Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 56 • Strona 2 z 6
  • 1291 / 348 / 0
ziomek zawsze pali pierwszy i jak powie "ja jebie" to znaczy, ze dobre i jest w tym niezawodny bez wzgledu na rodzaj narkotyku, bo zawsze jak tak powie, to zawsze jest siekiera
  • 773 / 178 / 0
no u mnie tez ziomek jak po pierwszym buchu mowil ze siądzie to kurwa grubo było, ze wszystkim miał takie przeczucie i zawsze się sprawdzało, jebaniutki xD i to nawet nie jest tak ze on duzo bierze wciąga czy jara po prostu potrafi tak to przeczuć i zawsze sie sprawdza
"Ta, może dlatego mówią mi: "weź no lecz się"
Ja, jeszcze pokażę im swoją lepszą wersję
Niech no wezmę coś - szczęście ląduje w przełyku
Dragi to lekarstwa, tylko w innym języku"
:płacz:
  • 11586 / 2237 / 0
Podejrzewam, że takie zdolności paranormalne ma co 3 palacz : ) Żadna sztuka ocenić palenie parę chwil po buchu.
  • 2738 / 497 / 0
11 października 2020EvilDead pisze:
no u mnie tez ziomek jak po pierwszym buchu mowil ze siądzie to kurwa grubo było, ze wszystkim miał takie przeczucie i zawsze się sprawdzało, jebaniutki xD i to nawet nie jest tak ze on duzo bierze wciąga czy jara po prostu potrafi tak to przeczuć i zawsze sie sprawdza
Przychodzi z doświadczeniem :)
Odpowiadając mi na łamach forum użyj proszę funkcji mention.

Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
  • 65 / 10 / 0
Z własnego doświadczenie wiem, że uliczne palenie z reguły jest albo przesuszone (kruszy się a pył) albo zbyt mokre (niedosuszone lub specjalnie nawilżone). Zdażają się prawidłowo wysuszone i takie jakie powinny być ale niestety to rzadkość :( Dodam jeszcze, że zdażały się takie materiały gorzej wyglądające a lepiej działające od tych niby super wyglądających.
  • 2390 / 346 / 0
Już był taki wątek..........najbardziej śmiercionośne to te z pyłkiem na topach....kilery jednomachowce

ocenić też można po intensywności kaszlu po głębszym buhu
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 11586 / 2237 / 0
Nie ma czegoś takiego, że dobre zioło powoduje kaszel : D
Jest korelacja, że jeśli weźmie się dużego bucha i zacznie kaszleć, to będzie mocniej, niż bez kaszlenia.

"Pyłek" (pewnie masz na myśli trichomy) są też na suszu CDB (a przynajmniej na fotkach, bo w życiu nie widziałem na żywo).
  • 74 / 4 / 0
Jak się kruszy to znaczy, że lażało z tydzień poza słoikiem/samarą i wyschło, do bató w sam raz, ale do lufki kijowo. Wiem bo sam tak mam jak położe na stole i leży. Szybko brązowieje, a mokre da się poznać, chyba że to miał.
  • 11586 / 2237 / 0
Zioło prosto ze słoika ma faktycznie zajebistą konsystencję po mieleniu i wciąż jest lekko wilgotne (chyba, że świeże, to wtedy nawet bardziej niż lekko). Jest to wyłącznie wyznacznik tego, że zostało prawidłowo "oporządzone" po ścince. Jakość (moc, walory smakowe / zapachowe) niemniej może być podła, choć to skrajne przypadki. Jeśli ktoś robi curing, tzn że zna się na rzeczy i lipy raczej nie ma.
  • 1229 / 118 / 8
dobre zioło jest wtedy gdy naprawdę intensywnie pachnie, które bije w nozdrza takim słodkim, intensywnym zapachem.
pod światłem jak widać trichomy, cały ten 'szron' na całych bobkach, kolor jasno-zielony prawie że fluorescencyjny :zombie:
powinno być kruche, nie aż tak że sypie się na kompletny miał lecz by się fajnie zgrindowało a po rozdrabnianiu w palcach zostaje na palcach lepkość przeplatana z kieffowym kurzem. :liść:
Używaj @cbsz jeżeli chcesz bym odpisał

"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
ODPOWIEDZ
Posty: 56 • Strona 2 z 6
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.