Jak zabezpieczyć żeby psy nie wyczuły?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 192 Strona 16 z 20
Rejestracja: 2005
  • 3075 / 265 / 0

Standardowa tabakierka jak mój ulubiony RedBull bardzo łatwo się rozkłada i składa.
Rejestracja: 2018
  • 36 / 2 / 0

trzymanie w kawie palonka bedzie dobre czy dlugie zmienic moze smak palenia? nie czuc nic w ogole przez opakowanie jest super

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Boss ukraińskiego gangu oskarżony o zorganizowanie przemytu ponad ćwierci tony haszyszu

48-letni Siergiy G. został oskarżony przez rzeszowskie „pezety” Prokuratury Krajowej o kierowanie gangiem, który przemycał haszysz z Hiszpanii na Ukrainę. Narkotyk ukrywany był w luksusowych samochodach, a docelowo miał trafić do Rosji. Mafioso został zatrzymany w styczniu w Barcelonie, w której ukrywał się od blisko trzech lat.
Rejestracja: 2014
  • 1891 / 478 / 0

Dziś, jak kupowałam Alpinę, właśnie przyszło mi to do głowy. Plus do sypania kresek idealna. Alpina tak daje lasem i kawą, że... ;-)
10g tytoniu w tabakierce od Poschla się mieści...
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 949 / 275 / 2

Te wszystkie metody są kompletnie nic nie warte, żadne dodatkowe zapachy, pakowanie próżniowe nie mają szans w starciu z wyszkolonym psem.

Pieski wyczuwają poszczególne elementy zapachu w częściach na milion i nie chodzi tu tylko o czułość węchu ale o umiejętność rozróżniania tych części na milion w grupie wielu zapachów, można to porównać do ludzkiego widzenia kolorów, gdy pies będzie miał do czynienia z narkotykiem, do którego dodano różne inne zapachy, rozróżni je w taki sam sposób jak my rozróżniamy kolor niebieski od czerwonego...

https://www.youtube.com/watch?v=p7fXa2Occ_U
Rejestracja: 2011
  • 1805 / 729 / 0

Od ziomka z Holandii słyszałem o pakowaniu tematu w kondomy. Wkładasz w gumę, oklejasz taśmą, myjesz dokładnie łapy, żeby na paluchach zapachu nie przenosić. Powtarzasz to kilka razy, za każdym razem myjąc ręce, na koniec pakujesz to w jakiś balsam do ciała, lub coś podobnego.
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 949 / 275 / 2

Możliwe, że przejdzie, ale tylko w wypadku, gdy zapakujesz to w ciało, a nie balsam do ciała xD Nawet pakowanie próżniowe nie jest skuteczne, gdyż cząsteczki zapachu wydostają się przez mikropory materiału który jest używany do pakowania próżniowego.

Istnieje jeden materiał którego można byłoby użyć do tego celu, że po pakowaniu próżniowym nie będzie przepuszczał zapachu - grafen.

Re:

Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 17 / 2 / 3

11 kwietnia 2007yam'teoretyk pisze:
Versus pisze:
Przez granice też bez przypału(ale nie samolotem).
Pytam z ciekawości.. wiesz dlaczego? O samolot mi chodzi, bo nie mogę się domyślić.
Mieszkam w Irlandii.Normalnie szuwaksu w dopięte jedną zgrzewarka druga zgrzewas pod jajko na kontr bezpieczeństwa. Ani razu nie wypiłem No chyba chcesz koło to wtedy .A jak nawet coś to ojebiesz ta piątka przynajmniej lot będziesz miał z bani;-)
Rejestracja: 2017
  • 217 / 35 / 0

Co by się stało jakby zalać wszystko środkiem odstraszającym psy?
Rejestracja: 2014
  • 8929 / 1207 / 0

...Psy by się wystraszyły? : )
Podejrzewam, że nie jesteś pierwszą osobą, która wpadła na taki pomysł. Zapewne pies zareaguje w określony sposób (np zesika się przy tym i będzie piszczał ze strachu). To powinno wzbudzić podejrzenia pana obsługującego psa.
Rejestracja: 2018
  • 604 / 107 / 2

Psy można zmylić pakując coś szczelnie i dając obok coś o intensywnym zapachu. Gdy goni nas milicja z psem i polejemy nasze ślady naftą, pies wtedy gubi trop. Jeśli macie psa- wytresujcie go w ten sposób, by odszukiwał substancje (gdy uda mu się znaleźć, dawajcie mu jakiś smakołyk). Potem róbcie eksperymenty ze szczelnym pakowaniem i innym intensywnym zapachem .
Posty: 192 Strona 16 z 20
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 1333 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Listek88, szybkiszymi i 2 gości