Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
  • 1475 / 24 / 0
Sence było 20 mg na gram ,Smart Shiva była mocniejsza więc myśle ,że 30 mg na gram podkładu :-)
  • 1863 / 63 / 80
A jesteś w stanie mi powiedzieć czy był tam jeszcze jakiś inny aktywny składnik? To było namaczane na rośline "damiana" i dlatego tak jebało rybą?
  • 1475 / 24 / 0
Kanna najbardziej wali rybą ,ale kanna jest zbyt droga aby używać jejjako podkładu ,w sumie damiana w jakiś sposób trochę pachnie rybą

czy było coś tam poza 073 nie paliłem smart shivy,jak Ci coś to da to dużo osob pisało ,że tylko tam było 073 ja sam tego nie jestem w stanie stwierdzić :-)
  • 1863 / 63 / 80
Ok dzięki za info, to jak już stestuje te 30mg/1g to napisze tutaj czy działa jak shiva czy nie bo myśle że wiele osób wspomina tą mieszankę z uśmiechem na ustach tak jak ja ze znajomymi.

scalono mr_b


Ok, więc tak:
Cały czas pracuje nad tym dawkowaniem, 30mg/1g podkładu to było zdecydowanie za mało chociaż po sporym miksie wyszło na jaw działanie charakterystyczne dla shivy.
50mg/1g - tutaj działanie już o wiele wyraźniejsze, niecałymi 2g takiej maczanki mieszanymi z MJ i tytoniem spaliło sie do oporu 6osób. Była około godzinna salwa śmiechu z jakiś abstrakcyjnie debilnych powodów a potem działanie płynnie przeszło w faze MJ.

Teraz właśnie namaczam 100mg/1g podkładu - myśle że to już będzie moc adekwatna do tej kiedy pierwsze pare razy paliłem starą shive. Po testach napisze co i jak.
  • 528 / 5 / 0
jakaś dziwną Damianę używacie. Dobra Damiana ma pachnąć słodko, miodem+ typowe zioła
  • 1475 / 24 / 0
jest jakiś z dostępnych kanna choć trochę podobny do 073 bo z istniejących pewnie JWH-073Me

ale jakiś taki z miarę dostępny :-)
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.