Jaką benzodiazepinę najłatwiej dostać ?

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 730 Strona 73 z 73

Jakie benzo najłatwiej zdobyć ?

20%
Clonazepam(clonazepam)
166
2%
Temazepam (singnopam)
21
22%
Diazepam (relanium, valium)
188
27%
Alprazolam (afobam,xanax,alprox)
229
5%
Lorazepam (lorafen)
45
1%
Midazolam (dormicium)
11
1%
Nitrazepam (nitrazepam)
11
4%
Oxazepam (oxazepam)
35
7%
bromazepam (sedam,lexotam)
57
10%
clorazepat(cloranxen,tranxene)
86

Liczba głosów: 849

Rejestracja: 2018
  • 2099 / 697 / 1


Napisałem o tych lekach z przekąsem.Bo takie coś dostaniesz jak pójdziesz wymyślać i żebrać o benzo.(od normalnego lekarza, a nie konowała co ma wyjebane na wszystko) hydroksyzyna w niskich dawkach branych regularnie (5-10mg co 6h nie działa w ogóle nasennie, a działa uspokajaco, kojąco i przeciwlękowo - tutaj ograniczone działanie, ale jednak jest).

@O4Pain -od kiedy propranolol działa depresyjnie. Kardiodepresyjnie, to się zgodzę, ale to nie są słowa bliskoznaczne.
Rejestracja: 2015
  • 10 / 3 / 0jezus_chytrus pisze:
Zasugerowałbym Relanium (diazepam), ale lekarze mają do niego jakąś awersję i wolą już przepisać klonazepam...
Dla mnie relanium jest za słabe, a klon daje mi dokładnie to czego oczekuję.
Ułatwia zasypianie i może być pomocny gdy się przedobrzy z czymś innym.

Paracetamol bardzo łatwo przedawkować , a można dostać w spożywczym. Ibuprom z kolei jest niezdrowy dla serca a też jest ogólnie dostępny.
Benzodiazepiny stosowane doraźnie uważam za znacznie bezpieczniejsze niż wiele leków bez recepty, powinni odpuścić te ceregiele. A tu nawet recepta tylko dwa tygodnie jest ważna...
Wpychają neuroleptyki , a jak poprosisz o klony to straszą jakie to Benzodiazepiny są straszne.
Pojebane to jest...

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Mężczyzna podał LSD kolegom z pracy. "Żeby usunąć złą energię"

Każdemu zdarza się chandra w pracy, ale ten sposób na walkę z nią jest, delikatnie ujmując, dość radykalny. Szczególnie, że sprawdza zamieszania nikogo nie zapytał czy ma ochotę na trip.
Rejestracja: 2017
  • 113 / 8 / 0


Łatwo wysępie afobam od prywatnego internisty? Mam koło 24 lat i młodo wyglądam. Mam wymyślać jakieś historyjki z fobią społeczną i śmiercią przyjaciela czy po prostu powiedzieć że potrzebuje recke na afobam i tyle?
Rejestracja: 2018
  • 40 / 3 / 0


Wczoraj poszedłem do nowego lekarza rodzinnego i bez problemu wpisał mi Lexotan, Tranxene i Afobam :) że niby mam brać na zmianę te leki, codziennie inny :zombie:
Rejestracja: 2017
  • 748 / 164 / 0


moim zdaniem wszystko zalezy na jakiego lekarza sie trafi. moj mi przepisywal lorki bez problemu. podejrzewam, ze sam jest lekomanem. swoj swego pozna.
Rejestracja: 2011
  • 6350 / 551 / 0


Większość benzodiazepin psychiatra mi przepisywał: diazepam, klonazepam, Midazolam, klorazepat, lorazepam, ale uparł się, ze alprazolamu mi nie da i kropka.
Rejestracja: 2008
  • 37 / 3 / 0


Jak się idzie do prywatnego i się przedstawi sprawę bez ogródek -8 lat jestem wyebany aktualne źródło mi wyschło i potrzebuje 1 opakowania clona boo inaczej mną zacznie miotać po podłodze powinien wypisać ?? Moge mu jeszcze siatkę pustych opakowań przyniesc jak to coś zmieni. Przy tym historia (prawdziwa) ze schodze z dawek aktualnie biore 3 a bralem swego czasu 8/doba . A Jak zaczniei sie mądrzyc i Ssri wypisywac to wstaje wychodzę i nie płacę... ktoś ćwiczył podobny scenariusz ??
Rejestracja: 2018
  • 40 / 3 / 0


Ja testowałem coś podobnego :D Poszedłem do prywatnego lekarza z pudełkami pustymi po Relanium i prosto z mostu powiedziałem że jestem uzależniony i potrzebuję kilka pudełek do schodzenia z dawek, dostałem wtedy 9 opakowań :) da się ale to też zależy od lekarza. :tabletki:
Rejestracja: 2017
  • 281 / 58 / 0


Z taką argumentacją prawie na bank dostanie się relki, klorazepat czy nawet klony. Żaden zdrowo myślący lekarz nawet nie zastanowi się w takiej sytuacji nad przepisaniem benzo. A ilość opakowań to już zależy jak się trafi, ale przy odpowiedniej bajce można tego trochę wyrwać.

Zresztą już pisałem w tym temacie, że metoda "na wjebanego" nie jest taka zła jakby się mogło wydawać. Grunt to nie przeginać pały, bo jak się zawoła 6 opakowań alpry i do tego 8 opakowań klona na jednej wizycie to można dostać co najwyżej skierowanie do ośrodka leczenia uzależnień. %-D
Rejestracja: 2019
  • 15 / 2 / 0


Głównie lekarze dają XAN lub coś całkowicie słabego typu temazepam czy relanium. Zależy też w jakim celu to benzo.
Posty: 730 Strona 73 z 73
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 71 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: siostrorelanium i 2 gości