Blant - wątek ogólny

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Posty: 70 Strona 4 z 7
Rejestracja: 2011
Użytkownik zbanowany
  • 1182 / 96 / 0

Technikalia? Regionalia Ziemi Ćpuńskiej? Zasadnicze, bo od zasad, bez nalotu polotu i fantazji, a gdzie tu czas~miejsce Pomysłowego Dobromira?
Rejestracja: 2015
  • 2067 / 339 / 9

No tak oryginalnie to blunt powinien być zawinięty jak cygaro w liść tytoniu. Obecnie używane są do tego tzw. blunt wrapy. Ogólnie można powiedzieć też blant na takiego tłustego gibona. :cool: Jeszcze kryterium może mieć tu imo jego kształt. Slimy łatwiej nazwać lolkiem, jointem. Natomiast cone'y czyli rozszerzające się - blantem. Joint to też jest połączenie także też blanty są bardziej czystsze niż np jointy 50/50 marihuana/tytoń.

Odwyk w raju: uzależnieni z Zachodu wybierają detoks w Tajlandii

50 mężczyzn w czerwonych szatach z napisem “POKONANY” klęczy nad rynną przy murze otaczającym kompleks świątyń ze złotymi dachami. Podchodzi do nich świątynny zielarz i podaje każdemu gęsty brunatny płyn do wypicia, po którym zaczynają wymiotować do rynsztoka. Niektórzy słabną, inni się trzesą, jeszcze inni chodzą na czworaka. Nowy film Tarantino? Nie – tak wygląda jeden z najpopularniejszych odwyków w Azji.

Policyjna cela dla narkobabci, u której ujawniono marihuanę, ekstazy, mefedron i amfetaminę

Do policyjnej celi trafiła 74- letnia kobieta. W jej mieszkaniu policjanci z wydziału kryminalnego ujawnili znaczne ilości marihuany, amfetaminy, mefedronu i ekstazy. Wraz z nią do aresztu trafiła jeszcze 27- letnia kobieta, a sprawa ma charakter rozwojowy.
Rejestracja: 2015
  • 1573 / 46 / 0

trotyl20 pisze:
swoją drogą, od kiedy blant jest robiony z bletki? jest zasadnicza różnica między blantem a jointem...
To samo pomyślałem
Rejestracja: 2014
  • 8873 / 1203 / 0

12 listopada 2017Zgienty pisze:
No tak oryginalnie to blunt powinien być zawinięty jak cygaro w liść tytoniu...
Za oceanem to jest właśnie kryterium nazewnictwa : ) Jeśli zawijasz w bletkę, to nie palisz blatna.
Rejestracja: 2011
Użytkownik zbanowany
  • 1182 / 96 / 0

Wpływ palenia klasycznych "tępaków" na rozwój nikotynizmu...

https://www.danaonline.org/documents/Na ... _Paper.pdf

Spoiler:
Rejestracja: 2015
  • 2067 / 339 / 9

Właśnie, blanty furtką do zabójczej nikotyny.
Rejestracja: 2017
  • 19 / 3 / 0

Wśród potencjalnych zagrożeń dla zdrowia związanych z paleniem marihuany, rak płuc pozostaje na szczycie listy wśród wieloletnich użytkowników. Ten niepokój spowodowany jest głównie ze względu na spekulacje, że nałogowi palacze marihuany są zagrożeni rakiem płuc tak samo jak palacze tytoniu. Nowe badanie mówią jednak, że to nie jest prawda.

Nowe badania opublikowane w najnowszym wydaniu International Journal of Cancer, twierdzą, że nałogowi palacze marihuany nie są bardziej narażeni na ryzyko związane z rakiem płuc niż osoby które pala rzadko, lub nie palą w ogóle.

Aby dokonać takiej oceny, zespół naukowców ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii zbadli dokumentację z kilku badaniach w których udział wzięło 5000 uczestników. Pomimo teorii, że dym z konopi powoduje raka płuc, to z raportu wynika, że jest bardzo niewiele powodów, aby podejrzewać, że palenie marihuany doprowadza do większego zagrożenia tą chorobą.


“Wyniki naszych analiz zbiorczych dostarczają niewiele dowodów na zwiększone ryzyko zachorowania na raka płuc wśród okazjonalnych lub długotrwałych palaczy marihuany” napisali autorzy badania.

Nawiasem mówiąc, te wyniki są zgodne z innym badaniem opublikowanym w zeszłym roku w naukowym czasopiśmie Annals of American Thoracic Society , który stwierdził, że palenie marihuany może prowadzić do zwiększonego ryzyka przewlekłego zapalenia oskrzeli, ale nie prowadzi do raka płuc.

“Zwykłe stosowanie marihuany, nie wydaje się prowadzić do istotnych zaburzeń funkcji płuc.” napisał autor badania dr Donald Tashkin.

“Ogólnie rzecz biorąc, ryzyko powikłań płuc u regularnego palacza marihuany jest stosunkowo mała, i znacznie niższa niż w przypadku osób palących tytoń

W komentarzy dotyczącym badania, dr Tashkin napisał: “Palenie marihuany nie wydaje się zwiększać ryzyka wystąpienia przewlekłej obturacyjnej choroby płuc lub nowotworów dróg oddechowych”

Skoro palenie nielegalnej marihuany nie wywołuje raka płuc, a papierosy które można kupić w każdym sklepie powodują tą chorobę, to dlaczego nie zdelegalizować papierosów?

https://faktykonopne.pl/wplyw-marihuany-na-pluca/

A tak naprawdę,każdy pierdoli i dupą rusza w kwestii dbania o zdrowie i dobrze,bo nie ma co sie katować,trzeba usłyszec diognoze,że ma sie raka płuc z przerzutem na mózg

Akcja jest taka,że jak turlasz lola z pól grama haszu i pól grama skuna to zawsze dodawało się trochę tytoniu,bo tytex wzmacnia jebniecie z płuc w mózg...Kiedyś u typa,jak na chacie nie było tytoniu i skręciliśmy z suszonej mięty,to spoko,ale to nie było to i jak kupiliśmy szlugi,to jest trochę lepsze klepniecie.Jak masz sam hasz,to podkład jest ok,ale tytoniu dosłownie szczypta pół cm max oderwane ze szluga pół grama haszu i pół grama skuna do tego i blety brown sugar island,a hasz jak nie jest doprawiany henną,to zawsze można poznać pod swiatło i ogarniasz po odcieniu zielonego koloru,ze doprawiane henną,tylko,jak jest zero zero z Maroka i do tego silver haze i do tego oranżada chłodzona ze szkła pepsi kurwa cola,albo kubuś,a najlepiej chłodzisz pepsi czy coca cole wrzucasz kostki lodu i borówki do szklany 0,5l,siedzisz na dupie spalasz staff,a potem schłodzoną cole z lodem popijasz z borówkami z kolegami...To jest ekskluzywne posiedzenie i motto mam wyjebane..
Rejestracja: 2015
  • 1573 / 46 / 0

Nie wierze że ktoś z tego wątku zrobił wątek ogólny o blantach ja pierdole xD
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 323 / 11 / 0

Takie pytanko, bo nie wiem gdzie zadać. Z czym można skręcić dobrego, finezyjnego gibona zamiast tytoniu? Mam na myśli jakieś mieszanki ziołowe, zioła, etc. Ważne żeby się dobrze paliło i miało przyjemny smak. Rzucam fajki i chcę się też przesiąść na "zdrowsze" palenie.
Rejestracja: 2011
  • 7618 / 793 / 0

[mention]modest[/mention]
Po szukaj jakiegos smakowego tytoniu, chyba taki jest.
Nie wiem jak z melasá, czy dobrze by sie palila w dzoju.
Posty: 70 Strona 4 z 7
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 1316 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości