Jenkem - wątek ogólny.

Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 1244 / 168 / 0

Tak zwany BRĄZOWY STRZAŁ.
  • 97 / 7 / 0

Widzę że wątek stoi.
Ktoś prowadzi nad tym jakieś eksperymenty i badania nadal ?
I czy w ogóle ktoś ma na poważnie zamiar tego próbować ?

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

21-latek chcąc uniknąć kary połknął woreczki z narkotykami

Nie uchroniło go to jednak przed odpowiedzialnością. Usłyszał już zarzuty posiadanie substancji odurzających i dobrowolnie poddał karze.
  • 237 / 6 / 0

kużwa ale jestem ciekaw czy w szeregach [H] znalazł się chociaż jeden śmiałek ( desperat? ) który to urzeczywistnił. Jenkemowy HOPIE jeśli tam jesteś i mnie czytasz!!! Jak się wstydzisz pod swoim nickiem przygodę opisać to załóż jakieś specjalne jenkemowe konto i podziel się z nami swoim doświadczeniem ^^
  • 4045 / 487 / 11

Kurwa, pracuję nad tym. Zapomniałem przez całe lato, a było wyjątkowo upalne w tym roku. W piekarniku tego trzymać nie będę. Gdy się za to wezmę, odświeżę temat ze zdjęciami. Fotorelacja. Kurwa ten haj mnie kręci.
Tylko nurtuje mnie jedno.
Jak umieścić kał w butelce ? Zwyklej butelce. Przecież niemożliwe jest tam nasrać. A nie chciałbym upierdolić gównem gwintu, na który zamontuje balonik. przecież później będę to wdychał. Jakieś pomysły ?
  • 685 / 40 / 0

Powiem tak, ktoś na forum (nie pamiętam kto ... a nie, już wiem - to GalaktycznyKorsarz) ma avatar z kolesiem, co trzyma taką butelkę z balonikiem w ręku no i podpis - "jenkem". Wtedy nie byłem uświadomiony więc myślę - "na chuj on ma avatar z kolesiem co trzyma miernik promieniowania elektromagnetycznego" ... no i ten podpis ...

Do tych mierników są różne sondy, w tym takie:
[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Sprawdziłem Gównle i nawet jeden z linków prowadził do [h], w ten sposób dołączyłem do grona posiadaczy wiedzy tajemnej "co to jest jenkem".
Cholerne mierniki ...
  • 673 / 96 / 0

london5 pisze:
Jak umieścić kał w butelce ? Zwyklej butelce. Przecież niemożliwe jest tam nasrać. A nie chciałbym upierdolić gównem gwintu, na który zamontuje balonik. przecież później będę to 00wdychał. Jakieś pomysły ?
Wujek dobra rada do usług!

-Zanim założysz balonik to dobrze go przedmuchaj, wiesz, żeby był dobrze rozciągnięty i łatwo sie napełniał perfumą.

-Postaraj sie o rzadka kupke i sraj do lejka. W razie gdyby byla zbyt "zbita" to podziugaj długopisem/śrubokrętem czy czymś w podobie, polewajac delikatnie siuskami.

-Kiedys byly takie napoje z duzym gwintem, wiesz, seria BIG ŁYK, teraz jedynie jaki mi przychodzi z podobną opcją, to tymbnark (https://www.biuroplus-krakow.pl/obrazek?id=1153263). O, albo Frugo, tudziez Kubuś/Pysio.

-Albo w ogole nasraj i naszczaj do gara. wymieszaj i dopeiro przez lejek.

Wiecej pomyslow na godzine 4.30 rano nie mam. Przepraszam jesli pomysły/rady są beznadzeijne, sam ledwo kontaktuje.
  • 2235 / 294 / 3

london5 pisze:
Tylko nurtuje mnie jedno.
Jak umieścić kał w butelce ? Zwyklej butelce. Przecież niemożliwe jest tam nasrać. A nie chciałbym upierdolić gównem gwintu, na który zamontuje balonik. przecież później będę to wdychał. Jakieś pomysły ?
Frugo ma dosyć duże gwinty :diabolic:
5 litrowe butelki wody też, tylko się porządnie rozkracz, jak Małysz :finger:
  • 4045 / 487 / 11

Bez jaj.
Pisze poważnie.
Jak kurwa naciągniesz balonik na taki gwint szeroki ?
Chyba z tym lejkiem nie jest takie głupie.
Ja to robię po to, żebyście wy nie musieli.
Stestuję, opiszę i schowam balonik do szuflady.
  • 2235 / 294 / 3

Wybacz, nie pomyślałem o baloniku
Jak chcesz się pobabrać to możesz "dwójkę" za pomocą czegoś włożyć do butelki, a gwint ochronić jakąś folią czy czymś i zdjąć ją po operacji.
A jest opcja, żeby większy balon przeciąć u dołu i naciągnąć na ten duży gwint i jakąś taśmą zakleić? Albo wyciąć jakieś okienko na fekalia w butelce i potem szczelnie zakleić?
  • 685 / 40 / 0

Po co do szuflady? Powieś go w samochodzie zamiast choinki wunderbauma ;)
Wróć do „Środki wziewne”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata