Johimbina

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 199 / 1 / 0

..Ja mówiłem o GBLu XD na Selegilinie z małym dodatkiem Piribedilu jako "masakrze xd; jeśli chodzi o BbZzzyku)
-mimo ,że pragnę spróbować MDMA bo ponoć ładnie jest ,to nawet z viagrą w duecie mogło by polec w tym porównaniu

yohimbinę bardzo lubię za to ,że działa tak jak powinna ,ale nie HCL co suchy extrakt z Yohimby ,na mnie działa podręcznikowo) ..raz po kilku tygodniach jazdy na GBL/24h zastąpiłem go mixem ziołowym -yohy/hgw/l-dopy +DLPA i "zdziebko;XD melatoniny(20mg) przed spaniem ,co mnie zaskoczyło to to ,że nie odczułem w ogóle odstawienia GBL w jakikolwiek sposób ,też więc w sprawie sexu ;
  • 22 / / 0

Jak dla mnie yoha to lipa, brałem w postacji HCl i jakiś większych efektów nie widziałem dojechałem w pewnym momencie do 25mg jednorazowo i nadal nic

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Wariant genu może skłaniać do nadużywania marihuany

Specyficzny gen może mieć związek ze skłonnością do nadużywania marihuany oraz problemami z edukacją - informuje pismo „Nature Neuroscience”.
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 1 / 0

A która będzie lepsza - sama johimbina w postaci HCL czy ta w postaci sproszkowanej kory z innymi alkaloidami jeżeli chodzi o libido/erekcje? Bo czytalem sprzeczne opinie - jedne to takie, że ekstrakt z kory wywoluje wiecej skutkow ubocznych a druga opinia to ze ekstrakt z kory przez inne alkaloidy dziala pelniej i na wiecej receptorow przez co jest lepszy od HCL, co sądzicie? Dawniej brałem sproszkowaną korę i chyba coś działało na libido i erekcje ale było b. dużo skutków ubocznych. Boje się jednak, że przy hcl będzi mniej skutków ubocznych ale i gorsze działanie na libido.
  • 2744 / 22 / 0

podbijam pytanie z poprzedniego posta - na odstawce giebla zawsze spada mi libido, chciałbym je ustabilizować i w tym celu suplementowac sie johimba, lepiej kupic ekstrakt czy hcl ? Jakie są dawkowania ? Mam takie preparaty do wyboru, oczywiscie wolalbym wydac jak najmniej http://www.amazon.co.uk/s/ref=a9_asi_1? ... 1352797675
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 1 / 0

ja zamówiłem ten hcl na alledrogo za 8,5 zł (tak tanio, dlatego, że jest to proszek, który samemu trzeba sobie dozować, w sumie jakoś mam obawy bo nie wiadomo jakiego pochodzenia itp itd, ale postać hcl w tabletkach najtaniej chodzi po 70 zl...mam nadzieje, ze sie nie przekrece), jak stestuje opisze co i jak - gdy bedzie lipa, wroce do tych nieszczesnych tabletek z puritans pride ;x
  • 199 / 1 / 0

Syn Bozy - zawsze polecam korę; stawiam ją lekko w innym wymiarze' od czystej yohyHCL
Yohimbina HCL coś' tam działa ,ale kora to kora a nie wyizolowana yohimbina ;
wybór z rozsądku z tego linka to jak widać ; PP i Swanson
Pozdrawiam
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 1 / 0

próbowałeś jednego i drugiego? możesz porównać działanie? Chodzi mi tylko o libido/erekcji no i skutki uboczne jednego i drugiego
  • 199 / 1 / 0

wielokrotnie . i takie mam zdanie
  • 2744 / 22 / 0

Na dniach zaczynam cykl - ile dziennie i ile razy dziennie dawkować ? Kupiłem taki preparat http://www.amazon.com/Yohimbe-500-mg-12 ... be+swanson
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 1 / 0

mnie 1 tabletka 2000mg z innej firmy robiła za mocno - mysle ze 1/4 dawki to idealna dawka, chyba żeś masywny to możesz próbować 1000 mg ale imo bedzie za mocna nudność
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata