Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 1472 / 25 / 0
[ external image ]
(1-heksylo-5-fenylo-1H-pirol-3-ylo)-1-naftalenylometanon
http://en.wikipedia.org/wiki/JWH-147

Co tutaj dużo pisać ,długi przyjemny czas działania , podobne do starych Kannabinoidów :-)

W sumie prosiłbym aby jeden użytkownik opisał ten kanna na tym forum aby też i tutaj osoby mogły się coś więcej o nim dowiedzieć :-) nie będę kopiował wpisu z innego forum

narazie kanna nie tylko niedostępny w Polsce ale i ogólnie w Europie jest ciężka dostępność ale myślę ,że się pojawi z czasem i będzie to absolutny hit :-)
Ostatnio zmieniony 14 stycznia 2013 przez surveilled, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: dodano strukturę, nazwę systematyczną i link do Wikipedii; poprawiono temat
  • 205 / 1 / 0
JWH-147 is an analgesic drug used in scientific research, which acts as a cannabinoid agonist at both the CB1 and CB2 receptors. It is somewhat selective for the CB2 subtype, with a Ki of 11.0nM at CB1 vs 7.1nM at CB2.[1] It was discovered and named after Dr. John W. Huffman. JWH-147 was banned in Sweden on 1 October 2010 as a hazardous good harmful to health, after being identified as an ingredient in "herbal" synthetic cannabis products


@Wiki.

Nie jest ciężko dostępny w europie od razu znalazłem. Jest, w sklepie z którego brałem ostatni raz kanna. + wiem, że jest jedna maczanka aktualnie dostępna na tym kanna. Wejście podobne, do starego dobrego 210 tzw buja powoli. :)
Skurwysyn.
  • 1472 / 25 / 0
Tutaj jest opis jedyny Polskojęzyczny o tym kanna

http://forum.dopalamy.com/topic/5234-jw ... methanone/

P.S. nie widzę w regulaminie aby był zakaz linków do innych forum,często też widze takie linki nie treści tylko uczciwie dałem link :-)
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.