Jak palić?

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 26 / / 0

potężny buch z wiadra i leżakowanie z filmem w łóżku
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 40 / 1 / 0

Mam pytanie takie: czy się różni bongo szklane od bonga plastikowego czy tam akrylowego?
Pani ze stoiska powiedziała, że tym, że akrylowe się nie stłucze, hehe.
A tak serio, co się traci paląc z plastiku, skoro różnica w cenie jest spora. Chcę wiedzieć na ten temat wszystko.

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Start odrzutowca kartelu narkotykowego z „dzikiego” pasa (video)

Narkotyki są problemem międzynarodowym i jednocześnie pomysłem na przestępczy interes. Nie brakuje więc śmiałków, którzy podejmują się ich produkcji i dystrybucji.
  • 250 / 1 / 0

nic się nie traci, ale tandetą trochę trąci, sam praktyczny walor to właśnie nie tłuczenie sie, ale szkło to jednak szkło:)
  • 418 / / 0

Akrylowego nie umyjesz wrzątkiem/srodkiem żrącym więc licz się z tym ze będzie strasznie brudne i jebiące po pewnym czasie.
  • 125 / / 0

jeżeli chodzi o mnie to tylko szkło :) osobiście nie przepadam za fajkami a jak palę skręta to zapach palonej bibuły przypomina mi fajki..druga sprawa przy skręcie marnuje się sort bo się kopci ciągle:) pozdroo
Użytkownik nieaktywny
  • 510 / 3 / 0

Najbardziej lubię z bonga (przyjemny, schłodzony dymek, żadne syfy nie lecą do gęby, tak jak w przypadku lufki) i z wiadra (jeden konkretny buch i porządne uwalenie od razu).
  • 36 / / 0

Jesli chodzi o moc to stawiam na równi wiadro i wodospad obie metody niszczą
Użytkownik nieaktywny
  • 170 / 1 / 0

Duże, szklane bongo z dodatkowym dyfuzorem. Jak kiedyś zacznę znowu bakać to zainwestuje w dobre vapo które zawsze mi się marzyło.
  • 45 / / 0

Gdy zaczynałem palić, to przez pół roku nie paliłem inną metodą niż butelka (taka zwykła z dziurą, na gwint cyban z sreberka). Teraz to nie pamiętam już kiedy z tego paliłem ostatni raz. Najbardziej mi podchodzi palenie z lolków, i gdy ostatnio pale tylko z nich przez dłuższy czas to normalnie sie nimi upalam, a gdy paliłem cały czas z bonga i zapaliłem jointa to niezbyt mnie porobiło, a palenie mam cały czas te same.
  • 896 / 51 / 0

Niedługo taki sobie sposobik ze wschodu przetestuję, mianowicie wetknę dżoja między mały palec a ten serdeczny chyba, zamknę dłonie w takie gniazdo i zajebię bucha. Takie palenie z komory zrobionej z rąk, zacnie to wygląda.
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 789 uczestników Wejdź na czata