Jakie palicie papierosy?

Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 48 / 9 / 0

Nie palę, to mnie w ogóle nie kręci. Był czas młodzieńczy po maturze... ale nie, nie przyjęło się. Mój mózg potrzebuje uspokojenia, wyciszenia, bezpieczeństwa, snu.
Tak samo nie nawiedzę alkoholu. Blleee.
  • 396 / 27 / 0

03 marca 2019HelpMePlease pisze:
Nie palę, to mnie w ogóle nie kręci. Był czas młodzieńczy po maturze... ale nie, nie przyjęło się. Mój mózg potrzebuje uspokojenia, wyciszenia, bezpieczeństwa, snu.
Tak samo nie nawiedzę alkoholu. Blleee.
Nie zrozumiałeś pytania :psycho: Ja nie wale opiatów to się w tych działach nie wypowiadam. Nie palisz (też nie pijesz) to???

A co do tematu najlepsze papierosy to "cudzesy" darmowe dobrze wchodzą na "pucko" :zombie:
- Chesterfield red przede wszystkim.

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Narkotyki prosto z apteki? Uzależnienie od kropli do nosa

W telewizji ich reklamy zobaczymy w każdej przerwie pomiędzy ulubionymi serialami. Czy jest więc możliwe, aby coś tak powszechnego mogło nas uzależnić?
  • 5 / / 0

Kiedyś Red&White, ale po polaczeniu z Chesterami które mi bardzo nie smakują pale LD. Ale wiadomo, ze jak jarać sie chce to wszystkie sie spali, a jak nie ma ulubionych w sklepie to nie wychodzi sie z pustymi rękami.
  • 5 / 1 / 0

Kiedyś tylko Malboro Goldy ale mi zbrzydły a teraz ukochane Czerwone Rothmansy 100 :))
Po molly można palić w nieskończoność.
  • 1573 / 323 / 0

Po grzaniu LD colors to fajna zabawka, szkoda, że jeden kolor bibułek w paczce. Ogólnie podwójne klikane PallMalle to obecnie numer jeden ze smakowych, numer dwa to chyba Winstony klikane, trzy - Davidoffy (nieklikane, zwykłe i tu bordowe < kremowe). LD traktuję bardziej jako ciekawostkę.
  • 800 / 86 / 0

Palę Marlboro Zielone.
  • 1 / / 0

Chesterfield'y czerwone, chyba już z przyzwyczajenia.
  • 295 / 42 / 0

@siostrorelanium To witam w klubie :) W sumie parę dni temu odstawiłem papierosy, ale najwięcej paliłem właśnie marlboro zielone.
  • 180 / 27 / 0

Żadne, rzuciłem dawno to pierdolone gówno :) ble
  • 31 / 9 / 0

Czerwone Marlboro <3 Żółte Camele w ramach odmiany, czasem. Ps. Czy was też irytuje ten kawałek papieru/wycięcie przy wyjmowaniu i tęsknicie za czarnym napisem logo ?
Wróć do „Stymulanty roślinne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata