Jaka łatwo dostępna substancja na ciekawą podróż?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 9 / / 0

Jaka łatwo dostępna substancja może dać mi niezłego kopa? Miałam już do czynienia z kilkoma substancjami ale pragnę mocniejszych wrażeń. Głównie zależy mi na halunach i zmianach w rzeczywistości która postrzegam. Myślałam o Acodinie jednak znajduję same sprzeczne info bo jedni piszą, że mieli ostre haluny, a drudzy że aco halunów nie wywołuje chyba, że ktoś postanowi przyjąć samobójczą dawkę. To mój pierwszy post tutaj więc fajnie gdyby ktoś wprowadził mnie w ten świat :zombie:
  • 2774 / 618 / 0

Czy Ty aby na pewno jesteś osobą dorosłą? Jeśli szukasz łatwodostępnej substancji prowokującej „haluny” polecam bielunia dziędzierzawę. Satysfakcja gwarantowana, nie pozostawia uczucia niedosytu.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Wjeżdżał w radiowozy, o mało nie potrącił policjanta, a przez okno samochodu wyrzucał marihuanę

Na ulicach Krakowa rozegrały się sceny niczym z filmowego pościgu. Wszystko za sprawą 31-letniego kierującego samochodem marki Seat Ibiza, którego lista przewinień jest wyjątkowo długa.
  • 2 / / 0

kofeina jak dla ciebie %-D
  • 284 / 47 / 0

ojojo @misspill nie żartuj sobie tak bo jeszcze wezmie na serio tą porade i zaaplikuje sobie bielunia a to może ją przerosnąć, rzeczywiście po sposobie pisania to może Zielona zostań przy jakiślegalnych stymulantach typu kawa , a z łatwo dostepnych hmm LSD nie jest trudno dostepne moim zdaniem a po tym na pewno wizualne doznania bylyby satysfakcjonujace ale lepiej zostan przy kawie
  • 9 / / 0

18 lipca 2019misspill pisze:
Czy Ty aby na pewno jesteś osobą dorosłą? Jeśli szukasz łatwodostępnej substancji prowokującej „haluny” polecam bielunia dziędzierzawę. Satysfakcja gwarantowana, nie pozostawia uczucia niedosytu.
Widziałam co to robi z ludźmi... Ponoć faza ostateczna i ryjąca banię do końca. Jak dokładnie działa i jakie mogą być niepożądane efekty?

sem

• 809 / 21 / 0

bieluń - fajna bania.
  • 9 / / 0

18 lipca 2019Miki12 pisze:
ojojo @misspill nie żartuj sobie tak bo jeszcze wezmie na serio tą porade i zaaplikuje sobie bielunia a to może ją przerosnąć, rzeczywiście po sposobie pisania to może Zielona zostań przy jakiślegalnych stymulantach typu kawa , a z łatwo dostepnych hmm LSD nie jest trudno dostepne moim zdaniem a po tym na pewno wizualne doznania bylyby satysfakcjonujace ale lepiej zostan przy kawie
Przyznam szczerze, że nieco dziwi mnie sposób w jaki mnie opisujecie. Z jakiego powodu powinnam niby zostać przy kofeinie? Owszem może i jestem zielona w temacie jednak dlatego właśnie pytam. Wolę nieco się dowiedzieć niż brać w ciemno i zaliczyć zgona lub skończyć jako warzywko.
  • 9 / / 0

18 lipca 2019sem pisze:
bieluń - fajna bania.
Ty tak serio?
  • 217 / 42 / 0

oczywiście ze nie, po prostu tworzysz skrajnie infantylny wątek który moim zdaniem powinien trafić do kosza - na forum masz multum informacji już. To będzie/jest 90% trolli od bielunia czy kofeiny i może ta reszta rzeczywiście coś merytorycznie napisze. W temacie - DXM(acodin) w ilości na 2-3 plateau (wygoogluj DXM kalkulator żeby sie nie uszkodzić przypadkiem), spokojnie powinien dać opisywane przez Ciebie efekty. Ewentualnie przyinwestuj w kwasa, a najlepiej poćwicz używanie wyszukiwarki
  • 284 / 47 / 0

nom ogarnij sobie LSD mysle ze usatysfakcjonuje Cię
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata