Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.
ODPOWIEDZ
Posty: 96 • Strona 8 z 10
  • 39 / / 0
zezarlem na oko 25mg jwh-122 i polecam ten sposob podania. bania trwa dlugo, ale choc jest wyraznie wyczuwalna, nie przeszkadza w codziennej egzystencji. cos jak kodeina, tylko 4 razy dluzej... no i jakos kannabinoidowe wizuale staly sie wyrazniejsze, ale to generalnie w ciemnosci.
  • 350 / 3 / 0
w jaki sposob zjadles ? normalnie ? bombka ? na oleju ? czy jak ?
(nie chce zjeby ,nie mam pojecia co z czym sie je)
  • 1109 / 50 / 0
Ja ostatnio zwaporyzowałem jakoś 30mg jwh-122 na 2 konkretny buchy i powiem wam, że było bardzo konkretnie. mieszanek nie opłaca się robić, bo żeby dobrze się zajebać jwh trzeba przyjąć konkrętna dawkę w krótkim czasie.
  • 39 / / 0
Syberek pisze:
mieszanek nie opłaca się robić, bo żeby dobrze się zajebać jwh trzeba przyjąć konkrętna dawkę w krótkim czasie.
mam mieszanke zrobiona na podbiele 1/25 i jak wbijasz do prostego szkla to mozna calosc na jednego buchacza sciongnac, reszte wypierdolic bo nic tam nie ma a komety leca

te 25mg zezarte to wpierdolilem ponad pol grama podbialu do ryja i zapic cola, bylo parcie na jaranie a nie bylo jak %-D
  • 755 / 17 / 0
ja ci powiem, ze jadlem rozpuszczone w spircie - do kieliszka dawka, pare[nascie] ml. spirciku, dopelnione browarkiem, popite browarkiem.
ale jebac alkohol, zatem sam sie zastanawiam jak to jesc z olejem.
  • 55 / 2 / 0
P.S.

Mam JWH-251

Zjadłem w sensie na język i popiłem. Mogło być nawet z 80mg
  • 55 / 2 / 0
hEJ, SLUCHAJCIE NIezle mnie porobilo, coraz glebiej niestety sie robi i serce zapierdala..kurde..co robic?
  • 310 / 5 / 0
Nie panikuj ;-) i nie zaśmiecaj :#:
  • 34 / / 0
Voodoo ze smartszopu zawierało JWH-122, info pewne ;-)
  • 1109 / 50 / 0
W jakich dawkach na gram maczanki ?? Czy tego już nie wiadomo ??
Chuj na kaczych łapach
ODPOWIEDZ
Posty: 96 • Strona 8 z 10
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.