Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 879 • Strona 79 z 88
  • 4444 / 653 / 0
Mi książka sporo dała, bo zawsze obarczalem winą rodziców za moje dzieciństwo, a to jest jednak głębszy problem.
Pozwoliło mi to momentalnie wybaczyć rodzicom w sercu i poczuć ulgę.
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 10 / / 0
ja od 2 miesiące temu złapałem badtripa po paleniu, i cały czas jak zapale wraca to samo, brałem dużo MDMA może dlatego psychika leży robie sobie przerwe od palenia biore DXM,kode teraz i jest git ale jak zajaram to znowu zle, a jak wezme xanax i zajaram to jest wszystko okej, myslicie że będe mogł wrócic do palenia czy tak zostanie?
  • 337 / 66 / 0
@happyart Mialem podobny problem, sa dwie opcje.
trawa pol na pol THC z cbd, po takiej nie ma zlych tripow.
Jesli nie masz dostepu do takiej mozesz kupic jakas cbd 18 woltow i mieszac z normalna od dilera.
Druga opcja, bierzesz sie za uprawianie sportu, bieganie silownia, basen rower, ze trzy razy w tygodniu, wtedy tez nerwicowe objawy mijaja, mi przynajmiej minely.
Juz przestalem palic, jak nerwice pokonalem, to dopadl mnie zamulony leb bo za duzo i za czesto.
Lepiej rzuc to gowno to wcale zycia nie ulatwia.
Uwaga! Użytkownik HardCracks nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 21 / 5 / 0
nerwica to w dużej mierze za wysoki kortyzol, ja jak wziąłem jedną tabletkę mitrazepiny - nerwica się bardzo uspokoiła, jak wiadomo mitra zbija kortyzol bardzo mocno, z ziółek ashwa ale to każdy to już chyba bierze . Leddzepelin i co ci to dało? książką ani pierdolamento nie wyleczysz nerwicy, bardzo dobry psycholog ci pomoże ale cóż takich jak na lekarstwo, hmm co jeszcze powiedzieć - nie będę w każdym poście pisał o pregabalinie bo ona i depreche i nerwice leczy fajnie a raczej zalecza a dobre i to, bo dla nerwicowca ostrego każdy dzień bez nerwicowych jazd to ulga. SSRI odradzam, to chujostwo totalne, dobra jest jedynie z tego co pamiętam u siebie tianeptyna (nie jest to ssri broń boże, to microdosing opio) - działa super szczególnie na ludzi którzy brali opiaty, szczególnie kode bo na cięższe opio nie pomoże nic na depresje oprócz kolejnej dawki, ewentualnie metadon lub bupra
Ostatnio zmieniony 17 października 2022 przez 50David50, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 4586 / 2105 / 1
@50David50 Trochę zbyt spłycasz temat nerwicy do kortyzolu. Czynników nerwicotwórczych jest co najmniej 6 pewnych, a podręczniki dodają jeszcze z 10 innych pobocznych, o których nie można zapominać.
  • 8051 / 1459 / 2
Wszytko fajnie tylko nikt do końca nie wie co jest efektem czego.
Tylko jest jedno ale.
Skoro terapie działają cuda i ludzie nie obniżają sztucznie lekami kortyzolu a mimo to kortyzol spada to oznacza, że wyrzut kortyzolu jest efektem stresu a nie odwrotnie.

Do tego wielokrotnie już pisano. Kortyzol nie jest ani zły ani dobry. Zła jest jego nieodpowiednia sekrecja i tyle.
Najlepszymi inhibitorami kortyzolu są naturalnie występujące aminokwasy jak np l-glutamina i wszystko co zwiększa poziom GABA.

Choć w tym wypadku następuje też obniżenie dopaminy i serotoniny co może zaskutkować depresja i anhedonia.
Tak więc temat jest dużo bardziej skomplikowany.
  • 555 / 99 / 0
@happyart zaburzenia lękowe często mają złożoną etiologię , cięzko wyznaczyć jedną konkretną przyczyne , może miec to podloze genetyczne , spoleczne , psychiczne , czesto wszystko naraz , napisałeś że brałeś dużo MDMA sama ta substancja w zbyt częstym używaniu i duzych dawkach jest neurotoksyczna i mocno miesza w ukladzie serotoninergicznym , może być to pośrednia bądz bezposrednia przyczyna ogolnego stanu rzeczy, jesli przesadzasz z substancjami to o "nerwice" nie trudno , myśle ze nie odkryje Ameryki jeśli zalecę Ci odstawienie przynajmniej na jakiś czas wszelkich substancji psychoaktywnych
  • 4444 / 653 / 0
No. Dobra.
Ssri badziewie przy nerwicy.
Na forum nerwica jest ankieta.
baclofen ma ponad 70 procent że pomógł w nerwicy.
Mirta 63 procent.
Paro 70 procent
Dulo 50 procent
Serta 50 procent
Escila 57 procent
metylofenidat 77

To złożony problem, skoro różne leki ( w sensie oddziaływania na receptory) dają rożny efekt. Może na poziomie rozpoznania tj diagnozy jest już błąd. Psychiatrzy często mają sami że sobą problemy i nie chce im się leczyć.
Tamto forum w sumie lepsze do diagnozy, gdyż mniej tam ludzi którzy zacpiewwja leki drsgemi lub mieli takie epizody w przeszłości.
Dopóki jest nadzieja, trzeba próbować różnych zestawień.
Trochę odbilem od farmacji, gdyż wiara w naukę mi podupadła po cyrkach z covidem.
Jestem skłonny wierzyć, że te leki mają nas leczyć ale nie wyleczyć.
Tak jak większości z was jednak chwytam się ostatniej deski ratunku.
Tej najprostszej do chwycenia, która nie wymaga pracy nad sobą a pozwoli ja wykonywać.
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 1653 / 227 / 0
Świadomość i nieświadomość nie stworzą całości, jeśli jedno będzie tłumione czy zaburzane przez drugie. Jeśli już muszą one ze sobą walczyć, to niechby to była walka uczciwa, a obie strony, oba aspekty życia, niechby miały te same prawa. Świadomość powinna bronić rozumu oraz jego możliwości samoobrony, a chaotyczne życie nieświadomości również powinno mieć możliwość podążania za własną naturą, w każdym razie na tyle, na ile człowiek jest w stanie to znieść. Oznacza to otwartą walkę oraz otwartą współpracę w jednym. Tak najwyraźniej powinno wyglądać życie ludzkie. To pradawna gra młota i kowadła. Położone między nimi i cierpiące żelazo ma się stać niezniszczalną całością " indywiduum". Carl Jung
What do you think? You break bad?
  • 908 / 159 / 0
Mnie na przykład lek na serce bardziej uspokoił (nie miałem tej nerwicy raczej, ale zmieniałem robotę) niż te sridri we wcześniejszych stresujących sytuacjach, tak mi się wydaję. No i nootropy tam coś tego, ale wtedy chyba kurkuma tylko w sumie. Tylko jeden listek zjadłem tych na serce (trochę lekoman, ale przeczytałem przed zażyciem 😅😐) - zastanawiam się czy właśnie znowu nie montować

U mnie bardziej jelita i serce nawalają niż mózg na przykład, tak mi się wydaje, i odbija sie na OUN. Mózg ma głupie pomysły czasami tylko %-D
Spoiler:
ODPOWIEDZ
Posty: 879 • Strona 79 z 88
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.