Jak rozpoznać najlepszą jakość amfetaminy po zapachu, smaku, kopania w nos itd.?

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 6 / / 0

24 stycznia 2019CzarnyWlad pisze:
23 stycznia 2019EmilyCrystal pisze:
28 grudnia 2018CzarnyWlad pisze:
U mnie było tak ze im mniej paliło w nos i mniej śmierdziała tym była lepsza. :korposzczur: 100mg sniffem i czasem cała noc przelatana a prosto po wciągnięciu gęsia skórka i włosy na całym ciele dęba stawały :nos: To była amfetamina słyszałem ze między 70-80% a teraz żeby takie scierwo dostać trzeba się dobrze naszukać. :amfa:
Na szczęście moje źródełko od lat nie wysycha :zombie:
U mnie jest właśnie zawsze tak, że jak pali w chuj w nos i jebie na kilometr to jest b. Dobra. Przy 0,5 można latać całą noc z dobrym humorem i energią %-D Ale zazwyczaj jem 1,0 żeby efekty były zaje*iste, wtedy to jest idealna klepa :mniam:
Jeśli potrzebujesz 0,5 żeby noc przelatac to nie masz za czystego towaru, a po zjedzeniu grama dobrej amfy zabrała by cię karetka i by była pizda a nie zajebiste efekty.
Na moje oko masz jakieś 25% czystości towaru jak dopiero po gramie masz „zajebiste” efekty.
Skmin odczynniki albo jakiegoś chemika i przebadaj sb twój sprzęt, szkoda siana i zdrowia by się chuj wie czym truć %-D
Nie muszę go badać bo jest w chuj dobry, najlepszy który kiedykolwiek próbowałam tylko mam wyrobioną tolerancję bo "biegam" codziennie, czasami się zdarza że mam najwięcej 3- dniową przerwę, tymbardziej że częściej walę krysie :P :nos: :pacman:
  • 173 / 34 / 0

26 stycznia 2019EmilyCrystal pisze:
24 stycznia 2019CzarnyWlad pisze:
23 stycznia 2019EmilyCrystal pisze:

U mnie jest właśnie zawsze tak, że jak pali w chuj w nos i jebie na kilometr to jest b. Dobra. Przy 0,5 można latać całą noc z dobrym humorem i energią %-D Ale zazwyczaj jem 1,0 żeby efekty były zaje*iste, wtedy to jest idealna klepa :mniam:
Jeśli potrzebujesz 0,5 żeby noc przelatac to nie masz za czystego towaru, a po zjedzeniu grama dobrej amfy zabrała by cię karetka i by była pizda a nie zajebiste efekty.
Na moje oko masz jakieś 25% czystości towaru jak dopiero po gramie masz „zajebiste” efekty.
Skmin odczynniki albo jakiegoś chemika i przebadaj sb twój sprzęt, szkoda siana i zdrowia by się chuj wie czym truć %-D
Nie muszę go badać bo jest w chuj dobry, najlepszy który kiedykolwiek próbowałam tylko mam wyrobioną tolerancję bo "biegam" codziennie, czasami się zdarza że mam najwięcej 3- dniową przerwę, tymbardziej że częściej walę krysie :P :nos: :pacman:
Najdłuższy ciąg na fecie w moim życiu to było lekko ponad 3 mies bez dnia przerwy i mimo to nie musiałem brać więcej niż 500mg na dobę żeby dobrze przelatac, dobre białko robi zawsze %-D
Ale racja nie mogę oceniać twojego towaru nie próbując go. :amfa:
Moze tez Krysia nie daje ci się porobic Władkiem nie wiem nie znam się :pacman:
Tak czy siak wysokich lotów :amfa:

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Policjanci po służbie zlikwidowali plantacje konopi indyjskich

Gubińscy policjanci, przebywając w czasie wolnym od służby, ujawnili w lesie na terenie gminy Gubin uprawę krzewów przypominających konopie indyjskie.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata