Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 2536 • Strona 241 z 254
  • 2981 / 412 / 0
28 września 2022falsyfikot pisze:
Na żadnym z SSRI i SNRI nie miałem problemów z libido i erekcją, natomiast pojawiały się problemy z dojściem. Myślę, że u różnych ludzi, są totalnie różne skutki, wiec nie wiem czy takie polecanie coś da, musisz sam dopasować lek z lekarzem.
Niestety nie jest to odosobniony przypadek @falsyfikot . Też nie miałem problemu z postawieniem prącia jednak już z dojściem były spore problemy mogłem kochać się godzinę i nic może i stety.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 856 / 138 / 0
No u mnie jest teraz problem ze wszystkim, libido, postawieniem i dojściem ale to w jakimś stopniu jest spowodowane problemami urologicznymi podobno. Ale po sildenafilu jest ok tylko rzadko kończę.
  • 176 / 29 / 0
@Mefistofeles1945 To prawda, strata nasza ku radości partnerki/ra :P
@zburzony No konsultacja z lekarzem, chyba nikt Ci nic nie zaradzi, jak masz opory to zawsze można skorzystać z teleporady, albo nawet przez chat.
Live, laugh, love
  • 87 / 11 / 0
Siemanko,

czy brał ktoś z Was:

- paroksetynę + bupropion
- sertralinę + bupropion* - i zadziałał na Was ten zestaw dobrze? (szczególnie chodzi mi tu o erekcję, libido etc)

* Pytam też o sertralinę, bo w połączeniu z bupropionem działa na mnie dobrze, tylko nic nie rusza się w kwestii fobii społecznej, więc lekarz zakwestionował zmianę na paro. Będę wdzięczny za feedback ;)
  • 843 / 155 / 0
@garry7853 paroksetyne brałem solo w dawce 40mg i zlikwidowała wszelkie fobie i emocje plus tyłem strasznie i nic się nie chciało robić.Dodanie bupro pewnie doda aktywizacji a na kastrację zawsze możesz jeszcze dodać trazodon.Po trazodonie sprzęt z rana stoi a czasami aż wręcz boleśnie 😃
  • 87 / 11 / 0
@tajemniczy25 o, dzięki za info, myślałem, że na paro może być gorzej.

1. Brałeś wcześniej sertralinę? Jak na Ciebie podziałała? Pytam bo sam aktualnie na 200mg sertry i 150 bupro nie mam problemów ze sprzętem i ciekawy jestem, jak na Ciebie działała sertra.

2. +/- ile przytyłeś? Działa to jako booster do spożytych kcal, czy po prostu zwiększa apetyt?

3. Jak z nastrojem i pewnością siebie, jak oceniasz wpływ paroksetyny na fobię społeczną?

Dzięki i pozdro! ;)
  • 843 / 155 / 0
@garry7853
1.Brałem sertraline w dawce 150-200mg i jedyne co na niej czułem to non stop biegunki,działania na lęki czy depresję nie uświadczyłem prócz może subtelnej aktywizacji.
2.Zwiekszała mi apetyt plus po robocie nie robiłem nic tylko seriale i obżeranie się i taki stan mi odpowiadał.Oczywiście na paro mi to pasowało,pełna wyjebka na wszystko.
3.Na fobie społeczna i ogólnie lęki w dawce 40mg praktycznie wyłączyła mi to do zera,nic nie było w stanie u mnie wywołać niepokoju,taka blokada,ochrona przed emocjami.
  • 4526 / 687 / 0
Powiedzta mi Pany. Widzicie braki leków w aptekach?
Doszly mnie głosy, że zaczyna brakować leków i tutaj skupić chciałbym się na psychiatrycznych.
Jakie macie doświadczenia.
Wojna prawdopodobnie przybierze na sile i nie będzie lepiej.
Może trzeba jakieś zapasy robić.
Ja akurat nie biorę nic, tak tylko podpowiadam.
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 843 / 155 / 0
@ledzeppelin2 ja jedynie widzę okresowe braki buprioponu tego pod nazwą well... a tak z innymi to nie miałem nigdy problemu
  • 856 / 138 / 0
@ledzeppelin2 u mnie jest jak zawsze, na ogół wszystko jest jak nie w tej aptece to w innej, ewentualnie czasem coś potrzeba zamówić z magazynu. A psychotropy biorę 4 jednocześnie.
ODPOWIEDZ
Posty: 2536 • Strona 241 z 254
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.