Jakie palicie papierosy?

Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Stymulanty

• 149 / 8 / 0

Swego czasu lubiłem Camele niebieskie, jakiś taki specyficzny posmak swój miały, ale im więcej się ich paliło tym ten posmak coraz bardziej zaczynał przeszkadzać, przez co jedna paczka raz na czas to był max. Marlboro red z miękkiej też były spoko dopóki nie obniżyli w nich wszystkiego tj. zarówno nikotyny jak i sub.smolistych, to chyba było przed 2k17 no i wogóle stały się ujowe.

Nawiasem mówiąc, przeczytałem pare/naście stron w tył i jak widzę że ktoś pisze że goldy są spoko zbiera mnie na wymioty. Czuliście kiedyś osobę wyperfumowaną po paleniu? tak właśnie smakują(?) i pachną goldy.
  • 343 / 45 / 0

rozowe cienkie ld w tym momencie :)

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

8 kg soli do kapieli w myjni

Policjanci zajmujący się na co dzień przestępczością pseudokibiców dowiedzieli się, że na poznański rynek narkotykowy dostarczany jest mefedron... tak zaczyna się nasza epicka opowieść.
  • 3 / / 0

Czerwone Marlboro.

Próbuję przeskoczyć na Davidoff Gold, ale z przyzwyczajenia proszę o Marlboro. Zauważyłem, że Marlboro jakoś szybciej się wypalają, ktoś ma podobnie? Papieros znika w mgnieniu oka, nie nadąża zaspokoić potrzeby. Stąd też próba przesiadki na Goldy. W smaku są... chyba nawet lepsze. Classic gryzą w język.

Zacznę jak mantrę powtarzać Davidoff, może się utrwali, ;)
Użytkownik nieaktywny
  • 2 / 1 / 0

Czerwone: LD, LM, Lucky Strike.
  • 7 / / 0

Przez prawie 10 lat trzymałem sie, ze nigdy nie zajaram bo tylko marnowanie zdrowa no i kasy, wszyscy w rodzinie jaraja jak smoki, glownie mezczyzni a teraz od roku paczka mi dziennie schodzi i tylko LMy niebieskie jaram
  • 808 / 101 / 0

@niestoinicnadrodze, Davidoff Gold - mniamu miamu %-D

Dawno nie kupowałam papierosów, tylko ostatnio tytoń LM niebieski i z tego szlug z gilzy jak lecę na miasto, dodatkowo tytoń MacBarren White, chociaż w moim mieście go nie dostanę to wtedy Red Bull Virginia. Czasem sobie jeszcze skombinuję bletki o smaku syropu klonowego, truskawki, jagody itp.

Nie mogę sobie przypomnieć, jakie papierosy ostatnio kupowałam. Pewnie coś w stylu Pall Mall'i, Chesterfeldów...
  • 62 / 5 / 0

Właściwie od zawsze czerwone: kiedyś LM'y i Marlboro (zaczynałem palić jak te pierwsze były po 4.20zł, obecnie to fhui za drogi interes, a i tak się skurwiły moim zdaniem %-D ), obecnie PS'y, Winstony, zazwyczaj setki. Jak tytoń, to niebieski Drum i krótkie bletki.
  • 31 / / 0

Tylko czerwone Marlboro albo żółte Camele, czasem też Lucky Strike
  • 1188 / 94 / 0

Biednie ale mi smakują chersfield.

Nie paliłem 24-25 lat przez mj zacząłem mieszać z tytoniem potem podpalać teraz znowu palę.
  • 1739 / 284 / 154

Ostatnio jak mam okazję, to testuję glo (podgrzewacz tytoniu).
Są do niego specjalnie dedykowane papierosy, które się tam tylko podgrzewa, nie pali. Są w kilku smakach (m.in. mentol, cytryna, jagoda). Podgrzewane mają przyjemny ciasteczkowy posmak.
Plus za dostarczanie sporej ilości nikotyny, dobre smaki i mniejszą ilość substancji smolistych niż w zwykłych fajkach.
Wróć do „Stymulanty roślinne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata