Jak zabezpieczyć żeby psy nie wyczuły?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Użytkownik nieaktywny
  • 491 / 50 / 0

Te psy są tak szkolone by działać na komendę swojego starszego kolegi (w tym wypadku akurat człowieka %-D ) sam z siebie pies nie będzie wariować ;)

Co do wykrywania to zależy od substancji. Np. w przypaku kokainy uczy sie je by poznawały zapach benzoesanu metylu.
  • 1758 / 66 / 18

Z tego co też gdzieś przeczytałem Owczarki Niemieckie są raczej używane jako psy obronne/atakujące(podobno także do wyszukiwania materiałów wybuchowych i ponoć również tych "twardych" dragów cokolwiek to znaczy).
Typowymi niuchaczami z kolei raczej zostają Labradory i Golden Retrievery.
  • 2752 / 608 / 0

Psy nie są szkolone w sposób, by swoim zachowaniem zasygnalizować policjantowi jaki to typ substancji, dają tylko jasny sygnał - są tu jakieś narkotyki.

BTW. Są szkolone już nawet na RC'ki.
  • 73 / 5 / 0

A gdyby tak schować np. susz do małej paczki po lay's a potem prostownicą zamknąć paczke
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 24 / 0

Brzmi niegłupio.
  • 4181 / 554 / 11

Odciągnąć powietrze jeszcze przed zamknięciem...
  • 1758 / 66 / 18

Jak na domowy sposób to dobry pomysł :old:

Słyszałem jednak, że nawet mając zgrzewarkę próżniową, aby sobrze zabezpieczyć trzeba zapakować (zgrzać) więcej niż raz. Podejrzewam więc że prostownica i paczka po czipsach to, może być za mało żeby być pewnym.
Na pewno jednak lepsze to niż włożenie do puszki z kawą :emo:
  • 438 / 32 / 0

A co z zapasem trzymanym w domu? Gdzie najlepiej go trzymać? :)
Zakopywał ktoś z Was kiedyś w ziemi?
Przeszło mi to przez myśl, ale jak przyjdzie ostra zima, to za chuja nie odkopię tego, jak ziemia zamarznie :P
  • 4181 / 554 / 11

Co myślicie o skitraniu czegoś w tabakierce ? Wsypujemy ze dwa gramy tabaki i zamykamy. Wiadomo że dużo tam nie wejdzie. Pojemność standardowej tabakierki to 10g.
  • 38 / 3 / 0

Pomysłowo, zas zapach tabaki przykryje zapach substancji co to ja chcielismy ukryc a do tego nie pozornie. Pozostaje poszukać opakowania z tabaką co się je da powiedzmy nie od razu lecz wiedząc jak spokojnie rozewrzeć?
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata