Dział poświęcony dyskusjom nt. wezwań, które osoba otrzymała w związku z postępowaniem toczącym się wobec stron trzecich.
ODPOWIEDZ
Posty: 121 • Strona 4 z 13
  • 201 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Ziolo »
mozesz odmowic, argumentujac ze niemaja uzasadnionego podejzenia do przeszukania ciebie, a jak cie przeszukaja to zaznaczaj wczesniej ze rzadasz sporzadzenia protokułu z przeszukania (polcja ma obowiazek sporzadzic taki za kardzym przeszukaniem)
  • 25 / / 0
Nieprzeczytany post autor: johnson »
Fifka w paczce szlugów nie jest prrzypalem jesli nie mamy przy sobie palenia. Na pytanie o blanta udajemy głupka bo przecież FIFKI SŁUŻĄ DO PALENIA PAPIEROSÓW.
Babilon, Babilon, Babilon, wszędzie ten jebany Babilon
  • 22 / / 0
Nieprzeczytany post autor: LA_01 »
johnson pisze:
Fifka w paczce szlugów nie jest prrzypalem jesli nie mamy przy sobie palenia. Na pytanie o blanta udajemy głupka bo przecież FIFKI SŁUŻĄ DO PALENIA PAPIEROSÓW.
pod warunkiem ze fifka jest czysta.. a w wiekszosci przypadkow jest upieprzona i wtedy raczej nie powiesz ze samo sie tak zrobilo i nie wiesz czemu...
  • 25 / / 0
Nieprzeczytany post autor: johnson »
A po fajkach to sie fifaka nie brudzi??? Jest tak samo albo i mocniej ujebana niz po ganji. Co prawda choduje sie inaczej ale do tego ona jest. W kioskach fifki są dla palaczy tytoniu a nie marihuany.
Babilon, Babilon, Babilon, wszędzie ten jebany Babilon
  • 807 / 5 / 0
Nieprzeczytany post autor: yam'teoretyk »
Zawsze mozna tlumaczyc posiadanie lufy, ze ona do szlugow zeby rece nie smierdzialy i dziewczyna czy mam sie nie burzyla, ze sie pali :-) Raz moj znajomy sprzedal taki kit psom i przeszlo.
  • 25 / / 0
Nieprzeczytany post autor: johnson »
Nie trzeba sie tlumaczyc poprostu do szlugów i już, nauczyles sie od dziadka. Jak coś kręcisz to wiadomo że cos jest nie tak. Jak masz fife w paczce to pytasz sie psa czy mozesz zapalic i wsadasz po prostu faja w fife i nie ma zadnego przypalu
Babilon, Babilon, Babilon, wszędzie ten jebany Babilon
  • 351 / 80 / 0
Nieprzeczytany post autor: TenTyp »
Z fifką jest jeden sprawdzony sposób, ktory moge podać bo i tak nie da sie go obalic. Palisz fajki i uzywasz fifki bo nie chcesz zeby starzy wiedzieli, a jak palisz przez fife to łapy nie jebią. Duzo ziomkow tak sie wyratowało.
Zwierzęta i ludzie może nie są podobni
Ale w jednej sprawie są na pewno zgodni
Że trzeba mieć miejsce w którym można się rozjebać
Ostro zabalować a później wszystko sprzedać
  • 645 / 6 / 0
Nieprzeczytany post autor: dobson »
No chyba że pies powącha tą "lucynę" i jeżeli nie jest kretynem to bedzie wiedział że fajek w niej nie paliłeś.
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości"
                                Jean Cocteau
  • 8 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Yumm »
po palenia papierosa w fifce nie jest osmolony cybuch - wiec sciema jest bardzo slaba... ;]
Uwaga! Użytkownik Yumm nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 472 / 9 / 0
Nieprzeczytany post autor: P-paranoi »
Mu chyba chodzi o czysta lufke:)
Uwaga! Użytkownik P-paranoi nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 121 • Strona 4 z 13
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.