Jak chcielibyście umrzeć?

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 270 / 13 / 0

Nie myślę o tym,ale sadzę,żę ludzie boją się umierać w samotności i nie chcą,żeby śmierć była poprzedzona długim,cierpieniem,agonią,bólem...Naukowcy odkryli ostatnio,że przy odpowiedniej manipulacji można człowiekowi wryć w głowę,że np za dzieciństwo zgubił się w centrum handlowym,choć taka sytuacja nie miała nigdy miejsca.Śmierć to koniec,a umrzeć można na 1000 sposobów,wiec lepiej jest o tym nie myśleć,bo to jak myślimy ma bardzo duży wpływ na nas,ale łatwo się tym mówi,ale trudniej jest przestawić się jest na inne myślenie.
  • 568 / 11 / 0

23 października 2017hipollek pisze:
22 października 2017Sideswipe pisze:
22 października 2017misiek066 pisze:
Odkurzać kreske za kreską w okolicach czterdziestki (jak dożyję) i pozabijać tylu ludzi, ilu się da i zostać rozstrzelanym przez komandosów [ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
Pierdolnij się w łeb, ale tak mocno
Dlaczego zabraniasz Mu spelniania celow/marzen?
Jego marzenia są niezdrowe społecznie

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Ranking: jakie substancje uzależniają najbardziej?

W styczniowym wydaniu polskiej edycji National Geographic opublikowano ranking najbardziej uzależniających substancji, wykonany przez zespół brytyjskich badaczy, w tym psychiatrów.
  • 503 / 41 / 0

35 max, naturalnie ze wzgledu na DMT
  • 60 / 1 / 0

Ze starości, albo jeśli dożyję tego dnia, to przez wybuch nuklearny. Nagły błysk i koniec mych dni po wsze czasy ;]
  • 288 / 19 / 0

kurde, często sobie myślę, że fajnie byłoby odejść w jakiś spektakularny sposób aczkolwiek wtedy raczej na pewno ktoś zagarnąłby moje szczątki i zechciał zakopać na jakimś cmentarzu, zmieniam zdanie i muszę zacząć planować
  • 5656 / 436 / 0

Moze przedawkowujac DMT ? co o tym sadzicie ?
  • 23 / 1 / 0

Jako 70 letni letni (żeby ogarniać bez żadnego opiekuna) popalający gandzię staruszek, najlepiej podczas snu we własnym łóżku. Co w dzisiejszych czasach przy niezbyt zdrowym trybie życia będzie trudne.
  • 31 / 6 / 0

W oknie,albo chciałbym,żeby ktoś mi wmówił,ze już nie żyje i żebym przestał oddychać,albo 10 latek żeby wpierdolił się we mnie kładem i dostał na 3 miechy kuratora,którego drugim przejedzie 9 letnia siostra...
Użytkownik zbanowany
  • 43 / / 0

zgwałciłbym konfidentkę sąsiadkę nożem w pizde równo
jakby się już wykrwawiła, odlałbym się na nią
wtedy mogę zginąć :*)

aa jeszcze jej gacha bym zajebał prętem
  • 3151 / 257 / 0

Jako dziadek z wenflonem . Mialbym czas na opiaty . Mieszałbym je z DMT. Ktorys raz bylby ostatnim
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 54 uczestników Wejdź na czata