Jaki typ ćpuna was najbardziej wkurza ?

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Jaki typ ćpuna Ciebie najbardziej wkurza ?

5%
Opiowraki
28
9%
Stymoschizofrenicy
50
14%
Alkoholicy
78
6%
Misiozjeby (Osoby nachalne,nieszczere po empatogenach )
32
3%
Psajkoodklejeńcy
14
10%
Zamuleni Jaracze
56
1%
Nieogarokloniarze i inne osoby nadużywające benzo
5
1%
Dysokosmici (Osoby nadużywające dysocjantów)
7
27%
Dzieci dopalaczy ( nie wiedzą co biorą byle mieć faze )
147
21%
Kozaczki( Kim oni nie są ,bo zjedli grama alfy w ciagu nocy)
113
3%
Inni
17

Liczba głosów: 547

• 382 / 29 / 0

sebixy dla których wszystko jest po prostu "kryształem" i kinder-ćpuny, oraz tacy którzy lecą w chuja i kiedy była zrzutka wyćpali wszystko sami
  • 386 / 46 / 0

Ludzie typu 'walę mocno opio więc jestem lepszy od ciebie'

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

W aptece drożej niż na czarnym rynku. Gdzie chory kupi konopie?

Z Kanady do Niemiec i po przepakowaniu dopiero do Polski, a dokładnie do Łodzi. Taka była trasa pierwszego, ponad 7-kilogramowego transportu medycznych konopi do naszego kraju.
  • 262 / 22 / 0

Ostatnio bardzo mocno pot headzi. Zacząłem nieznosić tego ich pseudochillu(czylii wyjebane na wszystko) , tego nieogarniania niczego. Do tego ten ich pierdolony egoizm.
  • 10 / 1 / 0

Mnie najbardziej wkurwiaja wiecznie zjarani
  • 35 / 5 / 0

Kozaczący są dla mnie najgorsi, bo swym gadaniem zakłócają fazę. Ile to osób przez takich załapało BT tylko dlatego, że nie ogarniają dawkowania narkotyków jako mocno indywidualnej sprawy. Między innymi z tego powodu wolę od dłuższego już czasu tripować bez obstawy.
  • 6 / / 0

Pazerniaki. Zamiast "cześć" to "coś skręć". A w dorzutce to ostatni w kolejce.
  • 722 / 94 / 0

Alkoholicy, którzy gardzą ćpaniem i pierdolą swoje farmazony o szkodliwości innych substancji. Jednocześnie sami walą procenty i nie uważają tego za narko.

ZX

• 53 / 12 / 0

Mnie najbardziej wkurwiają typy co mimo swojego ogromnego wjebania i negatywnych skutków społecznych nie dostrzegają w ogóle problemu. A problemy mają ogromne tylko zwalają wszystko na innych jakby sami święci byli a nie są. Tacy walą 10 lat i w ich mniemaniu wszystko jest w porządku mimo że faktycznie jest bardzo źle, ale wg nich to nie ich wina. To jest tak czasami szokujące, że gość cpający żyjący na ulicy twierdzi, że to przez rodzinę skończył na bruku i że oczywiście tylko cpanie trzyma go przy życiu.
  • 1228 / 148 / 0

A mnie ostatnio najbardziej wkurwiają typy, co wciągają 500 mg działającego godzinę prochu, który nazywają amfetaminą i piszą posty, w których wyjaśniają, że jeśli ktoś twierdzi, że amfetamina jest biała, to go wyśmieją i generalnie nikt nie zna fety tak dobrze, jak oni.
  • 311 / 48 / 2

Mnie wkurzają ziomki, co cały czas pożyczają kasę. I jak zorganizujesz nawet takiemu dostawę prochu, żeby to spylił i coś na tym zarobił, to jego nos i tak wszystko przerobi pierwszy.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata