Jaki typ ćpuna was najbardziej wkurza ?

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 397 Strona 27 z 40

Jaki typ ćpuna Ciebie najbardziej wkurza ?

5%
Opiowraki
34
10%
Stymoschizofrenicy
69
15%
Alkoholicy
99
6%
Misiozjeby (Osoby nachalne,nieszczere po empatogenach )
42
3%
Psajkoodklejeńcy
18
10%
Zamuleni Jaracze
67
1%
Nieogarokloniarze i inne osoby nadużywające benzo
9
1%
Dysokosmici (Osoby nadużywające dysocjantów)
8
26%
Dzieci dopalaczy ( nie wiedzą co biorą byle mieć faze )
174
21%
Kozaczki( Kim oni nie są ,bo zjedli grama alfy w ciagu nocy)
141
3%
Inni
21

Liczba głosów: 682

Rejestracja: 2018
  • 983 / 140 / 0


Ogólnie wszystko, nie tylko na podstawie tego tematu, wskazuje na to że świat ćpania jest bardzo zróżnicowany, a nie jedna sekta. Ten temat to jest trochę taki narko rasizm, czyli ćpunizm :-)
Rejestracja: 2012
  • 659 / 53 / 0


Nie tyle mnie wkurza sama osoba, ale to że przepuszcza czas, pieniądze i zdrowie wystając na ulicy wychudzona, zaniedbana i będąc najczęściej jeszcze bardzo młodą.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

O co biega z CBD? Sklepy z leczniczą "marihuaną" rosną jak grzyby po deszczu

"Tylko na Chmielnej w Warszawie minąłem aż dwa sklepy oferujące legalny susz z konopi. Postanowiłem sprawdzić, na czym polega fenomen tajemniczej substancji. Niestety, nie było łatwo."
Rejestracja: 2017
  • 38 / 4 / 0


Stimhead którego spotykasz i non-stop Cie zagaduje, taki którego nie da się normalnie spławić tylko się przykleja(to ja już wole dlatego odklejenców :D).
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 394 / 10 / 0


Stimo zjeby i większość użytkowników mj. Przechlane alkusy.
Rejestracja: 2010
  • 2941 / 281 / 0


wszyscy którzy śmierdzą
Rejestracja: 2018
  • 182 / 22 / 0


Brakuje mi w ankiecie dwóch opcji:
- Własna osoba
- Patusy/Patodresy/"Osiedlowe wirażki"

Najgorszym ćpunem to jestem ja sam. Brak kontroli nad życiem, niszczenie sobie zdrowia, przepuszczanie pieniędzy itd. Za długo by wymieniać, ale każdy wie.

Drugi typ to patusy, bazowałem wiele razy z punkami, normalsami, ludźmi jakimiś no powiedzmy "na poziomie", normalni itd. Da się z nimi pogadać, nawijka leci itd. Osiedlowe patusy, co wjebani są w temat od kilku ładnych lat to najgorszy typ ludzi jakich znam. Ci tacy "ulicznicy", "osiedlowe dresy", muzyka to rap ten najniższego sortu (elo elo, zważka na ruchy, ulica, towar, nie bądź konfiturą itd.), ewentualnie vixa łup łup łup.
Wulgarni, niekiedy agresywni, przycinacze na towarze, o innych "woodstock" czyli brudasy, nosisz torebkę pewnie ciota, długie włosy = lamus, takie jebanie na innych kto nie jest w ich grupie, bo reszta to pewnie frajerzy. Bez ambicji, aby tylko towar, wypłata, do weekendu i melo. Edukacja zakończona gdzieś dawno temu, o czymś takim jak książki to pewnie mogą sobie podetrzeć tyłek. Mało wiedzy o świecie, o newsach z neta, jakieś krzywe akcje, kredyty, mieszkanie u starych, aka dupeczki typu "brajanek" i karyna. Wieczny brak hajsu, ziomek masz na piwko, eee masz szluga itd. Styl ubioru wieczny ten sam, poczucie gustu i estetyki nie istnieje.

Nie to że byłem przez dresy gnębiony czy coś i wylewam swoją frustrację, bo ze mnie też osiedlowa morda, ale od takich osób odbijam. Kompletnie nie mój poziom intelektualny. Nie wiem czy jest bardziej spłycona grupa osób, bo ba! nie raz gadałem nawet z "menelami", "żulami" to nie jeden jest z wyższym tylko los tak się potoczył, życie, problemy, ale niektórzy mają pojęcia o filmach, aktorach, czymkolwiek itd.

Pato tuż obok własnej osoby to zdecydowanie liderzy w tej klasyfikacji.
Rejestracja: 2018
  • 983 / 140 / 0


Ten topic to taki HEJT na ćpunów, tylko podzielony na kategorie. :*)

A dla reszty niećpającej społeczeństwa ćpun to ćpun, narkotyk to narkotyk, i uzależnienie też chyba jedno. :old: %-D :old:
Rejestracja: 2018
  • 182 / 22 / 0


- Ciśnieniowcy
Rejestracja: 2018
  • 35 / 4 / 0


Denerwuja mnie ćpuny, którzy czuja sie lepsi od innych ćpunów np przez pryzmat zażywanej substancji podczas kiedy tak samo są wjebani i nie radzą sobie z nałogiem.
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 725 / 0


Wiecznie zbakani marihuanowcy którzy twierdza, ze trawa to nie narkotyk.Popierają legalizacje ubierając koszulki typu ''ZAWSZE ZA''.Plując na inne dragi.Na dodatek gadając jaka to marihuana jest prozdrowotna.
Posty: 397 Strona 27 z 40
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość