Amfetamina - Spędzanie czasu, wykonywanie czynności

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 8 / / 0

Kiedyś po władziu to standard na poczatek melanz z ziomalami potem ruchanie albo walenie konia no i spać albo rozkminianie jakis rapsów (fristajl haha) ; - p ale ostatnio (już z drugi miesiąc) włądek zmienił do mnie podejście i czuję się po nim jakiś dziwny... zamulony? euforię mam jak po pigule, zajebe nosa i chwile pogadam z kimś i mówię zaraz że muszę iść się położyć... i leżę i mówię jak jest kozak... tylko że speeda jakiegoś nie mam, tylko dosłownie mam eufo a ostatnio to zdażyło mi się dwa razy iść spać po nim tak z godzine po zajebaniu (fakt faktem, było to spanie na zasadzie 20 minut snu, zaraz wstawanie i znowu spac itd) i tu moje pytanie o co chodzi? To nie tolreancja też na pewno, bo z tym to się spotykam raz na jakis czas a kiedys to po 4 dni latałem hehe i leków żadnych psychotropwych też nie biorę, tylko często mj i szlugi na co dzień. Pozdro ćpaki :D
  • 35 / 4 / 0

Z kimś po fecie najcześciej po prostu się siedzi i gada, albo gdzieś jeździ.
Sam to gram na kompie aż nie zaczne trzepać kapucyna :D

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.
  • 10 / / 0

Posprzątałem auto na błysk
  • 2 / / 0

Siedzenie z ziomkami i rozmowy przy muzyce w tle. A jak przed kompem to obróbka zdjęć czy jakieś inne kreatywne zajęcie.
  • 21 / 2 / 0

Ja po trąbie zwykle sprzątam, robie sobie paznokcie, piszę wiersze i dzienniki, rozmawiam z ludźmi z kamerką, rysuję albo czytam jakieś powalone rzeczy typu artykuły o chorobach psychicznych na internecie. Zawsze staram się być produktywna- robię to, co da pożytek, a czego zwykle mi się nie chce.
  • 188 / 28 / 0

Fapu Fapu, gadanie ze znajomymi przy dobrej muzyce.;)
  • 21 / 2 / 0

M A S T U R B A C J A
  • 1 / / 0

27 listopada 2018FankaNatalka pisze:
Kiedyś po władziu to standard na poczatek melanz z ziomalami potem ruchanie albo walenie konia no i spać albo rozkminianie jakis rapsów (fristajl haha) ; - p ale ostatnio (już z drugi miesiąc) włądek zmienił do mnie podejście i czuję się po nim jakiś dziwny... zamulony? euforię mam jak po pigule, zajebe nosa i chwile pogadam z kimś i mówię zaraz że muszę iść się położyć... i leżę i mówię jak jest kozak... tylko że speeda jakiegoś nie mam, tylko dosłownie mam eufo a ostatnio to zdażyło mi się dwa razy iść spać po nim tak z godzine po zajebaniu (fakt faktem, było to spanie na zasadzie 20 minut snu, zaraz wstawanie i znowu spac itd) i tu moje pytanie o co chodzi? To nie tolreancja też na pewno, bo z tym to się spotykam raz na jakis czas a kiedys to po 4 dni latałem hehe i leków żadnych psychotropwych też nie biorę, tylko często mj i szlugi na co dzień. Pozdro ćpaki :D
Moze prawoskretna fuke dostales? Mniej stymuluje, za to jest dosyc eurofyczna, tak wiec pasuje to do opisu.

Sam tez raz taka zostalem poczestowany - chetnie bym znowu skosztowal, ale ciezko o to.
  • 438 / 45 / 0

Osobiście nie cierpię fety, ale czasami zdarzy mi się ją wziąć - na przykład wtedy, gdy nie ma kryształu. Po fecie zazwyczaj mierzę ciśnienie i zmagam się z paranoją.
  • 13 / 2 / 0

Byłam rżnięta na trzy baty,to było w sylwestra.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 148 uczestników Wejdź na czata