Jakie roślinki na pierwszy raz?

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

Posty: 3 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0

Jakie odmiany polecacie dla nie doświadczonego ogrodnika. Zależy mi na chodowli na świeżym powietrzu najlepiej jakieś automaty. Roślinki powinny być odporne na niske temperatury i błędy początkującego
Z góry dziękuję za pomoc przy wyborze
:liść:
Rejestracja: 2011
  • 14 / 3 / 0

Jeżeli automaty to dlaczego mają być odporne na niskie temperatury ? Automaty siejesz jak jest już ciepło i plon masz nim się zrobi chłodno. No chyba, że w lato dowalą jakieś ekstremalne chłody Większym problemem są opady podczas kwitnienia i przed zbiorem, no i obcy na spocie.

Pomoc osobom uzależnionym i w kryzysie bezdomności w czasach zarazy

Pandemia COVID-19 wymusiła duże zmiany w funkcjonowaniu programów redukcji szkód. Jak obecnie wygląda pomoc osobom uzależnionym od substancji psychoaktywnych czy osobom w kryzysie bezdomności? Na pytania Damiana Sobczyka (Polska Sieć Polityki Narkotykowej) odpowiadają Aleksandra Stańczak-Wiercioch i Beata Stelmaszczyk z Fundacji Polityki Społecznej PREKURSOR.

Palenie zwiększa ryzyko COVID-19, ale nikotyna może je zmniejszać

Osoby palące papierosy aż 14. razy bardziej są narażone na ciężki przebieg choroby COVID-19. Niemniej pojawiły się prace naukowe stawiające hipotezę, że nikotyna może służyć w prewencji i leczeniu tego groźnego schorzenia - przekonuje prof. Piotr Kuna z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Rejestracja: 2011
  • 2221 / 361 / 0

Musiałbyś się baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo postarać żeby popsuć automata. O ile ogarniesz dobrego nasłonecznionego spota, dobrą ziemię, duży litraż (jeśli będziesz używał doniczek) i nie będziesz się bawił w trenowanie (za wyjątkiem łatwego LST) wszystko powinno być ok.
Wybierz sobie pestki z dobrego seedbanku (np. Dinafem).
Posty: 3 Strona 1 z 1
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 1219 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość