Doradźcie proszę antydepresant

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 3149 / 248 / 0

[mention]wolakseak[/mention] wiem jak to jest z gieblem... ciezko nie wpasc w ciag, wiec to nie najlepsza uzywka na odstresowanie sie. Zwykla najebunda moze Cie odstresuje,.... pare piwek jak nie masz ciagot. Leki sa zbedne w Twoim przypadku ....Moga tylko namieszac.
  • 1165 / 91 / 0

25 maja 2018wolakseak pisze:
jaki antydepresant /lek na natłok myśli pomysłow 100 na minute, "w chuj dużo bym zrobił ale nie moge" +stres ogolnie zwiazny z płcia przeciwną ,szybko sie wkurwiam

W twoim przypadku 10 głębokich oddechów. :rolleyes: Nie myl pojęcia nerwowy a nerwicowy.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Agent DEA: Sean Penn powinien siedzieć za kratkami. Aktor przeszkodził w schwytaniu „El Chapo”

Jak się okazuje, jeden z założycieli kartelu z Sinaloi raz wymknął się wymiarowi sprawiedliwości przez... amerykańskiego aktora Seana Penna.
  • 180 / 3 / 0

tak, bo niepanowanie nad soba rzucanie monitorem sciane lub jazda 150km/h i myslenie o tym zeby pierdolnac w latarnie to bycie cholerykiem .. od 16 roku życia pije bo nie wyrabiam nerwowo , ostatnie 2 lata srednia 5 browarow/dzien + jakies małpki na sen, tak piszecie, mnie głeboki oddech nie pomoże. conajwyzej 0.5l na głowe wtedy jest ok, ostatnio wkurwiony wyszedlem z domu ukradłem auto bratu i ,kierunek morze i zrobilem 320km tak od zwkurwienia w srodku nocy, po benzo jest luz po GBL też , a nawet lepszy, tyle że oba to narkotyki, a gbla piłem już po 20+ml/doba jakiś czas, jakies 2 lata temu,inni ludzie maja luz maja wszystko gdzieś ,tylko by morde cieszyli ze wszystkiego jak ich obserwuje 0 zmartwień
  • 3149 / 248 / 0

No teraz inaczej gadasz. Sprobuj moze baclofenu jako zamiennika alko :) Moze to nie antydepresant, ale lek :)
  • 1165 / 91 / 0

Mnie tu bardziej pasuje jakiś neuroleptyk sedujący niż leki przeciwdepresyjne, czy baklofen np kwetiamina, olanzepina chloropotyksen , Jednak te ataki furii nie są normalne.
  • 180 / 3 / 0

mnie sie samemu wydaje ze mam niedobór serotoniny, jak zjem tramala to odrazu jestem spokojny, i zaczyna mi sie kleic rozmowa, jestem jakiś taki empatyczny bardziej niewiem , nerwy mijaja i zaczynam zartowac i byc pozytywnie nastawiony ogolnie, itp i czuje emocje mniej sie przejmuje tak jakby, ssri odpada z tego co ludzie pisza o negatywach,baklofen też bo skończe na centralnym albo na komendzie ,przydało by sie coś co zadziała działa jak tramal ale nie dziala opioidowo, [zaraz wymiotuje nie moge jeść].
  • 1165 / 91 / 0

To spróbuj paroksetynę lub fluvoksaminę skoro twierdzisz że bo lekach serotoninowych nie masz agresji lub jest ona zminimalizowana. Jak chcesz jeść tramal to nie ten dział.
  • 211 / 4 / 0

27 maja 2018wolakseak pisze:
ssri odpada z tego co ludzie pisza o negatywach[zaraz wymiotuje nie moge jeść].
nie słuchaj co ludzie piszą, u mnie paroksetyna przez wiele lat działała b. dobrze, a niby to największy ssri-zamulacz. Pierwsze opakowanie to było jak wyjście z mroku. Faktycznie od kilku lat ssri działają na mnie źle, ale pierwsze wiele lat, w porównaniu do teraz, to była bajka. Myślę, że ludzie wzajemnie sie nakręcają i zamiast skupiac sie na plusach wkręcają sobie same uboki. identycznie jest z trójpierscieniowacami, kiedyś zaczeły przechodzic do lamusa ze względu na uboki, a teraz wielu ludzi na nowo zaczyna je brać z dobrym skutkiem i zachwytem nad mniejszymi ubokami niż przy ssri :nuts:
  • 1165 / 91 / 0

Ty masz patrzeć na siebie nie na ludzi. Tramal to używka a leki to leki.
Pytasz o leki serotoninowe, a na początku już je skreślasz, tak jakbyś chciał żeby każdy tu
zgodził się z tobą i napisał , że tramal to dobre wyjście.
  • 13 / / 0

27 maja 2018wolakseak pisze:
przydało by sie coś co zadziała działa jak tramal ale nie dziala opioidowo
tramadol oprócz tego, że jest opioidem, to również jest SNRI, więc może trochę wenlafaksynki dla pana? :*)
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata