jest nie do przyjecia.
  • 1 / / 0
W jakich proporcjach jwh-210,dodam ze obecnie robie 1g 5cl-adb na 100g podkladu
  • 5877 / 394 / 10
@Dawidxx:
19 listopada 2010SpalamTo pisze:
1g na 40g hehe, a ja zrobiłem 1g na 12g ;D
myslałem ze nie przeżyje po tych 2 lufkach xD
Tu masz rozstrzał -- 1:40 to jest lekko poniżej normy, kiedy 1:12 to już bardzo mocne.

JWH-210 to dobry szajs był :papieros:
Obejrzyj hyperreal.at/pelna-legalizacja na HyperTubie! She wanted to find a way / To be someone else for a day
  • 3237 / 347 / 2
Przykuło moją uwagę że ktoś jeszcze gada o JWH-210. Pamietam piekne czasy spice'ów (to było takie wow, pierwszy dopalacz). Potem szło z rc. Dzisiaj nie kupuję już chemicznych kanna, bo uważam, że mnie nie są w stanie zaskoczyć.
L-8a - blog neurofarmakologiczno-empiryczny
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM

Pozdrawiam %-D
ODPOWIEDZ
Posty: 352 • Strona 35 z 36
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.