Jakie palicie papierosy?

Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Stymulanty

• 0 / / 0

L&M dopalam
  • 0 / / 0

Nie wiem czy też tak sądzicie, ale moim zdaniem na przestrzeni lat jakość papierosów się mocno pogorszyła, a zauważyłem to mimo tego że nie palę od 20 czy 10 lat.

Ale z tych co mi jeszcze jakoś smakują pozostają lmy niebieskie.

Najlepsze na pewno są skręcane.
Najgorszy tytoń (oprócz typowego ruskiego na wagę) będzie lepszy od fajek w paczce.

Od siebie najbardziej polecam tytoń typu Virginia. Super smak, lekki dym. Jak dla mnie najlepsze.

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Kot przemytnik schwytany w więzieniu po brawurowej akcji strażników

Strażnicy kostarykańskiego więzienia w pobliżu stolicy San Jose udaremnili przerzut telefonów komórkowych na teren największego zakładu penitencjarnego w kraju; schwytanym przemytnikiem okazał się kot.
  • 7066 / 785 / 0

Chyba większość palaczy miała kiedyś okazję spróbować fajek z USA. Na mnie największe wrażenie sprawiły klasyczne Camele żółte w miękkiej paczce. Pierwszy mach i "o ja p....e jakie dobre!!". Bardzo ubolewam, że na nasz rynek trafiają towary tzw. II kategorii (bo oczywiście sprawa jakości nie dotyczy tylko fajek).
  • 39 / 1 / 0

Parliamenty byly kiedys to byly dobre fajki ktorych dzisiaj juz nie ma. One mialy wysokojakocowy tyton. fajki zagranica sa smaczniejsze to fakt do tego nie smeirdza tak ochydnie jak nasze. Camele o smaku orzeszkow to byly piekne czasy
Użytkownik zbanowany
  • 178 / 18 / 0

23 listopada 2018jezus_chytrus pisze:
Chyba większość palaczy miała kiedyś okazję spróbować fajek z USA. Na mnie największe wrażenie sprawiły klasyczne Camele żółte w miękkiej paczce. Pierwszy mach i "o ja p....e jakie dobre!!". Bardzo ubolewam, że na nasz rynek trafiają towary tzw. II kategorii (bo oczywiście sprawa jakości nie dotyczy tylko fajek).
No nie. Po proszki do prania, czekoladę, chemię, kawę czasami jeżdżę do DE, tam w podobnej cenie (jak nie tańszej) otrzymuję produkt identyczny ale o jakości nieporównywalnie odmiennej.
Ładnie świat nami gardzi...Pluję na ten kraj jakbym był Kubą Wojewódzkim podtarłbym sobie dupsko jego flagą na żywo tfu!!!

Nie bez powodu jebią nasz kraj w dupę, skoro przy korycie same dziwki, z nizin społecznych dorobkowicze to czego można się spodziewać po ich elektoracie....

Nigdy nie nabędę szacunku do naszego państwa. Inteigencję nam wybili w Katyniu, teraz nawet normalnej kawy tu nie dostaniesz, tylko szczoch, na który bym nawet nie napluł.
Ostatnio zmieniony 23 listopada 2018 przez kaneshiro, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1774 / 137 / 0

Ale te ich wędliny to kurwa papier, np. salami czy szynka, chyba że w sklepie mięsnym (Metzgerei) kupujesz. Chleb tragedia...gąbka jakaś...

Żeby nie było offtopu: najczęściej ruskie Viceroye albo Golden Gate'y.
Użytkownik zbanowany
  • 178 / 18 / 0

Sorry za oftop, ale ze szlugami jest analogicznie. Mieszkam blisko granicy więc pluję sążnie na polskich przedsiębiorców TFU!!!! Bardziej nawet na polityków, którzy wdrażają swój spierdolony genotyp w polską gospodarkę,.

Wstyd mi czasami, że w tym kraju się urodziłem. Tutaj nie ma nawet państwa prawa, o dobrym szlugu to można pomarzyć.

a palę najczęściej Marlboro zielone, czasem LM forward. Inne szlugi są dla mnie za mocne.

Kiedyś dołączę do grona mądrzejszych ode mnie, i też spierdolę z tych nizin za granice, przynajmniej szluga normanego zapalę, a nie tytoń gorszego sortu.

Lekarze też już uciekli, ci zaradniejsi i co za tym idzie- lepsi. Wychodzi na to, że najpierw zachorujesz po tych ciulowych szlugach a potem trafisz pod ręce chirurga, który pozwala się tutaj traktować jak peta (i zarabia tyle co sekretarka w spółce w UE).
  • 38 / 2 / 0

Przygraniczne sklepu w Czechach lub DE oferują dobre papierosy?
Czy w Lidlu ichnim mozna dostać dobre papierosy?
  • 9 / / 0

Akurat nasza chemia od niemieckiej już aż tak nie odstaje, gorzej z jedzeniem. Chociaż ich wędliny i mięso to padlina.
Papierosy też porównywalne, ale drogie w chuj. Np. 10€ za 36 sztuk Cameli, 10€ za 35 sztuk Marlboro Gold.
Wracając do tematu najchętniej palę LM Forward, Marlboro Goldy i Camele. Za czasów szkoły jeszcze West ice, ale zjebały się strasznie
  • 35 / 4 / 0

Camele, LMy, Lucky Strike tylko niebieskie.
Okopciłem się clasiców, tytoniów po 60 zeta za kilo, robotów i czerwonych vicków setek ale już nie mogę tego palić. Mniej więcej co 10 paczkę kupuje sobie LM Forwardy.
Wróć do „Stymulanty roślinne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata