Jakie benzo na detoks

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 32 Strona 4 z 4
Rejestracja: 2009
Użytkownik zbanowany
  • 1054 / 54 / 0


12 marca 2018guccilui pisze:
Tak, pregabalina jest dobra na gila.
Pregabalina cudowny lek. Mając do wyboru benzo alb o pregabaline, wybralbym to drugie. W odpowiednich dawkach zwalcza tiki, nadpobudliwosc, dreszcze, bezsennosc i reguluje nastroj. Polecam to przyt każdej okazji i zauważyłem, że zdania są podzielone, ale może być to kwestia dawki. Ja atakowalem od razu wysokie, 2x300mg (rano i wieczorem), pozniej 300 + 450 , a od 4-5 dnia 2x150mg, zeby sobie zejsc lagodnie. W polaczeniu z szybka redukcja dawek pozwala na bezbolesne zejscie z mocnych opio w tydzien. W przypadku slabych opio podejrzewam ze obedzie sie bez redukcji dawek
Rejestracja: 2018
  • 1194 / 95 / 0


Pregabalina wysokie dawki z gababeptyną lub niskie/umiarkowane dawki diazepamu

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

Nieprawdopodobne, a jednak prawdziwe. Rosjanie piją coraz mniej alkoholu i dłużej dzięki temu żyją

Według Raportu Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) spożycie alkoholu w Rosji spadło w ostatnich kilkunastu latach o ponad 40 procent.
Posty: 32 Strona 4 z 4
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: senek i 5 gości