Jakie bierzecie leki i w jakich dawkach ?

Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.

Moderator: Zdrowie

• 339 / 20 / 0

Pregabalina - z zalecenia lekarza rano 450 mg, ale zażywam 150 mg, bo już jedna dawka więcej powoduje nieprzyjemne, niepotrzebne mi już działanie odurzające. Kwetiapina - z zalecenia lekarza wieczorem 50 mg, ale biorę 100, by ranem bardziej dało się odczuć substytucję pregabaliny.

Niedługo wchodzę na jakieś SxRI albo ASRI.
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 38 / 0

paroksetyna 20mg/d, niedługo 30mg/d
Doraźnie alprazolam.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Izrael będzie eksportował medyczną marihuanę

Izraelskie rząd zgodził się na eksport medycznej marihuany, Gabinet podjął taką decyzję po niemal dwóch miesiącach od przegłosowania stosownej ustawy w Knesecie.
  • 338 / 20 / 0

Aktualnie tylko Clostilbegyt 10mg z rana.
Wcześniej 300mg Wellbutrinu XR i 50mg sertraliny z rana i 0.5mg Xanaxu doraźnie
  • 820 / 51 / 3

100 mg Perazinu dziennie, doraźnie przy atakach Kwetiapina (nazwa handlowa Setinin) zaczynam od 500 mg i jak nie pomaga to dochodze do 800 mg (bo kurwa chodzę do psychiatry z Monaru i nie chce przepisać mi Lorafenu który by zadziałał w dawkach 5 mg na taki atak). Baclfoen 100 mg doraźnie jak za mną wóda chodzi. Jak mnie nie usypia Melatonina 5 mg to 50 mg tisercinu. 30 mg winopocetyny.

Wcześniej
Sertalina 150 mg+ kwetiapina 150 mg retard

Wcześniej
Sertalina 100 mg+ olanzapina 10 mg

Wcześniej (szpital psych)
Haloperidol 10 mg diazepam 15 mg
  • 6 / / 0

W szpitalu brałam sertraline 100 mg i nie odczułam nic, lorafen 0,5 mg przez jakiś czas, moklobemid 300 mg to był najlepszy lek na powera i motywacje ale odstawiłam bo ciągle siedziałam w lodówce i przez to +10 kg... aaa i po wyjściu ze szpitala seronil 10 mg, brak efektów, 20 mg także brak efektów, w końcu 40 i 60 mg bez zmian... oprócz braku snu, apetytu i zmęczeniu nic przez 2 miechy
...
Psycholekarz nie chce mi przepisać czegoś innego :huh:
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 38 / 0

Na mnie sertralina też słabo działała, jak dobrze pamiętam, to też brałem 100mg. Dopiero zmiana leku na paroksetynę przyniosła pozytywne efekty. Niestety, ale z antydepresantami trzeba próbować, bo ciężko się czasem wstrzelić w lek, który akurat będzie nam pasował. Nie mniej jednak nie ma co się zniechęcać. No i oczywiście nie przesadzać z benzosami :D
Użytkownik nieaktywny
  • 30 / 6 / 0

Zalecone przez lekarza:
setralina 50mg
Neurotrop 2x300mg
doraznie promazyna 50 mg a żebym dobrze sypiał.

Pożądane bardzo przez cpuński instynkt:
afobam, dormicum, tramal, codeina, morfina, pregabalina, ketrel, atarax, mirzaten, diphergan, relanium, nasen.
No i czuje się zdrowy, wypoczęty i zadowolony.
  • 143 / 3 / 0

04 lipca 2017jqsxx pisze:
Aktualnie tylko Clostilbegyt 10mg z rana.
Wcześniej 300mg Wellbutrinu XR i 50mg sertraliny z rana i 0.5mg Xanaxu doraźnie

wiki - xd "Preparat jest wskazany do stosowania u kobiet w leczeniu niepłodności spowodowanej brakiem owulacji."

to troche jak tantum rosa brzmi hah
  • 2003 / 646 / 1

[mention]ferdinandomodo[/mention]

Najprawdopodobniej chłopak był na cyklu sterydowym i stosuje clomifen na odblok. typowe PCT. Żadna tantum rosa...
  • 143 / 3 / 0

A no to dziekuje za uswiadonienie;p zwracam honor
Wróć do „Substancje psychoaktywne a choroby”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata