Jak zrobić roztwór? (FAQ)

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 61 Strona 3 z 7
Rejestracja: 2012
  • 395 / 3 / 0

,a można 100 mg etizolamu w postaci proszku rozpuścić w 100 ml spirytusu salicylowym 96 % ? ,a niekoniecznie w wódce ?
i wtedy rozumiem ,że w strzykawce 1 ml to 1 mg tej substancji tak ?
Rejestracja: 2018
  • 1340 / 64 / 0

Nie wiem czy można rozpuścić w spirytusie salicylowym. Ale na chłopski rozum = 100mg substancji na 100ml odpowiedniego (rozpuszczalnika?) = 1mg=1ml.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

"Elitarny" narkotyk w więzieniu

„Venus”, „Erox”, „Nexus”, „MFT” lub po prostu: 2C-B, czyli tzw. (przez kogo?) elitarny narkotyk, który od co najmniej dwóch lat jest na topie wśród bywalców wielkomiejskich klubów, znalazła pielęgniarka z Zakładu Karnego w Chełmie. Przesyłka miała trafić do jednego z osadzonych.
Rejestracja: 2012
  • 395 / 3 / 0

coś tam na początku ktoś pisał ,że w spirycie chyba można bo na chłopski rozum tym większe stężenie rozpuszczalnika to tym więcej się rozpuści substancji ...
Rejestracja: 2012
  • 395 / 3 / 0

Dostałem proszek 100 mg , zrobiłem roztwór w 95 % spirytusie 100 ml ale chciałem go podgrzać żeby szybciej zwiększyć rozpuszczalność substancji ,a niechcący ustawiłem za duży ogień i po chwili zaczęło wrzeć w związku z tym czy ten związek mógł w takiej temperaturze się rozpaść ?
Rejestracja: 2015
  • 970 / 86 / 0

kurwa, spróbuj to się dowiesz.

dlaczego spiryt zamiast wódki? tego nie da się pić ze strzykawki
Rejestracja: 2012
  • 395 / 3 / 0

Wczoraj będąc na 900 mg pregabaliny 2-2-2 , 75 mg baklofenu 1-1-1 , 5 g fenibutu 3-2-0 , 20 mg klorazepanu 2-0-0 , 0,5 mg alprozolamu 0-0-1 , zażyłem tego specyfiku 3 ml ze soczkiem i nie wiem czy działało po prostu za bardzo byłem naćpany normalnie takich dawek leków nie biorę ale wczoraj sobie zrobiłem taki dzień bo dzisiaj wolne , jaką mam tego dawkę przyjąć mając tolerancję na benzodiazepiny ( parę miesięcy brania klorazepanu w dawkach 20-30 mg i miesiąc brania alprozolamu w dawkach 0,5-1 mg , jeszcze była przerobiona paczka oksazepamu 10 mg ) żeby poczuć konkretne działanie ? i jakie mam się wtedy spodziewać ? przyjebać od razu 5 ml i jak mnie nie uśpi to zjebałem ? i tutaj nie dodałem chodzi o etizolam rc
Rejestracja: 2015
  • 970 / 86 / 0

jesteś mocno rozchwiany tymi lekami.

benzo nie zadziała dobrze, mając tyle różnych metabolitów we krwii.

ale jak chcesz koniecznie spróbować to 5mg na start.
Rejestracja: 2012
  • 395 / 3 / 0

Zażyłem tylko 25 mg baklofenu w dawce o działaniu terapeutycznym ,który po dwóch godzinach czasu osiąga maksymalne stężenie we krwi ,a tym samym maksymalne działanie psychotropowe poprawiając tym samym nastrój i zwiększając energie i motywacje do działania z suplementem diety czyli substancją czynną fenibutem w ilości rzędu 2 g w postaci 2 kapsułek ,który po około dwóch godzinach czasu wiążąc się z receptorem gaba-b w mózgu działa w sposób synergiczny z lekiem spazmolitycznym czyli baklofenem zwiększając poziom noradrelaniny i dopaminy w mózgu co skutkuje poprawą nastroju i zwiększeniem energii i motywacji do działania tak czy siak dąże do tego ,że po zażyciu 5 mg etizolamu odczuwam rozluźnienie mięśni szkieletowych,lekką nutkę euforii , działanie anksjolityczne , uspokojenie ale nie działanie nasenne chociaż się nie wyspałem bo 6-7 godzin snu ,a u mnie potrzeba co najmniej 10 . W każdym bądź razie środek zaczął działać po około 35 minutach gdzie reszta pozostałych nie miała prawa więc raczej działa skoro 1 mg etizolamu to 0,5 mg alprozolamu to 10 mg diazepamu to przeliczyłem ,że zażyłem 50 mg diazepamu :-D 5 ml spirytusu rozcięczyłem w 500 ml soczku więc działanie samego alkoholu jest śladowe i nie wpływa na działanie leków , specjalnie nie brałem innych leków z grupy benzodiazepin ,a nawet stabilizatora nastroju czyli pregabaliny ,która trochę je imituje i czuje się dobrze teraz meritum sprawy wychodzę w miejsce publiczne sprawdzić działanie anksjolityczne. Pracuje więc chyba zainwestuje w wagę proszkową na przyszłość do podobnych specyfików i będzie po sprawie to koszt około tysiąca . I jeszcze chciałem dodać ,że ostatni raz robie coś będąc naćpanym w sztok bo mało tego bym ten roztwór rozlał ... bo łapy mi się trzęsły , szkoda,że ma krótki okres półtrwania , polecicie coś długo-działającego w czym gustuje ? o czym świadczy ,że biorę tylko regularnie Klorazepan po 20-30 mg od wielu miesięcy. Temperatura wrzenia etanolu to 78,29 stopni ,a topnienia etizolamu to 147-148℃ czyli rozkładania się prochu na ciecz , więc pewnie nie zaszkodziło dlatego , temperatura jego spalania to około 250 stopni wtedy prawdopodobnie następuje rozkład substancji.
Rejestracja: 2012
  • 395 / 3 / 0

Jak 0,2 g proszku clonazolamu rozpuszczę w 200 ml glikolu propylenowym to będzie 1 mg na 1 ml ? jaką on ma rozpuszczalność w postaci proszku ? ? lepszą w wódce/spirytusie czy glikolu propylenowym , którego zamówiłem 0,5 l w buteleczkach po 100 ml 5x szt ?
Rejestracja: 2015
  • 970 / 86 / 0

indywidualne preferencje
Posty: 61 Strona 3 z 7
Wróć do „Benzodiazepiny”
Na czacie siedzi 1515 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości