Jak rzucić te pierdolone fajki?

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 4 / / 0

Rzuciłem fajki ze trzy razy na dłużej (6 miesięcy+), teraz nie palę już ponad rok - bez żadnych gum, plastrów...
  • 182 / 21 / 0

Ja w podstaowce chwilowo jaralem tak malo z tydzien moze 2 po kilka mielismy taką beke w 5 podstawowce chyba ze liscie suszylismy i w zwykly papier, mój brat cioteczny raz sam palił karton xD. Lata młodości...

Później zdarzyło się w gim i dalej zapalić ale bardzo mało po alko najczęściej, może 10 przez tyle lat sam nie pamietam. Zawsze gardzilem szlugami, ale im dalej +20 lat tym czesciej ale nadal malo, najczesciej sie jaralo duzo po prochach. Tak oto mamy 2018 okolo 29 lat, pale od konca kwietnia, poczatek maja, rok temu tez jaralem ale raczej cudze skrecane za granica.

Teraz waliłęm dużo prochochów przed ostatnie 2,5 miecha i szlugów dużo jarałem, w tym momencie zjarałęm ostatnio szluga. Nigdy tak długo nie paliłem ponad 3 miesiace, wiec czuje sie uzalezniony. Rzucam w tym momencie.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Chcesz zostać dilerem narkotyków? Na iPhonie jest do tego aplikacja

Cokolwiek chcesz zrobić – jest na to aplikacja. To hasło reklamowe Apple mocno wziął sobie do serca student UC Santa Cruz i zaczął sprzedawać narkotyki przez napisany przez siebie program udający grę.
  • 31 / 2 / 0

Jak ktos ma problem na sucho to do lekarza i niech wypisze kilka cukierkow konkretnych to pojdzie wam sporo lepiej.
ps. Nie pale juz 8 lat.
  • 604 / 101 / 0

12 lipca 2018vortexxix pisze:
Teraz przymierzam się do następnej edycji odstawienia e-papierosa, w pierwszym podejściu wytrzymałem 2 dni, podczas których dowiedziałem się, że będzie równie ciężko jak poprzednim razem.
Przymierzałem się... no i poszło. Zacząłem od rezygnacji z konserwacji sprzętu - stare grzałki, które przeciekają i dają wkurwiające mikro-pseudo-chmurki, naprawdę potrafią skutecznie zachęcić do rzucenia e-fajki. Na dogorywającym sprzęcie pomęczyłem się z ostatnimi 2 buteleczkami płynu i w końcu postanowiłem nie kupować następnych. Dziś jest 9 dzień bez e-papierosa, już jest lepiej, ale pierwszych 5 dni było koszmarem, tak jak się zresztą spodziewałem. Poziom agresji: wzrost o 500 %, na szczęście nikt nie ucierpiał fizycznie z tego powodu (nikogo nie zabiłem, ani nawet nie sprałem, chociaż momentami było blisko, mimo, że z natury jestem pacyfistą). Jedynie kilka osób zwyzywałem i zgnębiłem psychicznie, ale już przeprosiłem :-D Teraz mam nadzieję, że już będzie z górki, czuję, że fizyczno-psychiczne ssanie i parcie na "chmurkę" już jest coraz mniej uciążliwe. Chyba dam radę, czego życzę również wszystkim próbującym odstawić nikotynę, niezależnie od formy jej podawania do organizmu.
  • 101 / 3 / 0

31 sierpnia 2018vortexxix pisze:

PDziś jest 9 dzień bez e-papierosa, już jest lepiej, ale pierwszych 5 dni było koszmarem, tak jak się zresztą spodziewałem.
Już najgorsze masz za sobą, teraz z górki. Często gdy będziesz znajdował się w sytuacjach w których kiedyś paliłeś, będą pojawiać się takie Flashbacki typu "czas na fajkę" - tłumacz sobie wtedy że przecież już nie palisz.

Taka rada dla wszystkich rzucających nikotynę.

Jeśli palicie mj to nie dodawajcie nawet minimalnych ilości tytoniu do lolka :finger: :old:
  • 819 / 110 / 0

Powtarzać trzeba sobie i co jakiś czas uaktualniać słowo SUKCES, czyli nie chciałem już palić, i dalej już nie chcę. Ja paliłem 2 paczki dziennie, i często chodzi za mną przepyszny CAMEL, ale robię sobie rachunek sumienia i uświadamiam sobie że więcej bym stracił niż zyskał.
  • 101 / 3 / 0

Polecam się nagradzać, załóżcie np że przez tydzień nie zapalicie ani jednej fajki i za te pieniądze które poszłyby na nikotynę, wydacie na coś innego.
  • 64 / 13 / 0

Ja polecam e-papierosa z liquidem CBD bez zawartości nikotyny. CBD zniweluje rozdrażnienie i złe samopoczucie, pomoże zasnąć i ogólnie się zrelaksować. Po prostu w momencie chęci na papierosa sięgnąć po e-fajkę z CBD.
  • 38 / 4 / 0

Dzisiaj drugi raz rzuciłem te jebane fajki, raz już nie paliłem ponad pół roku. Znowu uznałem że to bez sensu i ma więcej negatywów do tego nawet nie ma po tym fazy, a wydaje na to hajs
:D Do tego przeczytałem ostatnie strony książki która pomogła mi za pierwszym razem "Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie - Carr Allen".
  • 31 / 2 / 0

Ksiazki sa dobre ale farmakologia jeszcze lepsza
Pamietam ze tabletki mi sporo pogly i kudzuroot.To sproszkowany korzen takiej rosliny ktora pomaga rzucic uzywki.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 48 uczestników Wejdź na czata