Jak zabezpieczyć żeby psy nie wyczuły?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 193 Strona 16 z 20
Rejestracja: 2005
  • 3075 / 273 / 0

Standardowa tabakierka jak mój ulubiony RedBull bardzo łatwo się rozkłada i składa.
Rejestracja: 2018
  • 36 / 2 / 0

trzymanie w kawie palonka bedzie dobre czy dlugie zmienic moze smak palenia? nie czuc nic w ogole przez opakowanie jest super

Łodzie podwodne do przemytu narkotyków made in Europe

W Europie coraz bardziej pożądanym staje się rozpoczęcie dyskusji nad przygotowaniem zróżnicowanych służb do walki z przemytnikami narkotyków wykorzystującymi jednostki morskie o dużym zanurzeniu i przez ten profil na wodzie będącymi trudniejszymi do wykrycia. Technologie postrzegane jako zarezerwowane dla karteli z obu Ameryk zostały bowiem wyłapane w Hiszpanii już w 2019 roku. Teraz dowiedzieliśmy się, że na Półwyspie Iberyjskim zarekwirowano pierwszą jednostkę tego typu wybudowaną w pełni już w Europie. Swoista "podwodna" wojna z narkotykami staje się czymś, co za chwilę może być problemem nie tylko dla Hiszpanów i Portugalczyków, ale też chociażby państw basenu Morza Śródziemnego.

Agenci graniczni przechwycili narkotyki wartości 4,6 miliona dolarów

Agenci graniczni w Teksasie przechwycili metamfetaminę i kokainę o wartości prawie 5 milionów dolarów. Narkotyki były schowane w wiadrach Home Depot i zostały znalezione podczas dwóch oddzielnych prób przemytu.
Rejestracja: 2014
  • 2010 / 557 / 0

Dziś, jak kupowałam Alpinę, właśnie przyszło mi to do głowy. Plus do sypania kresek idealna. Alpina tak daje lasem i kawą, że... ;-)
10g tytoniu w tabakierce od Poschla się mieści...
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 949 / 279 / 2

Te wszystkie metody są kompletnie nic nie warte, żadne dodatkowe zapachy, pakowanie próżniowe nie mają szans w starciu z wyszkolonym psem.

Pieski wyczuwają poszczególne elementy zapachu w częściach na milion i nie chodzi tu tylko o czułość węchu ale o umiejętność rozróżniania tych części na milion w grupie wielu zapachów, można to porównać do ludzkiego widzenia kolorów, gdy pies będzie miał do czynienia z narkotykiem, do którego dodano różne inne zapachy, rozróżni je w taki sam sposób jak my rozróżniamy kolor niebieski od czerwonego...

https://www.youtube.com/watch?v=p7fXa2Occ_U
Rejestracja: 2011
  • 1847 / 746 / 0

Od ziomka z Holandii słyszałem o pakowaniu tematu w kondomy. Wkładasz w gumę, oklejasz taśmą, myjesz dokładnie łapy, żeby na paluchach zapachu nie przenosić. Powtarzasz to kilka razy, za każdym razem myjąc ręce, na koniec pakujesz to w jakiś balsam do ciała, lub coś podobnego.
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 949 / 279 / 2

Możliwe, że przejdzie, ale tylko w wypadku, gdy zapakujesz to w ciało, a nie balsam do ciała xD Nawet pakowanie próżniowe nie jest skuteczne, gdyż cząsteczki zapachu wydostają się przez mikropory materiału który jest używany do pakowania próżniowego.

Istnieje jeden materiał którego można byłoby użyć do tego celu, że po pakowaniu próżniowym nie będzie przepuszczał zapachu - grafen.

Re:

Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 17 / 2 / 3

11 kwietnia 2007yam'teoretyk pisze:
Versus pisze:
Przez granice też bez przypału(ale nie samolotem).
Pytam z ciekawości.. wiesz dlaczego? O samolot mi chodzi, bo nie mogę się domyślić.
Mieszkam w Irlandii.Normalnie szuwaksu w dopięte jedną zgrzewarka druga zgrzewas pod jajko na kontr bezpieczeństwa. Ani razu nie wypiłem No chyba chcesz koło to wtedy .A jak nawet coś to ojebiesz ta piątka przynajmniej lot będziesz miał z bani;-)
Rejestracja: 2017
  • 217 / 37 / 0

Co by się stało jakby zalać wszystko środkiem odstraszającym psy?
Rejestracja: 2014
  • 9918 / 1926 / 0

...Psy by się wystraszyły? : )
Podejrzewam, że nie jesteś pierwszą osobą, która wpadła na taki pomysł. Zapewne pies zareaguje w określony sposób (np zesika się przy tym i będzie piszczał ze strachu). To powinno wzbudzić podejrzenia pana obsługującego psa.
Rejestracja: 2018
  • 616 / 114 / 2

Psy można zmylić pakując coś szczelnie i dając obok coś o intensywnym zapachu. Gdy goni nas milicja z psem i polejemy nasze ślady naftą, pies wtedy gubi trop. Jeśli macie psa- wytresujcie go w ten sposób, by odszukiwał substancje (gdy uda mu się znaleźć, dawajcie mu jakiś smakołyk). Potem róbcie eksperymenty ze szczelnym pakowaniem i innym intensywnym zapachem .
Posty: 193 Strona 16 z 20
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 2330 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość