Doradźcie proszę antydepresant

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 468 / 28 / 0

wenlafaksyna lub sertralina, z tego co wiem, sertralina niektórych dość mocno spidowała, u mnie się nie sprawdziła. Bez lekarza nie wymyślisz.
  • 646 / 56 / 0

Wiekszość antypdepresantów przymula. Polecałbym jak kolega powyżej. Choć i tak najlepiej byłoby sobie wziąć urlop na jakiś tydzień, kiedy uboki będą największe i zobaczyć czy faktycznie jesteś w stanie po nich jeździć bezpiecznie autem. No i zaczynać oczywiście od najmniejszych możliwych dawek.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Psychodeliczny napój może rozwiązać najtrudniejszy konflikt na Bliskim Wschodzie

Picie ayahuaski może stać się remedium na konflikt izraelsko – palestyński. Pozwala ona zrozumieć racje kogoś, kogo się szczerze nienawidzi.
  • 7241 / 725 / 0

Niektórzy z was sadza ze antydepresanty zalatwia cala sprawe.Oczekujecie ze to was bedzie spidowac jak feta i do tego euforia jak po koksie ? Jasne, ze antydepresanty pozwalaja wyjsc z depresji, léków, ale musimy tez dac cos od siebie.
Użytkownik nieaktywny
  • 279 / 22 / 0

a właściwie to czemu nie spytacie lekarza?
  • 1452 / 32 / 0

03 kwietnia 2018Cold Steel pisze:
Każdy lek psychotropowy ma jakieś skutki uboczne, czy to nadmierna potliwość, czy przybieranie na wadze, nie ma środka doskonałego, skonsultuj się z psychiatrą i on Ci powie co i jak. Pozdro.
A jak swoją drogą to psychiatrzy dobierają leki metodą prób i błędów.
  • 468 / 28 / 0

Ale spójrz ile lat się już leczysz i nadal "lekarze" nie potrafią Ci dobrać odpowiednich leków? Zmień przychodnie, naprawdę.
  • 1452 / 32 / 0

03 kwietnia 2018Cold Steel pisze:
Ale spójrz ile lat się już leczysz i nadal "lekarze" nie potrafią Ci dobrać odpowiednich leków? Zmień przychodnie, naprawdę.
Sertalina mi pomaga.
  • 1 / / 0

Sam antydepresant nie pomoże, musisz sam tam na prawdę chcieć.

Od siebie polecam wszystko co zawiera Wenlafaksyne (Velafax, Alventa, Effectin)
  • 573 / 8 / 0

co doradzilibyscie na lęki fobie nerwice? ogolnie to mam lęk prawie caly czas..

bralem paro + alpre/prege i bylo jako tako.

biore obecnie moclomebid (imao) ale nie pomaga i czas poltrwania do 2h. minely 2tygodnie ale czuje sie gorzej niz na paro 10mg. biore wiecej alpry i zaczalem clona bo leki sie zwiekszyly... a nie chcialbym sie juz w clona pakowac na dluzej.

jak moclo do konca tygodnia nic nie styknie (sprobuje do 900mg nawet) to koncze z nim i wracam do paro (jakiejs przerwy dluzszej niz dzien robic nie musze? bo czasl poltrwania do 2h to...)

do konca kwietnia musze juz miec stabilny antydepresant bo wyjezdzam do pracy. moklo dziala chyba na noradrealine tak jak na dopamine i serotonine i tutaj chyba lękowcom to nie sluzy... paro na serotonine glownie dziala i na tym chyba jest najlepiej
  • 6 / / 0

Na mnie najlepiej działa mix; Wenla 150 mg.+ Esci 20 mg.+ Prega 150 mg., najlepszy zestaw jaki brałem.
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata