Jaką benzodiazepinę najłatwiej dostać ?

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

Posty: 754 Strona 73 z 76

Jakie benzo najłatwiej zdobyć ?

20%
Clonazepam(clonazepam)
173
2%
Temazepam (singnopam)
21
22%
Diazepam (relanium, valium)
191
28%
Alprazolam (afobam,xanax,alprox)
246
5%
Lorazepam (lorafen)
47
1%
Midazolam (dormicium)
12
1%
Nitrazepam (nitrazepam)
11
4%
Oxazepam (oxazepam)
36
7%
bromazepam (sedam,lexotam)
60
10%
clorazepat(cloranxen,tranxene)
89

Liczba głosów: 886

Rejestracja: 2018
  • 2592 / 918 / 1


Napisałem o tych lekach z przekąsem.Bo takie coś dostaniesz jak pójdziesz wymyślać i żebrać o benzo.(od normalnego lekarza, a nie konowała co ma wyjebane na wszystko) hydroksyzyna w niskich dawkach branych regularnie (5-10mg co 6h nie działa w ogóle nasennie, a działa uspokajaco, kojąco i przeciwlękowo - tutaj ograniczone działanie, ale jednak jest).

@O4Pain -od kiedy propranolol działa depresyjnie. Kardiodepresyjnie, to się zgodzę, ale to nie są słowa bliskoznaczne.
Rejestracja: 2015
  • 10 / 3 / 0jezus_chytrus pisze:
Zasugerowałbym Relanium (diazepam), ale lekarze mają do niego jakąś awersję i wolą już przepisać klonazepam...
Dla mnie relanium jest za słabe, a klon daje mi dokładnie to czego oczekuję.
Ułatwia zasypianie i może być pomocny gdy się przedobrzy z czymś innym.

Paracetamol bardzo łatwo przedawkować , a można dostać w spożywczym. Ibuprom z kolei jest niezdrowy dla serca a też jest ogólnie dostępny.
Benzodiazepiny stosowane doraźnie uważam za znacznie bezpieczniejsze niż wiele leków bez recepty, powinni odpuścić te ceregiele. A tu nawet recepta tylko dwa tygodnie jest ważna...
Wpychają neuroleptyki , a jak poprosisz o klony to straszą jakie to Benzodiazepiny są straszne.
Pojebane to jest...

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

MZ: Projekt rozporządzenia z zakresu świadczeń opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień

Do konsultacji publicznych przekazano projekt rozporządzenia ministra zdrowia z 30 września br., zmieniający rozporządzenie w sprawie szczegółowych kryteriów wyboru ofert w postępowaniu w sprawie zawarcia umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej.
Rejestracja: 2017
  • 162 / 9 / 0


Łatwo wysępie afobam od prywatnego internisty? Mam koło 24 lat i młodo wyglądam. Mam wymyślać jakieś historyjki z fobią społeczną i śmiercią przyjaciela czy po prostu powiedzieć że potrzebuje recke na afobam i tyle?
Rejestracja: 2018
  • 42 / 4 / 0


Wczoraj poszedłem do nowego lekarza rodzinnego i bez problemu wpisał mi Lexotan, Tranxene i Afobam :) że niby mam brać na zmianę te leki, codziennie inny :zombie:
Rejestracja: 2017
  • 895 / 206 / 0


moim zdaniem wszystko zalezy na jakiego lekarza sie trafi. moj mi przepisywal lorki bez problemu. podejrzewam, ze sam jest lekomanem. swoj swego pozna.
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 726 / 0


Większość benzodiazepin psychiatra mi przepisywał: diazepam, klonazepam, Midazolam, klorazepat, lorazepam, ale uparł się, ze alprazolamu mi nie da i kropka.
Rejestracja: 2008
  • 46 / 4 / 0


Jak się idzie do prywatnego i się przedstawi sprawę bez ogródek -8 lat jestem wyebany aktualne źródło mi wyschło i potrzebuje 1 opakowania clona boo inaczej mną zacznie miotać po podłodze powinien wypisać ?? Moge mu jeszcze siatkę pustych opakowań przyniesc jak to coś zmieni. Przy tym historia (prawdziwa) ze schodze z dawek aktualnie biore 3 a bralem swego czasu 8/doba . A Jak zaczniei sie mądrzyc i Ssri wypisywac to wstaje wychodzę i nie płacę... ktoś ćwiczył podobny scenariusz ??
Rejestracja: 2018
  • 42 / 4 / 0


Ja testowałem coś podobnego :D Poszedłem do prywatnego lekarza z pudełkami pustymi po Relanium i prosto z mostu powiedziałem że jestem uzależniony i potrzebuję kilka pudełek do schodzenia z dawek, dostałem wtedy 9 opakowań :) da się ale to też zależy od lekarza. :tabletki:
Rejestracja: 2017
  • 314 / 84 / 0


Z taką argumentacją prawie na bank dostanie się relki, klorazepat czy nawet klony. Żaden zdrowo myślący lekarz nawet nie zastanowi się w takiej sytuacji nad przepisaniem benzo. A ilość opakowań to już zależy jak się trafi, ale przy odpowiedniej bajce można tego trochę wyrwać.

Zresztą już pisałem w tym temacie, że metoda "na wjebanego" nie jest taka zła jakby się mogło wydawać. Grunt to nie przeginać pały, bo jak się zawoła 6 opakowań alpry i do tego 8 opakowań klona na jednej wizycie to można dostać co najwyżej skierowanie do ośrodka leczenia uzależnień. %-D
Rejestracja: 2019
  • 16 / 3 / 0


Głównie lekarze dają XAN lub coś całkowicie słabego typu temazepam czy relanium. Zależy też w jakim celu to benzo.
Posty: 754 Strona 73 z 76
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KARD i 1 gość