Dział poświęcony dyskusjom nt. wezwań, które osoba otrzymała w związku z postępowaniem toczącym się wobec stron trzecich.
ODPOWIEDZ
Posty: 119 • Strona 8 z 12
  • 128 / 5 / 0
To zależy co Ci zaproponują(dobrowolne poddanie), a będą pewnie proponowali zawiasy+prace społeczne+grzywnę, o ile nie byłeś karany. Jak się przyznałeś lub nie przyznałeś, to i tak obalą twoją niewinność- przecież Cię zbadali narkotestem. Nie napisałeś najważniejszego, czy byłeś kiedyś karany? a jak tak to z jakiego paragrafu? kiedy i co przy sobie miałeś? - Czy miałeś choćby samarkę po buchach?
Stary post...
Kiedyś na forum był użytkownik o nazwie "nozer", on dopiero miał problemy z prawem, podrabiane recepty+oszustwo NFZ-tu, a wcześniej był już karany, teraz siedzi już z dobry rok w ośrodku, zamiast w puszce.
Uwaga! Użytkownik Klonik2mg nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 127 / 13 / 0
[mention]klawiatura[/mention] Zaprzeczyłeś, że to pedały jak dymają jego siostre, ale ok. Mi się podoba. Najgorzej to wyjebać najarany nogi na stól w kajdankach i powiedzieć ja mam wyjebane, czego kurwy chcecie. Oiom murowany, albo łapki połamane i terror, przecież zeznają, że agresywny, obdukcja nie pomoże.
  • 631 / 80 / 0
04 lutego 2018CpamStrach pisze:
[mention]klawiatura[/mention] Zaprzeczyłeś, że to pedały jak dymają jego siostre, ale ok. Mi się podoba. Najgorzej to wyjebać najarany nogi na stól w kajdankach i powiedzieć ja mam wyjebane, czego kurwy chcecie. Oiom murowany, albo łapki połamane i terror, przecież zeznają, że agresywny, obdukcja nie pomoże.
Oni są bi-, dymają wszystko jak leci :D
A co do samego terroru, to fakt faktem, jeśli uda Ci się z tego wyjść cało, mając tylko rany po przypalaniu skóry papierosami, to znaczy, że wygrałeś.
LUBIĘ GRZEŚKI CZEKOLADOWE.
  • 58 / 3 / 0
dobra już przesadzacie, gangsterzy.
nie sądzę, że pies by ryzykował własnym chlewem,
żeby jakiegoś dresiarza petami przypalać za sztuke fety :rolleyes:

w 95% przypadków wystarczy ich nie prowokować
i nie kozaczyć jak dziecko we mgle, nogi na stole, heh
Uwaga! Użytkownik Kodakblak jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 127 / 13 / 0
Zależy pewnie, czy zwykłe psy, czy ci kryminalni antynarkotykowi kowboje.:D Oni to są chyba sztywniejsi w tuszowaniu tego co odpierdalają, od chłopaczków, którzy łapią.
Najlepiej, to kurwa żyć po bożemu. haha Diabły jedne.
  • 174 / 11 / 0
Uprzejmie wytłumaczyć, że doszło do nieporozumienia :cheesy:
Użyszkodnik jest aktywny na hyperrealu.
Przeczyta twoją odpowiedź i odpowie na twój post, chyba że znów dostanie bana :cheesy:
  • 3036 / 451 / 1
Inteligentnie. To znaczy tak, aby stworzyc wiarygodny obraz siebie i zajscia, w ktory uwierzą. Tuszować co ewentualnie niewygodne/ ryzykowne/= dajace przeslanki do obciazenia.
KAZDA informacja ma 10 linków do kolejnych kroków, jak takie grafy algorytmy. Wyklucz 99 od końca a dojdziesz do właściwego początku
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Dekokt z kota": Andrzej Sapkowski- Chrzest Ognia
http://www.forensicscience.pl/pfs/71_zuba.pdf
  • 253 / 37 / 0
Jedna ważna rada: Pamiętać co się zmyślało. Tak jak pisze Retro, stworzyć wiarygodny, fikcyjny obraz ale trzymać się go. Psy, chcąc przekonać się o prawdziwości opisanych zdarzeń będą zadawać pytania z różnych kierunków, dotyczące w sumie tej samej rzeczy. Przykład: Worek zioła kupiłem od faceta w ciemno granatowych dżinsach, NIEBIESKIEJ bluzie z kapturem i w dżokejce. Facet wyglądał na 30 lat, miał brodę. Nie jestem uzależniony, nigdy nie paliłem ale w mediach tyle się gada o tym, że chciałem spróbować. Pies zada kilka mało znaczących pytań i stwierdzi, że np. "Więc mówisz, że zioło kupiłeś od typa w dżinsach i ŻÓŁTEJ bluzie?" Wtedy poprawiasz go, że nie w żółtej tylko niebieskiej.

Chodzi o to, żeby trzymać się raz wymyślonej wersji. Najlepiej sobie ją wyobrazić, zapamiętać i się jej trzymać. Pytania będą zadawane z różnych stron o tą samą rzecz.

A raz zauważyłem dziwną technikę policjantów. Zwinęli mnie i kolegę podejrzewając nas o dragi. Wtedy absolutnie nic nie mieliśmy i nawet nie myśleliśmy o dragach. Robili nam "przesłuchanie" chyba 7 godzin, tzn. kilka pytań i czekanie, powiedzmy, godzinę w "poczekalni". I powtórka, tak kilka razy. Ciekawostką było to, że każdy funkcjonariusz opowiadał nam o tym, jak to fajnie jest się napić piwa, że on, jak przyjdzie do domu, to sobie lubi wypić ze dwa piwka i generalnie, jakie to jest zajebiste. Może liczyli na to, że zacznę mówić, że alko jest nie dobre, nie zdrowe, itd. Szczerze, nie wiem co chcieli tym osiągnąć.
  • 174 / 11 / 0
Mogą też zaproponować pieniądze, oczywiście wypada odmówić,
choćby aby uniknąć zarzutu wyłudzania łapówki.
Użyszkodnik jest aktywny na hyperrealu.
Przeczyta twoją odpowiedź i odpowie na twój post, chyba że znów dostanie bana :cheesy:
  • 591 / 144 / 0
Nie wiem czy było, ale czasami jeszcze próbują takiego manewru, że jak już masz ściemę przyklepaną na papier, to wyluzowani walą gadkę w stylu - no dobra, mamy już twoje zeznania na papierze, ale powiedz jak było naprawdę. Wiadomo co robić, trzymamy się ściemy.
Uwaga! Użytkownik thermogrippp nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 119 • Strona 8 z 12
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.