Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.
ODPOWIEDZ
Posty: 96 • Strona 9 z 10
  • 34 / / 0
180mg na gram.
  • 142 / 2 / 0
nie za dużo coś?
żartowałem.
  • 1109 / 50 / 0
Kojarzę, że już taka liczba gdzieś się przejawiała i jest ona możliwa. Strasznie szlo się tym zapierdolić. Pamiętam, że nie mogłem po spaleniu 0,25 czy 0,5 na dwóch odczytać godziny na telefonie. Rozjebana wizja. Osobę która ze mną paliła rozjebało totalnie. Chodził jak najebany. Strasznie wyglądał. Ciężko mu się oddychało. Rzyganie. Nie trwało to jednak bardzo długo. Typowe przepalenie.
Chuj na kaczych łapach
  • 34 / / 0
fenyloetyloamina pisze:
nie za dużo coś?
No mniej więcej - 180g JWH-122 zostało rozpuszczane w acetonie cz.d.a, następnie taką 'zupką' zalewało się prawoślaz, bay-bean i czerwoną koniczynę. Potem dokładne mieszanie i suszenie.
Ostatnio zmieniony 08 maja 2011 przez yattaman, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 142 / 2 / 0
takie skromne porcyjki, bez żadnego ostrzeżenia... :nuts: odpowiedzialnie
żartowałem.
  • 5765 / 383 / 10
To przecież kannabinoid, LD zapewne ma abstrakcyjnie wysokie, a to, czy na fazie wpadniesz pod samochód, to kwestia Twojego Ogaru Wewnętrznego. 180mg/g to po prostu chamstwo. Ale kupić grama, rozrobić pięcioma gramami jakichś chaszczy, i masz 6g dobrej maczany.^^
  • 2814 / 13 / 0
yattaman pisze:
następnie taką 'zupką'
Dodawaj taką ilość rozpuszczalnika, aby całkowicie rozpuścić substancje.
Uwaga! Użytkownik PcP jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 36 / / 0
surveilled pisze:
180mg/g to po prostu chamstwo.
Sorka ale zapytam - co ty pierdolisz?
Jak sie ma tolerke to taka dawka jest normalna. Po pewnym czasie staje sie za mała.
Wiele osob ktore tutaj odpisuje maja juz spora tolerke.

Do tego wydaje mi sie ,ze nawet na świeżaka taka dawka nie będzie za bardzo szkodliwa.
Ludzie dają przepisy na 'mocnego klepacza' a to ,ze maja ogromna tolerke to inna kwestia.

Jak wiadomo 122 i 210 wyrabiaja tolerke masakrycznie szybko. Po 1g jedneog i 2giego te 18mg na tube staje sie normalną dawką aby 'dobrze piździło'
  • 142 / 2 / 0
pierdolnij sie w leb... :nuts: ciekawe skad biezesz swoje rc, z ulicy? chyba ktoś Ci miesz z apap'em albo zamiast palic szamiesz to..
żartowałem.
  • 5765 / 383 / 10
OlekRadom pisze:
Sorka ale zapytam - co ty pierdolisz?
Nie doczytałeś? Powtórzę:
surveilled pisze:
180mg/g to po prostu chamstwo.
ODPOWIEDZ
Posty: 96 • Strona 9 z 10
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.