Jakie palicie papierosy?

Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Stymulanty

• 245 / 24 / 0

Paliłam długo Goldy, później LM light, potem zbrzydły mi zwykłe papierosy i przerzuciłam się na LM Forward. Po prostu zwykłe papierosy zaczęły mi okropnie śmierdzieć i mieć okropny smak po którym było mi niedobrze. Ale ostatnio zauważyłam że Forwardy też przestają mi smakować więc myślę o kolejnej zmianie, albo chociaż o wymienianiu dwóch rodzajów, tj raz lm forward, raz jakieś inne. Polecacie jakieś dobre fajki z klikiem mentolowym? Myślałam o Lucky Strike, bo kiedyś je paliłam okazyjnie i były dobre. Do tego duzo znajomych pali Chesterfieldy z kulką.
I takie pytanko, poleca ktoś West ice?
  • 235 / 29 / 0

Nie przywiązuje się do jednej marki. Teraz kupiłem akurat Camel natural flavor filters, wcześniej po wypłacie marlboro gold, chesterfield niebieskie/czerwone, lucky strike czerwone/niebieskie, camele żółte/niebieskie, winston setki mentolowe, lucky strike klikane i wiele więcej. Wszystko dla mnie mniej więcej to samo

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Ruszył proces o dopalacze w Trzebiatowie. Rok temu substancjami zatruło się 14 osób

Na ławie oskarżonych zasiadł 20-letni Aleksander N. Rok temu wprowadził do obrotu dopalacze, którymi zatruło się kilkanaście osób.
  • 245 / 24 / 0

@rockens w moim środowisku raczej większość osób ma swój jeden rodzaj papierosów, jedną markę którą pali albo przez lata albo co jakiś czas zmienia. Ale raczej od zawsze byłam przyzwyczajona palić jedne i te same przez długi czas.
  • 1851 / 286 / 2

Nie paliłem wiele lat, paliłem jak jeszcze nie było tych cienkich, tzn. może były ale to jakieś niszowe i typowo dla lasek. Jak wróciłem do nałogu, były już na rynku te cienkie i paliłem lm'y albo pallmall'e, później paliłem elektryka, popsuł mi się elektryk i na razie wróciłem znów do "analogów" i palę pall mall'e cienkie klikane, moje ulubione. Także muminku znaczy się @mmigotka ;) może spróbuj pall malli klikanych, tanie i dobre.

Ale to paskudny nałóg i muszę wrócić znów do elektryka, bo o rzuceniu nie ma już raczej mowy. (za dobrze się komponują szlugi z opio + w robocie trzeba palić, no nie da się bez dymka).
  • 18 / 1 / 0

Marlboro Red / L&M Blue
  • 62 / 2 / 0

Raz w miesiacu Camele niebieskie/zolte, potem z niewiadomych przycyzn brzydna mi i Rothmansy niebieskie, ktore wchodza mi najlepiej xd
  • 286 / 20 / 0

Teraz L M Red XL smakuja prawie jak Marlboro setki a sa 2 zlote tansze.
  • 38 / 3 / 0

Czerwone Pall Mall i wierzyć mi się nie chce, że całe lata paliłam niebieskie L&M. Chciałam nie kupować fajek, więc paliłam tylko te które dostałam za friko iw ten sposób się nauczyłam palić mocniejsze papierosy. Każda kolejna próba rzucenia nałogu jest coraz trudniejsza :/
  • 2 / / 0

Chesterfiled Niebieskie 100' :papieros:
Marlboro Goldy 100' :papieros:
Chyba, że ktoś poczęstuje czymś innym :)
  • 172 / 23 / 0

Przymierzam się do rzucenia, bo fajki to straszne gówno, chyba że do opio. Ale w temacie, to w tej chwili mój faworyt to camele brązowe. Niebieskie też są okej, wcześniej marlboro goldy/ice blasty
Wróć do „Stymulanty roślinne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata