Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.
ODPOWIEDZ
Posty: 29 • Strona 1 z 3
  • 744 / 28 / 0
[ external image ]
1-(1-pentylindol-3-yl)-1-(4-propylnaftalen-1-yl)metanon

JWH-182 is a potent synthetic cannabinoid (CB), activating the central CB1 receptor with a Ki value of 0.65 nM and the peripheral CB2 receptor with a Ki value of 1.1 nM.1 Its effects in cells and animals are unknown.

obstawiam, że to raczej słabiutki kanna.
Ostatnio zmieniony 19 października 2013 przez surveilled, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: dodano strukturę i nazwę systematyczną
Spoiler:
Maybe the Chinese were using second class citizens as guinea pigs for the initial human trials of their new drugs.
Kwiecień plecień co przeplata trochę kwasa, trochę lata
  • 483 / 67 / 0
@up
Raczej w ku*we mocny sądząc po powinowactwie do CB1 i CB2.
możecie mnie z(a)b(i)ć
Przez przypadki?
Szpondzicie?
Szpońcicie
Szpondździcie
Szpondzijcię
szeszele
Szpoń ć i dziel(l) :heart:
demiurgia
posuń się Iwan
J/O(n)?
MiCHoł
m.i.on
energia, praca, materia, czas
tylko dobre rzeczy, misia, Odyseuszu, o mi?
  • 6065 / 422 / 12
Homolog JWH-210, jest od niego większy o jedną grupę metylową przy pierścieniu naftylowym. Jak komuś chce się czytać, to przedkładam papierki - http://www.scribd.com/doc/29262299/Stru ... -receptors
Obejrzyj hyperreal.at/pelna-legalizacja na HyperTubie!
Mój Mastodon: https://kolektiva.social/@surveilled Klucze do szyfrowania emaili do mnie (surveilled-hyperreal.info): https://keys.openpgp.org/vks/v1/by-fingerprint/CD9C63559C3FBEC2545C942CD7FE3586C83BF910
  • 36 / / 0
witkacy_witkacy pisze:
JWH 182 is a potent synthetic cannabinoid (CB), activating the central CB1 receptor with a Ki value of 0.65 nM and the peripheral CB2 receptor with a Ki value of 1.1 nM.1 Its effects in cells and animals are unknown.

obstawiam, że to raczej słabiutki kanna.
Źle obstawiasz. Tak jak kolega wcześniej napisał należy obstawiać ,że jest kurewsko mocny. Im niższa wartość nM tym silniej działa.
  • 291 / / 0
Z tego co przeczytałem tutaj to raczej nie jest kurewsko mocne: http://countyourculture.com/2010/12/09/ ... titutions/

Testował to ktoś w końcu?
  • 1558 / 18 / 0
Na pewno jak ktoś to przetestuje to napisze
Świadomość jest uświadomieniem sobie bycia świadomym. -Blef?
:)
  • 1049 / 10 / 0
Dostalem sampla i jak dla mnie za mocny, po kilku buchach jakis nieprzyjemny stan pojawil sie u mnie. Drugi testujacy natomiast bardzo sobie chwali, bardzo dobry humor i podniesienie samopoczucia (wypalil o dwa buchy mniej). Uwazajcie z iloscia a bedzie milo.
  • 1472 / 25 / 0
Jakbyś powiedział jaki jest czas działania :-) U Ciebie jak i znajomego

i ogólnie jaki profil nam ten kanna pokazuje,może rzeczywiście w mniejszych ilościach być fajnym kanna
  • 1049 / 10 / 0
Dziala standardowo, czyli okolo godziny do poltorej. Wchodzi natychmiast. Kolega mowil ze bardzo witalny i smiechowy (cokolwiek to znaczy), postanowil zamowic od razu grama dla siebie. Mnie przytloczyl wejsciem - intensywnym i na granicy przedawkowania, co wywlolalo u mnie raczej napiecie i rozdraznienie, a nawet stres. Ja przesadzilem, ale jak wynika z opisu kumpla, w mniejszych dawkach moze byc fajnie rekreacyjny, jak najbarsiej imprezowy. Warto przetestowac ponownie.
U mnie pojawily sie zaburzenia widzenia, nie moglem skupic sie na ogladaniu filmu, troszke jak niektore psychodeliki, nastepnie odczucie zimna i faktycznie stopy oraz dlonie mialem lodowate. Kumpel caly czas sie ze mnie i z ogladanego filmu smial, choc smieszny tenze film byl sredniawo ;)
  • 992 / 24 / 0
A jaki po tym "bodyhigh"? Jest taka fala rozluźnienia?
ODPOWIEDZ
Posty: 29 • Strona 1 z 3
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.