Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 526 • Strona 52 z 53
  • 1041 / 160 / 0
07 kwietnia 2021Glaviusek12 pisze:
Jak działa trawka na skręty? Czy łagodzi jakoś objawy fizyczne czy nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Pytam z czystej ciekawości :)
Mi było tylko gorzej. Czujesz mocniej, to co nieprzyjemne.
Jedyne co pomaga na skręta, to opio i to nie każde. Taki tramadol mi nie ulżył. Po kodeinie stan był jedynie do zniesienia, tak samo mam po fecie. Z tego co sprawdzałem, tylko bupra, brown i metadon przynoszą ulgę.
I don't do drugs. I am drugs.
  • 166 / 5 / 0
31 maja 2021michalkarol998 pisze:
Hmm brałem przez 6 dni morfinę oralnie, łącznie zjadłem 4 tabletki mst200. Teraz 2 dzień na sucho, rano myślałem że niby nic się nie dzieje, no i niby tragedii nie ma, ale pocenie jest, uczucie zimna, raz ciepło raz zimno, mdłości lekki i generslnie rozkojarzenie, troszkę gorszy nastrój.
A działanie było do dupy...
Długo mogę mieć takie pogorszone samopoczucie ?
Odpisze mi ktoś na mojego posta ? :)
  • 166 / 5 / 0
Nikt mi nie pomógł to sam odpowiem. Jakieś lekkie objawy odstawienne po 6 dniach morfiny miałem 2 dni - potliwość, raz zimno raz ciepło, zsikałem się w łóżku 1 nocy podczas snu ( po M miałem duży problem żeby się wysikać ) i nigdy jeszcze się mi się nie zdarzyło posikać się śpiąc więc uważam że to wina majki, obniżony nastrój, brak apetytu. Ale wszystko to w raczej lekkim nasileniu . Wspierałem siè benzo i alko.
Obecnie wciąż mam gorszy nastrój , ale na tyle to delikatne że nie wiem czy to wina majki.
  • 46 / 1 / 0
Wystarczy przeczytać uważnie wątek ogólny z morfiną czy heroiną. Tam wszystko zostało już powiedziane ,także w kwestii wjebania,skrętu lub jego braku, łącznie z podaniem obstawy lekowej na tą ewentualność. Jesteś tak leniwy,że nie chce Ci się nawet zajrzeć do wątków,które Ciebie interesują ,inaczej nie zadawałbyś tych pytań a zapewniam,że znalazłbyś tam odpowiedź. Organ nieużywany zanika,więc zacznij myśleć;)
Uwaga! Użytkownik SugarLady jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 29 / 8 / 0
Mogę podzielić się mniej typowym przypadkiem z własnego doświadczenia.
Od lutego zażywam morfinę dożylnie czasem w mixie z oxy. Kontynuacja po 4-6 mies. mini ciągów na kodzie. To był powrót po półrocznej przerwie, gdy oczyściłem się buprą z głównie oxy ciągu. Przygoda wieloletnia, ale nie o tym.
Leciałem systemem najpierw jednego dnia przerwy, co szybko przeszło w tryb codzienny, acz co ważne, zawsze 1 raz (jedna iniekcja) dziennie. Tolerancja praktycznie od razu jak z przed przerwy i później stopniowo wzrostowa (staram się używać 1 mst na 2 razy, niestety mam nawyk dokruszania tej "szczypty ponad" z oxy czy innej mst). Więc można założyć, że os marca miałem może z 2 przerwy dłuższe niż 1 dzień i z kilka tychże. Zauważyłem bardzo wyraźną zależność organizmu i przyzwyczajenie. (Ciekawostka: każdorazowo po przygotowaniu roztworu dostaję nagły sygnał do defekacji bezkształtnej masy z moich jelit, praktycznie) Biorąc powiedzny przez 4 dni o +/- 11 powoduje, że następnego dnia momentalnie przed 12 zaczyna się skręt kiszek, leci z nosa, generalnie zaczyna się to co nieprzyjemne. Dodam jeszcze, że przyzwyczaiłem się do tego systemu, na wieczór odczuwam wystarczająco wydłużone działanie. Faktycznej fazy prokrastynuję popołudniu z 2h najczęściej.
Zmierzając do brzegu. Dorobiłem się skręta zachowując krótki okres trzeźwości rano po przebudzeniu.
Potraktuję ten post też jako forma przywitania, zdaje się pierwszy post w tym dziale, przeglądam regularnie
Warto powiedzieć, że samopoczucie jest absolutnie chujowe, nie licząc tych kilku h po strzale to w głowie sajgon. Ma na to wpływ parę innych czynników
Tak.
  • 4581 / 2101 / 1
Czyli, zamiast brać jak normalny człowiek, to się oszukujesz, że robisz przerwy i przez to masz co 2 dzień skręt. Doskonała metoda. No, ale niektórzy lubią sobie gwoździe wbijać w penisa. Co kto lubi. Ten motyw ze "skrętem kiszek" - zacny. Szacun. Gratki.
  • 11 / 2 / 0
Czy po miesiącu przyjmowania metadonu p.o. 60mg mogę się spodziewać skręta? Czy to za krótki okres? Naxzytalem się o tym skręcie metadonowym i boję się wchuuuuj lol.
"trzeźwość to naisilniejszy naarkotyk, nie można go nadużywać"
  • 867 / 193 / 0
@up po miesiącu brania 60mg metadonu, nasączysz się mocno, także skręt przyjdzie po kilku dniach od ostatniej dawki. Skręt jak skręt, obstaw się lekami i dasz radę.
  • 11 / 2 / 0
Jakby kogoś interesowało w przyszłości to tak-skręt faktycznie wystąpił mniej więcej po 2.5-3 dniach. Faktycznie dużo silniejszy niż od samej heroiny (przyjmowana od dwóch lat w ciągu, ostatnie dawki dobowe to ok. 600-1000mg), kilkukrotnie zemdlałem i trzeba było mnie zebrać z podłogi i odnieść do łóżka :korposzczur: , jednak najgorsze działo się w przeciągu 3 dni, nie rozkładało się na tygodnie jak coniektórzy (co niektórzy?) tutaj piszą. Na czwarty dzień rano czułem się całkiem okej, miałem siłę samemu wziąć ciężki plecak, walizkę i władować się w dwugodzinną podróż pociągiem (ku zaskoczeniu wszystkich-nie miałem się w planach naćpać-tak wyszło xD). W czwarty dzień wieczorem przyjąłem I.V 2 x po ~200mg browna i dnia następnego rano też ~200mg. Wieczorem miałem wrażenie, że skręt wraca, bóle kości, duuuuuży problem z zaśnięciem, jednak na następny dzień już lepiej i został tylko problem psychiczny.
Nie wiem w sumie czy napisałem do odpowiedniego działu, odpowiadałem po części na swój komentarz, w razie czego proszę admina o przepięcie.
"trzeźwość to naisilniejszy naarkotyk, nie można go nadużywać"
  • 166 / 5 / 0
Brałem teraz przez jakiś tydzień DHC, około 6-8 tabletek dziennie. Mogę spodziewać się jakiegoś skręta ? Jakoś dziwnie się czuje po tym tygodniu. Wcześniej jakiś czas temu jedynie podobne około tygodniowe ciągi z oxy i majką.
Przyznam że dopiero DHC mi się spodobało, nie było jakiejś euforii ale czułem się bardzo przyjemnie, i dopiero po DHC widzę jak łatwo się w to wpierdzielić. Dodatkowo najmniejsze skutki uboczne były. Dlatego już więcej nie będę próbował .
Ale po tym ciągu czuje się bardzo dziwnie, mam jeszcze 8 tabletek w razie czego żeby zejść powoli, ale nie chciał bym już brać.
ODPOWIEDZ
Posty: 526 • Strona 52 z 53
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.