Jaką benzodiazepinę najłatwiej dostać ?

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 758 Strona 72 z 76

Jakie benzo najłatwiej zdobyć ?

19%
Clonazepam(clonazepam)
175
2%
Temazepam (singnopam)
21
21%
Diazepam (relanium, valium)
192
28%
Alprazolam (afobam,xanax,alprox)
255
5%
Lorazepam (lorafen)
47
1%
Midazolam (dormicium)
12
1%
Nitrazepam (nitrazepam)
11
4%
Oxazepam (oxazepam)
36
7%
bromazepam (sedam,lexotam)
61
10%
clorazepat(cloranxen,tranxene)
89

Liczba głosów: 899

Rejestracja: 2016
  • 1163 / 97 / 0

Haha, dziękuję :krowa:

To wtedy już nie zadzieramy nosków, miło, że życzysz mi dobrze. Sobie również życzę i mam nadzieję że leki się rozkręcą i będzie zajebiście. Trochę musiałem i chciałem pomarudzić, bo za bardzo się inspiruję opowiadaniami jak to ćpuny na krzywy ryj dostają benzo za nic przy każdej wizycie i mam ból dupy

No ale jeżeli Kweta będzie działać to już połowa sukcesu :korposzczur:
Rejestracja: 2016
  • 822 / 110 / 0

Kwetiapina bardzo dobrze działa nasennie, chociaż ja rano po 12h snu na niej budzę się trochę śnięta i z opuchniętymi powiekami. Dawka 100mg.

Czy lekarz medycyny pracy może wypisywać jakieś benzo, albo ogólnie jakieś leki? Jak to wygląda? Na takiej wizycie np. do prawa jazdy (chociaż tu prośba o benzo byłaby głupotą), więc weźmy przykład wizyty do książeczki do celów sanitarno-epidemologicznych.

Morawiecki: Nie używajcie dopalaczy, to straszne świństwo

Nie używajcie dopalaczy, dajcie sobie z tym spokój, to straszne świństwo – przekonywał młodych ludzi premier Mateusz Morawiecki, pytany w sobotę w RMF FM o możliwość legalizacji „rekreacyjnej” marihuany.
Rejestracja: 2017
  • 8 / / 0

20lat, morda o patologicznych rysach, mocno zbudowany, 1.9m.
Jak waszym zdaniem, mam co liczyć że uda się wysępić benzo?
Po krótkim researchu wyszedłem z założenia że przydała by mi się alpra. Mam coraz mocniejsze stany depresyjne, coraz ostrzejsze lęki i mnożą się objawy somatyczne dosłownie nie dające mi ani żyć ani sobie tego życia jakoś ułożyć.
O czym mówić? Byłem już u 2 neurologów i 3 psychiatrów, na zmianę karmili mnie propranololem, sympramolem, trittico, depakine chrono i pewnie jeszcze jednego syfa zapomniałem. Mówić o tym nowemu psychiatrze? Planowałem mu poprostu powiedzieć co u mnie w życiu (niedawno skończony związek po 4latach, coraz większe braki w znajomych, brak snu, lęk powoli nie pozwalający mi wejść normalnie do sklepu i liczne myśli samobójcze). Po opowieści zanim naciśnie długopis aby przepisać mi lek o skuteczności rutinoskorbinu powinienem wykazać się znajomością leków i samemu mu zaproponować alpro podobne? Każda sugestia mile widziana! :tabletki:
Rejestracja: 2014
  • 7633 / 957 / 0

Powiedz, że czasem miewasz napady lęku i kilka razy ktoś (np starszy brat) dał ci pół tabletki (nazwa leku), po której poczułeś ulgę, jakiej nie dał Ci żaden inny lek. Nie byłeś senny i dobrze się po nim czułeś.
Ja jednak nie rzucałbym się od razu na alprazolam. Taki Sedam (Bromazepam) jest cholernie przyjemny, ale pod warunkiem niskiej tolerancji na benzodiazepiny. Zasugerowałbym Relanium (diazepam), ale lekarze mają do niego jakąś awersję i wolą już przepisać klonazepam...
Rejestracja: 2017
  • 179 / 11 / 0

Tez mnie ciekawi czy lekarz pracy moze wypisac alpre np.
Jakbym robił badania do pracy i wspomniał o lękach w kontaktach z nowymi ludzmi i lekiem przed zmianą otoczenia to wypisałby cos konował czy by pogonił za drzwi?
Rejestracja: 2017
  • 258 / 7 / 0

Nigdy nie byłem u psychiatry. Czy jeśli pójdę na prywatną wizytę i opowiem o swoich lękach społecznych, fobiach, stanach depresyjnych, które uniemożliwiają mi normalne funkcjonowanie w niektórych momentach to zapisze mi coś sensownego do brania doraźnie?
Rejestracja: 2018
  • 2614 / 1026 / 1

Tak. hydroksyzynę, propranolol i melisę. Zadziałają na pewno.
Rejestracja: 2017
  • 258 / 7 / 0

A jakąś benzodiazepinę? Kompletnie nie interesuje mnie działanie nasenne hydroksyzyny
Rejestracja: 2018
  • 301 / 45 / 0

20 lutego 2019modest pisze:
A jakąś benzodiazepinę? Kompletnie nie interesuje mnie działanie nasenne hydroksyzyny
Po co chcesz wchodzić w benzo? Jak nie miałeś nigdy do czynienia z tą grupą substancji to radzę Ci odpuścić, bo to co dostaniesz od benzo będziesz musiał zwrócić.
Co do postu @DexPL to odradzam propranolol, bo on często nasila depresję. Zamiast hydroxyzyny lepiej się sprawdzi Pramolan, ewentualnie paroksetyna, i wtedy możesz poprosić o najsłabszą benzodiazepinę tzn. klorazepat. On się kumuluje w organiźmie bo działa ponad dobę, a przez dwa tygodnie dopóki się paro nie wkręci możesz go używać spokojnie bez obaw o odstawienie. Do paroksetyny trazodon można dołączyć na libido i wzwód, i generalnie przy rozkręcaniu paro również podziała lekko przeciwlękowo.
To tylko moja opinia, lekarz jest bardziej kompetentny i powinien Ci ustawić leczenie.
Rejestracja: 2017
  • 258 / 7 / 0

Miałem do czynienia z benzo ale RC. Wiem, że to szatan ale skutecznie uspokaja myśli które zabijają mnie od środka, nie wiem czy są inne grupy leków działające w ten sposób, dlatego pytam
Posty: 758 Strona 72 z 76
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 140 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kalifactor, kwachniewski, matback, mieloperyksydaza20 i 1 gość