Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.
ODPOWIEDZ
Posty: 29 • Strona 3 z 3
  • 112 / 3 / 0
Ten kanna byl od zawsze w dobrej mieszance od znanego vendora, trzeba znac tylko dobre proporcje a przy pierwszym buchu moze wystapic dysocjacja i nawet drgawki (przy niskiej tolerancji) przy wiekszej tolerce jest bardzo przyjemny kanna ktory zawsze kopie :)
Uwaga! Użytkownik tokarz19 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 203 / 6 / 0
Wg mnie, majonezny kanna, wydajny, z pół gieta zrobiłem 35 g maczanki, wziąłem na próbę, myślałem, że będzie lekki, co prawda nie zgniata mózgu jak am z grama na 25 czy nawet 50 g ziółek, ale nie można powiedzieć, że ta maczanka jest słaba, bo luźno nabita koniczynowa lufka stracza mi na góra 3 papieros like buchy działa może nie szczególnie długo, ale w porównaniu do tych łączących przyzwoitą moc z wydajnością (Ur, am i krewniacy) kanna obecnych teraz na rynku trzyma całkiem sporo, bo przez godzinę dość intensywnie, gdzie taki am działa na mnie 15 minut maks, a gdy zaczynałem z nim przygodę 30 minut i powrót do szarej rzeczywistości. Faza nie jest mocno stymulująca jak pisali niektórzy, przynajmniej moim zdaniem, no, ale ostatnio dużo stimsów łykam, więc pewnie tak tego nie czuję, ale jest na pewno motywująca i nakręcająca, aby cieszyć się chwilą i działać, całkiem spontaniczni, dostarcza dużo takiej "dziecięcej radości" jaką nie raz da się odczuć na dobrym ziółku, a przy okazji można też odczuć bajeczny czill. Dobrze się miksuje z am-em2201 (Wiem, że nie dział miksy, ale tylko troszku naskrobałem^^ )moim zdaniem, bo moc amusia pozostaje rozpierdalająca, ale nie zostaje po jej zejściu taka pustka, bo spadamy na stos wygodnych jotwuchowych poduszek. Przypomina mi to stare maczany, może nie pierwszą generację, ale nie wiem, bo nawet nie wiem która
  • 45 / / 0
W tym miesiącu razem z szczurami przerobiłem 3 g tego kanna na podkładzie z fejk haku. :retarded: Wszystkie szczury były przekonane, że to normalny hasz, żaden nie spostrzegł podmianki (kilka z nich miało już wielokrotnie kontakt z prawdziwym haszem). %-D Robiłem na różną ilość podkładu. 1:10 (za mocno, niektóre szczury padały po dupce z lufki), 1:12 i ostatnio 1:20. Celowałbym w tą ostatnią proporcję. Jeżeli chodzi o działanie to jest bardzo podobne do ganji z tą różnicą, że tutaj nie odczuwa się jakiś szczególnych zmian w sposobie naszego myślenia, no i faza wydaje się tak bardziej rześka. Trwa to około godziny, półtorej po czym efekty zanikają i zaczynamy się robić senni. Ogólnie z wszystkich kanna jakie do tej pory paliłem, po tym było najmniej efektów ubocznych i wydawał się najprzyjemniejszy (jedyne co mi się nie spodobało to to, że po przerobieniu około grama haszu odczuwałem kłucie w klatce piersiowej i momentami dziwnie mocny skurcz serducha).
  • 22 / / 0
Witajcie,
Przerobiony 1g na podkładzie z fake hush'u w proporcji 1/10
JWH-182 przypomina naturalne kanna pod względem wejścia, jest dość długie w porównaniu np. do 5f-akb48.
Najbardziej gastrofazowe kanna jakie miałem przyjemność palić. Ziomki raportowały, że również duże zaburzenia jeśli chodzi o odbiór prędkości ;)
Jednak bez szczególnych rewelacji jeśli chodzi o samą fazę.
Uwaga! Powyższy ciąg znaków został wygenerowany losowo.
  • 1 / / 0
Siemaneczko, mam takie 2 pytanka, czy 182 jest nadal legalne i ile spirytusu lać ( aha i 3 czy w spirytusie się rozpuści) ?
  • 425 / 3 / 0
Legalne, na przyszłość sprawdzaj w Wykazie środków odurzających i substancji psychotropowych.
"Sprawdź czy to 3meopcp, o ile potrafisz zrobic to inaczej niż poprzez walnięcie iv"
  • 2738 / 497 / 0
Ganjamaniek pisze:
Siemaneczko, mam takie 2 pytanka, czy 182 jest nadal legalne i ile spirytusu lać ( aha i 3 czy w spirytusie się rozpuści) ?
Druga część pytania przewijała się na forum już setki razy. Ja wolę aceton od spirytusu, 50-100ml wystarczy.
Ostatnio zmieniony 05 września 2013 przez UltraViolence, łącznie zmieniany 1 raz.
Odpowiadając mi na łamach forum użyj proszę funkcji mention.

Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
  • 94 / 1 / 0
straszny mozgojeb. faza doslownie przytlacza. tylko czekalem az sie skonczy. nigdy wiecej.
Uwaga! Użytkownik polityk nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1965 / 450 / 0
shotgun98 pisze:
straszny mozgojeb. faza doslownie przytlacza. tylko czekalem az sie skonczy. nigdy wiecej.
Jaką dawkę zażyłeś?
ODPOWIEDZ
Posty: 29 • Strona 3 z 3
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.