Jaka łatwo dostępna substancja na ciekawą podróż?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1637 / 338 / 0

dziecko drogie, już wrzesień! zatem- wypierdalaj do szkoły

a nie jakieś podróże z halunami...
  • 241 / 15 / 0

Nie próbowałem tego według wszystkiego co czytałem, 4 saszetki na 1 raz?... Wydaje mi się, że max. 2.Najbardziej psychodeliczny trip po deliriancie hmm to też ciekawe.Jakbys chciała spróbować to pamiętaj o ekstrakcji oraz o tym, że mogą zostać różne powidoki na dłuższy czas, poczytaj sobie.

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.
Użytkownik nieaktywny
  • 93 / 12 / 0

Polecanie komus benzydaminy lub galki xdddd juz lepiej 1plsd czy homipta na paczkomat zamowic.
  • 59 / 2 / 0

Polecam DXM
Bardzo dostępny środek i naprawdę magiczny . I jak będzie już srogo to zapal mj .
Pozodrawiam
  • 1215 / 102 / 0

13 września 2019Codeine420 pisze:
Nie próbowałem tego według wszystkiego co czytałem, 4 saszetki na 1 raz?... Wydaje mi się, że max. 2.Najbardziej psychodeliczny trip po deliriancie hmm to też ciekawe.Jakbys chciała spróbować to pamiętaj o ekstrakcji oraz o tym, że mogą zostać różne powidoki na dłuższy czas, poczytaj sobie.
Po dwóch nic się kurwa nie działo, tylko powidoki, stymulacja i bardzo, bardzo słabe halucynacje. Może trochę mi robaki pochodziły po dywanie, to wszystko

Szkoda nerek na taką chujową podróż xD
  • 474 / 75 / 0

Nalepiej żeby Cię ktoś wprowadził w ten świat w realu. Bo tu możesz opacznie zrozumieć i lipa. Swój swojego zawsze znajdzie. Powodzenia :korposzczur:
  • 327 / 35 / 0

Najłatwiej dostępny - DXM
Też łatwo dostępne - 4-HO-MiPT, 1P-LSD

uważaj z dawką i zadbaj o S+S
  • 31 / / 0

13 września 2019SampleTube pisze:
benzydamina 4 saszetki Tantum Rosa, będziesz zadowolona

Ja w wieku 15 lat przeżyłem dzięki temu najbardziej psychodeliczny trip w życiu i nie, nie jest to post prześmiewczy

Powodzenia!
Brałam. Odpowiednią dawką okazało się dla mnie 6 saszetek. Bardzo ciekawe doświdczenie wizualne jak i fizyczne :).
Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 676 / 0

A jednak benzydamina! No i spodobała się, to ogromny plus dla Ciebie!
  • 569 / 91 / 1

@Zielona24 Obecnie to grzyby, bo zaczął się sezon :grzybki: :ręka: Z apteki polecam DXM i kodeinę - może nie tyle co podróż, ale można bardzo przyjemnie spędzić wieczór na tej substancji, przynajmniej nie robi chaosu w głowie, że wyglądasz o tak -> :halu:
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 597 uczestników Wejdź na czata