Jak na zawsze skończyć ze ścierwem?

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 6373 / 551 / 0

Do autora tematu.Jak czujesz się poważnie uzależniony.Tzn.Nie możesz przestać brać to może właśnie ośrodek będzie dobry wyjściem + duza motywacja.Nie wiem - znajdź sobie dziewczynę, zacznij uprawiać sport, grac w gierki, tez nieźle wciągają, szczególnie ( MMORPG ).
Z fartem ziomuś. ! ;]
  • 249 / 3 / 0

Wlasnie kurde to jest tak, ze jak mam zwale albo jak schodzi lekko faza to mówię ze nigdy wiecej, ale czasem ktos częstuje, wtedy nie mysle rozsadnie, mysle tylko o tym zeby sie zabawić. To jest zgubne :wall:

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Narko - taxi zatrzymane przez policję

Kryminalni z KMP w Łodzi zatrzymali kierowcę jednej z firm taksówkarskich, który miał w swoim samochodzie ziele konopi indyjskich, amfetaminę oraz tabletki ecstasy.
  • 38 / 2 / 0

jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz. od scierwa najłatwiej odrywa życie. Dokładnie po ciągu z fetungiem dostałem zapalenia spojówek, takiego strasznego, że oczy miałem zaklejone jakby piaskiem. Taki kop od organizmu przez który powiedziałem dość kurr.
Trzeba samemu wbić do głowy opszyn porzucenia scierwa. Nie ma sposobu "zrób tak więcej nie kupisz" głowa Ci mówi nie, a podświadomóść mówi "zadzwoń po to" trzeba ogarniąć, że być twardym w postaniowieniu nie walenia sciery
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 71 uczestników Wejdź na czata