Jak zrobić roztwór? (FAQ)

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 1209 / 53 / 0

Tyle gadania, a wszystko zostało już ujęte w tym temacie. Fajnie jakby go ktoś zamknął i skasował kilka ostatnich postów ;)
  • 1254 / 106 / 0

Jak sobie radzicie z "wilgotnym" prochem lepiącym się do samary? Od razu wlewacie glikol/wódkę do środka i czekacie aż się rozpuści?

Przeniesiono. | STR88

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Prawnik pokazał absurdy po zatrzymaniu brata Jakiego. "Sprawa zostanie umorzona"

O zatrzymanie Filipa J. i sytuacje związane z posiadaniem narkotyków portal natemat.pl pyta Steliosa Alewrasa, prawnika, który specjalizuje się w takich sprawach.
  • 1209 / 53 / 0

Tak.
  • 1254 / 106 / 0

02 maja 2018modest pisze:
Ja po prostu wkładam rozciętą żyletką smarkę (tak by nie stracić gdzieś po drodze materiału) do docelowego słoiczka lub pojemniczka na płyny do samolotu, zalewam glikolem i elo. O co to halo
Ja pierdole, to jest genialne xD

Ja mam o tyle problem, że robię roztwór w butelce 100ml od Glikolu Propylenowego, który posiada kurewsko cienką szyjkę, także taka operacja zawsze była nieosiągalna

Dostanę taką buteleczkę 100ml do samolotu w Rossmannie na przykład?
  • 2634 / 458 / 3

• 1254 / 106 / 0

Tzn no to właśnie widziałem :D zapomniałem dodać, że chodzi mi o stacjonarki

Wiadomo, że z lejka korzystam, ale z nim też jest jebanie. Pomysł kolegi wydaję się najlepszy, potem pozostaje wyjąć samarę i oblizać z glikolu żeby strat nie było xD

Wszystko co potrzebne to szersza szyjka
  • 297 / 9 / 0

Tak, te buteleczki 100 ml do samolotu są w rossmannie (tylko w rzeczywistości ich pojemność to 90ml). Jedna kosztuje chyba 3 zł, albo mniej nawet. A jak już wszystko przerobisz to wyciągasz woreczek i go ładnie wylizujesz xD I tyle w temacie xD
  • 872 / 73 / 0

a gliceryna z apteki ?
  • 989 / 40 / 0

10mg eti w ilu ml wody do iniekcji?
  • 2634 / 458 / 3

Nie rozpuści się.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 797 uczestników Wejdź na czata