Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.
ODPOWIEDZ
Posty: 29 • Strona 2 z 3
  • 1052 / 8 / 0
Nie no ja mialem przepotezne odrealnienie, kumpel twierdzil ze 'lata na chmurce', wiec chyba tak jak trzeba :-)
  • 1457 / 17 / 0
Możecie mniej-więcej oszacować te dawki? Albo sfotografować ile to te mniejsze ilości na jeden raz?
No i w porównaniu do innych syntetyków i MJ jak to wypada? Tak ogólnie oczywiście.
Uwaga! Użytkownik kfs nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 744 / 28 / 0
jakieś problemy z sercem, ciśnieniem ? Jak dzień po ? Jakbyś mógł porównać go do innego kanna, np 210 ?
Spoiler:
Maybe the Chinese were using second class citizens as guinea pigs for the initial human trials of their new drugs.
Kwiecień plecień co przeplata trochę kwasa, trochę lata
  • 1052 / 8 / 0
Dawki, hmmm piec buchow z butli to bylo za grubo, trzy w sam raz :)
Porownanie: lzej niz po am-2201+, mocniej niz ur-144. I tak sprobujecie, nie oszukujmy sie, to sprawdzicie ;)

Zdrowo
  • 1457 / 17 / 0
Liczysz dawki na buchy z butli? %-D Chodzi mi o to ile substancji używałeś? Większość kanna ma dawkowanie kilka-kilkanaście mg, czyli bardzo łatwo się pomylić, no i nigdy nie da się odmierzyć takiej samej ilości, ale chodzi mi tak orientacyjnie, ile tego sypiesz w porównaniu do innych kanna?
Uwaga! Użytkownik kfs nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1052 / 8 / 0
Dostalem juz zmieszane z damiana, wiec nie wiem ile bylo dokladne dawkowanie czystej substancji.
Wiem jedno, po kilku dniach, ze kupie sobie jedynke tego i zrobie na 50g podkladu. Mysle ze bedzie OK.
  • 1052 / 8 / 0
Zakupilem i powiem Wam tyle, ze bardzo wesolo i dosc energetycznie po tym jest. Czasem to az mnie nosi, aby cos zrobic, wykonac jakas okreslona prace. Dosc miekka psychodelia, ale po przepaleniu ostro daje, jak to z canna ogolnie jest. Dosc krotko trzyma, co dla mnie jest zaleta. Generalnie mile na impreze w wiekszym gronie, bo bedzie smiesznie, ale jednak UR-144 ma cos ciekawszego do zaoferowania.
  • 766 / 132 / 6
Re: JWH-182
Nieprzeczytany post autor: Berig »
Przy małych ilościach występuje rozgadanie, śmiechawa, przyjemny relaks, pogłębiony odbiór muzyki i MOCNA stymulacja, dobre do połączenia z małą ilością alkoholu. Nie podbija kolorów jak AM, jest od niego nieco mocniejszy (celowałbym w dawkę ok. 2mg przy małej/braku tolerancji). Wchodzi natychmiast, peak do 0,75-1h, potem 2-3h zjazdu po którym następuje potężne zmulenie. Nie powiedziałbym, że jest w tym podobny do marihuany, zbyt mało w nim nieprzewidywalności, bardziej otumania niż nakręca.

Przepalenie jest podobne jak przy AMie; potężna dysocjacja, mocna psychodelia, w głowie nieprzyjemny mindfuck, zamknięcie w sobie, brak chęci do rozmowy, drżenie całego ciała i mocny wjazd na serce. Widzenie stało się niewyraźne, podwójne, jakby w 2D. Ma duży potencjał paranojogenny, zdarzyło mi się przeżyć kilka całkiem realnych halucynacji. Brak kaca, nie licząc zmulenia parę godzin po paleniu.

Z ciekawostek: znosi działanie stymulantów takich jak etylofenidat czy pentedron, całkowicie wyłączając stymulację w większych dawkach. Nie polecam miksa z uwagi na możliwe problemy kardiologiczne. W każdym razie wbicie w fotel jest przepotężne, jeśli spalimy te 4-6mg bez tolerancji.
Harm reduction i rozsądek sposobami na to, drogi użytkowniku substancji psychoaktywnych, byś cieszył się pełnią efektów swych specyfików przez całe życie.

ZERO TOLERANCJI DLA TOLERANCJI!
  • 54 / 1 / 0
dawki 1 na 50 to chyba troche za słabe bedzie ?
  • 45 / / 0
Bardzo przyjemny kanna. :cheesy: Występuje lekko psychodela, ale nie ma dysocjacji i nie wyostrza kolorów, przypomina trochę ganje. Mocno kopie na wejściu, ale po około 45 minutach efekty szybko zanikają i pozostaje takie delikatne zmęczenie (choć zdecydowanie lżejsze w porównaniu np. do AKB-48). Na pewno zamówię więcej w najbliższym czasie.
ODPOWIEDZ
Posty: 29 • Strona 2 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.