Jak rzucić te pierdolone fajki?

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 1908 Strona 190 z 191
Rejestracja: 2008
  • 396 / 31 / 0

09 grudnia 2018VERBALHOLOGRAM pisze:
A ja się uprę że trzeba znienawidzić papierosy, bo jak się coś lubi to się to lubi :nolove:
To jakim sposobem poradzisz aby je znienawidzic?
Rejestracja: 2018
  • 1033 / 144 / 0

[mention]Nathan[/mention]

Koszta utrzymania nałogu, złe samopoczucie typu zadyszki. To nie jest recepta na 100% palaczy i nie każdemu to pomoże, ale niektórzy są bardziej psychicznie uzależnieni i nie odpalają jednego od drugiego i fizyczne uzależnienie nie jest daleko posunięte, i wtedy zyski z niepalenia przeważają jeśli coś było przytłaczającym problemem niebezpośrednim, tak jak u mnie kłótnie o siano na fajki z ojcem z którym mieszkam i wtedy ktoś ma powód żeby rzucić. Wogóle każdy widzi że fajki to prawie wyrok do końca życia, a ja myślę inaczej że jeśli coś jest problemem to można go zlikwidować i coś zmienić. Jak lubisz to pal, ale nie gadaj że chcesz rzucić, bo to jest właśnie to lubienie bardziej niż minusy wynikające z nałogu. Wystarczy? To moje teorie, bo ja paliłem 2 paczki dziennie i z dawnych nałogów już bym wolał jakiś mocny alkohol niż szlugi. :motz:

Handlarze narkotyków wyjaśniają, dlaczego koronawirus psuje im biznes

Chemikalia używane do produkcji metamfetaminy i fentanylu pochodzą głównie z Chin, a kartele w Meksyku zaczynają poważnie odczuwać ich brak...

Nieobecność usprawiedliwiona narkotykami

Sandomierscy kryminalni wyjaśniają okoliczności związane ze środkami odurzającymi, które na rozprawę sądową przyniosła 69-latka. Kobieta oświadczyła, że substancje należą do jej syna.
Rejestracja: 2014
  • 8191 / 1078 / 0

^
Uwierz, nie ma chyba bardziej upadlającego i destrukcyjnego nałogu niż alkohol. Wystarczy trochę poobserwować.
Rejestracja: 2017
  • 1 / / 0

polecam książkę allen carr na ten temat
Rejestracja: 2018
  • 1033 / 144 / 0

[mention]jezus_chytrus[/mention]

Muszę przeprosić za niejasno ułożoną wypowiedz, bo czytając jeszcze raz to co napisałem, wychodzi na to że wolałbym nałóg alkoholowy niż szlugi, a ja po prostu wolał bym butelkę whiskey niż sztangę nawet ulubionych kiedyś przeze mnie Cameli. Ale chodziło mi o pojedyncze fazowanie, a nie wybór nałogu. Sorensen bardzo :finger:
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 134 / 32 / 0

Jako osoba podatna na uzależnienia : wystarczy siła świadomości. Mi się udało gdy zrozumiałem jak szybko to szkodzi i jak ludzie przez to chorują. Rzuciłem z dnia na dzień po wielu latach.
Rejestracja: 2018
  • 3 / / 0

Szczerze powiedziawszy, to do tej pory nie wiem o co chodzi z tym całym głodem nikotynowym czy problemami z rzuceniem, wyzbyłem się tego z dnia na dzień, a zdarzało się wypalić nawet 2 paczki dziennie, chyba to głównie aspekt finansowy i wbicie sobie do głowy, że wcale tego nie potrzebuję.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 25 / 0

Mi pomógł zanik zainteresowania opioidami XD
Rejestracja: 2018
  • 5 / / 0

Ja rzucałem przez dwa lata. Bez wspomagaczy to kurwica brała. Dzień, dwa a potem trzeba było zajarać. Trzy razy byłem na desmoksanie - działało dobrze. Odstawiałem bez trudu, chociaż nigdy nie przeszedłem całej kuracji. Do dziś gdzieś znajduję jakieś pilsy ;) Dwa razy po kilku miesiącach wracałem - imprezy, browarki, to i fajeczka się przypałętała. Teraz, po trzecim podejściu do desmoksanu, nie jaram już prawie dwa lata. Myślę, że motywacja była cały czas, ale fizjologicznie nie dawałem rady. To cholerstwo było ciężko odstawić. Bez wspomagaczy nie dałbym rady.
Rejestracja: 2016
  • 778 / 68 / 0

Desmoxan + książka allana Clara
Jestem dumny ze rzuciłem to gowno
Cpanie mnie taniej wychodzi niz palenie dwóch paczek Malboro dziennie a w weekend trzech
Posty: 1908 Strona 190 z 191
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 779 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: igla83 i 6 gości