Jak palić?

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 26 / / 0

potężny buch z wiadra i leżakowanie z filmem w łóżku
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 40 / / 0

Mam pytanie takie: czy się różni bongo szklane od bonga plastikowego czy tam akrylowego?
Pani ze stoiska powiedziała, że tym, że akrylowe się nie stłucze, hehe.
A tak serio, co się traci paląc z plastiku, skoro różnica w cenie jest spora. Chcę wiedzieć na ten temat wszystko.

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

Sześć lat więzienia dla „dilera gwiazd”

Warszawski sąd skazał P. zwanego „dilerem gwiazd” oraz osoby, które miały pomagać mu w udzielaniu kokainy. Mężczyzna został skazany na sześć lat więzienia i musi zwrócić ponad milion złotych zarobionych na handlu narkotykami.
  • 250 / 1 / 0

nic się nie traci, ale tandetą trochę trąci, sam praktyczny walor to właśnie nie tłuczenie sie, ale szkło to jednak szkło:)
  • 418 / / 0

Akrylowego nie umyjesz wrzątkiem/srodkiem żrącym więc licz się z tym ze będzie strasznie brudne i jebiące po pewnym czasie.
  • 123 / / 0

jeżeli chodzi o mnie to tylko szkło :) osobiście nie przepadam za fajkami a jak palę skręta to zapach palonej bibuły przypomina mi fajki..druga sprawa przy skręcie marnuje się sort bo się kopci ciągle:) pozdroo
Użytkownik nieaktywny
  • 510 / 2 / 0

Najbardziej lubię z bonga (przyjemny, schłodzony dymek, żadne syfy nie lecą do gęby, tak jak w przypadku lufki) i z wiadra (jeden konkretny buch i porządne uwalenie od razu).
  • 36 / / 0

Jesli chodzi o moc to stawiam na równi wiadro i wodospad obie metody niszczą
Użytkownik nieaktywny
  • 170 / 1 / 0

Duże, szklane bongo z dodatkowym dyfuzorem. Jak kiedyś zacznę znowu bakać to zainwestuje w dobre vapo które zawsze mi się marzyło.
  • 45 / / 0

Gdy zaczynałem palić, to przez pół roku nie paliłem inną metodą niż butelka (taka zwykła z dziurą, na gwint cyban z sreberka). Teraz to nie pamiętam już kiedy z tego paliłem ostatni raz. Najbardziej mi podchodzi palenie z lolków, i gdy ostatnio pale tylko z nich przez dłuższy czas to normalnie sie nimi upalam, a gdy paliłem cały czas z bonga i zapaliłem jointa to niezbyt mnie porobiło, a palenie mam cały czas te same.
  • 892 / 47 / 0

Niedługo taki sobie sposobik ze wschodu przetestuję, mianowicie wetknę dżoja między mały palec a ten serdeczny chyba, zamknę dłonie w takie gniazdo i zajebię bucha. Takie palenie z komory zrobionej z rąk, zacnie to wygląda.
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 84 uczestników Wejdź na czata