Jak zrobić drewnianą fajkę.

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Użytkownik nieaktywny
  • 8 / / 0

Poniżej napisałem prosty i mysle dośc znajomy sposób przygotowania domowej roboty lufke z drewna z metalowym cybuchem.

Potrzebne przedmioty:

-Kawałek prostego patyka(srednica ok 1,5-2,5 cm dlugośc ok 10-15 cm)
-Najwiekszy naparstek
-Kika wierteł do drewna z wiertarką
-Młotek
-Gwózdek
-Papier ścierny/Szlifierka

1) Na samym początku przewiercamy patyk na wylkot najcieńszym wiertłem żeby nie pekło jak bedziemy w nim wiercić większe dzióry.
2) Następnie wiercimy dzióre wielkości i długości odpowiadającej wielkości naparstka.
3) Z drógiej strony trzeba przewiercić otór jak juz nam sam odpowiada jedni wola mniejszy zeby długo ciągnąc dym ja osobiście woke duże otwoty.
4) Zajmiemy sie teraz naparstkiem. Jeśli ktoś widział naparstek wie że posiada on charakterystyczne dziorki. Teraz nalezy małym gwózdkiem poprzbijac naparstem w miejscu dziorek(jest najłatwiej). Ja robie od 5-9 dziórek (w zalerzności od wielkości naparstka.
5) tak przygotowany naparstek wkładamy w przygotowane wcześniej miejsce możemy dobic młotkiem będzie sie lepiej trzymać. Uzycie naparsta jest bardziej uniwersalne niż foli aluminiowej ponieważ nie zniszczy sie w wysokich temperaturach.
6) Teraz wystarczy tylko oszlifować lufke i nadac jej odpowiedni kształt. To juz wasz pomysłowość jest ważna ..:P

pozdrawiam

peace

• 58 / 1 / 0

spoko, w sumie nie myslalem o tym ale chyba zrobie cos takiego:P naparstek jest dobry.. :) z ss'ami bylo by wiele lepiej pozdro

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

19-latek na Słodowej siedział koło słoika z marihuaną. Teraz może posiedzieć w więzieniu

Niespełna 19-letni mieszkaniec województwa śląskiego oświadczył policjantom bez skrępowania, że pali marihuanę co 3-4 dni.

Użytkownik nieaktywny
  • 25 / / 0

zrobiłem sobie taką lufke
zamiast naparstka ,mam cyban od fajki wodnej

bez odbioru....
  • 38 / / 0

15 kwi 2006, 11:27

i co zrobiliscie? bo ja nie moge znalezc patyka :/
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 85 uczestników Wejdź na czata