Doradźcie proszę antydepresant

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 1677 Strona 150 z 168
Rejestracja: 2016
  • 443 / 112 / 0

Ja zażywam klomipraminę od tygodnia i powiem Ci, że już widzę poprawę.
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 746 / 0

Ja na początku brania sertraline tez niby czułem poprawę.Mniej spałem, więcej energii, gadatliwość, bardziej stonowane myślenie.Po kilku tygodniach ustało i zrezygnowałem.

Czas zrozumieć, że Unia Europejska jest lata świetlne za Kanadą w kwestii marihuany

Legalizacja sprawiła, że kraj stał się z dnia na dzień oazą dla rozwijającego się przemysłu konopnego, który szybko skierował wzrok na rynek międzynarodowy. Jednak podbój Europy okazał się dla Kanadyjczyków o wiele większym problemem, niż się tego spodziewano, gdyż legalnego rynku w UE na dziś dzień po prostu nie ma!

Ministerstwo dementuje: kokaina nie leczy koronawirusa

Koronawirus rozprzestrzenia się po Europie. Obawiający się zakażenia nim ludzie, potrafią uwierzyć w najbardziej niezwykłe i fałszywe informacją. Taką jak ta, że kokaina leczy koronawirusa.
Rejestracja: 2018
  • 332 / 108 / 0

Co mówić, żeby dostać Reboksetyne? Starczy jak powiem, że mam nerwobóle, ogólnie niski prób bólu, nogi mnie bolą od za długiego stania lub chodzenia, zdarzają się fascykulacje. Nie brałem nigdy samego NRI. Może by było ok. Proszę o jakiś wskazówki.
Rejestracja: 2015
  • 1571 / 45 / 0

Jest jakiś antydepresant na dodanie energii/motywacji, na nie spanie po 15 godzin i najlepiej taki co upreguluje receptory dopaminowe?

Wiem że sulpirydem można coś zdziałać, ale to neuroleptyk, a ciekawi mnie kwestia antydeprechantow w tej sprawie

Ważna rzeczą też są dla mnie efekty uboczne...
Rejestracja: 2010
  • 486 / 77 / 0

Który antydepresant najwięcej hamuje wychwyt zwrotny dopaminy?

@Cooba83 Klomipramina pisze że na lęki, a ma duży wychwyt noradrenaliny. To nie zwiekszy lęk i stres? Szukam cos ciekawego bo sama serotonina nic nie daje mi.

Lękowiec %-D
Rejestracja: 2016
  • 443 / 112 / 0

Na dopaminę to oficjalnie są dwa: agomelatyna i bupropion. Można ewentualnie starać się wysępić od neurologa jakiś pirybedyl albo ropinirol, to by było najlepsze rozwiązanie w sumie. Ja oprócz klomipraminy zażywam jeszcze pregabalinę i jak na razie jest ok.
Rejestracja: 2019
  • 154 / 10 / 0

Będę odstawial klona jakiego antydepa polecacie?
Rejestracja: 2016
  • 443 / 112 / 0

Najlepszy przy odstawce benzo jest opipramol. A poza to obowiązkowo walproinian i pregabalina.
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 746 / 0

13 czerwca 2019Kromozepam pisze:
Będę odstawial klona jakiego antydepa polecacie?
citalopram.Nie jest ciężki, łatwo się na niego wchodzi ( a przynajmniej mi się łatwo wchodziło :korposzczur: ).Co tego nie jest nachalny pod względem ubokow oraz podnosi lekko nastrój i motywuje.Do tego diazepam na zejście z klona.Odpowiednie dawkowanie benzo niech Ci rozpisze psychiatra. :tabletki:
Rejestracja: 2016
  • 443 / 112 / 0

Ale pregaba i walpro powinny być, coby chronić przed drgawkami i tłumić trochę niepokój. A citalopram rozkręca się trochę i coś do tego czasu trzeba by już podawać, ja przynajmniej tak bym robił. Poza tym opipramol działa dobrze nasennie, zwłaszcza w połączeniu z pregabaliną. Oczywiście do tego trzeba dążyć stopniowo. Najpierw przejście na diazepam, potem wraz z redukcją dawek dołączanie kolejnych leków. @UJebany, ja po klomipraminie też mam coś takiego jak taki wewnętrzny spokój i bardziej stonowane myślenie.
Posty: 1677 Strona 150 z 168
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 779 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Lucky12 i 5 gości