Ja się nie wjebię - knajpa kodeinowa v5/ sposób na dwie paczki ankieta

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

Sposób na dwie paki

37%
Na dwa paragony poproszę
99
6%
Ale jak to jedna? U konkurencji dają dwie
15
2%
Prawienie komplementów
4
9%
Symulowany kaszel / ból zęba
23
4%
Udawanie nieobliczalnego ćpuna/ bycie nieobliczalnym ćpunem/groźby
11
5%
Załatwienie recepty
12
1%
Podrobienie recepty
3
3%
Branie na litość
8
9%
Podejście do drugiego okienka
25
16%
Wyjście z apteki i ponowne wejście
43
6%
Łączenie różnych produktów z kodeiną np antek + tjoko
16
3%
Łapówka
7

Liczba głosów: 266

• 428 / 51 / 0

hexe
jak to jest być skrybą?

https://www.youtube.com/watch?v=XoUarEv_nA4
  • 1508 / 221 / 0

Dziękuję, bardzo dobrze. Teraz, w dobie komputerów, my skrybowie mamy wiele ułatwień.

Dlaczego tytoń jest legalny, a konopie nie?

Tytoń oprócz tego, że bardzo źle wpływa na organizm człowieka, to mocno zanieczyszcza również środowisko. Konopie wręcz odwrotnie. W tym artykule przedstawiam różnice między tymi dwoma roślinami.

Tatuaże i marihuana, czy możesz palić marihuanę podczas robienia tatuaży?

Podczas imprez, nawet tych bardziej alkoholowych często do głowy przychodzą głupie pomysły. Pamiętasz może sławetny tatuaż Stu z Kac Vegas? Był robiony podczas niezłe tripu, co nie. No właśnie, nie był to dobry pomysł i wydaję mi się, że większość ludzi takiego żałowała.
  • 5 / / 0

Najskuteczniejsze jest posiadanie recepty - jak lekarz wypisał 10 paczek, to jego sprawa, realizujemy i już. Jak ktoś chce 2 różne preparaty lub na 2 paragony, to zależy na kogo trafi, ale udawanie kaszlu powoduje tylko atak śmiechu pracowników apteki ;)
Do osób prawiących komplementy mam stosunek jak Hexe.
„Bo u konkurencji...” skutkuje odpowiedzią „to idź do konkurencji”. Branie na litość, groźby, podchodzenie do różnych okienek czy wychodzenie i wchodzenie powoduje zapamiętanie pacjenta i prawie 100% pewność, że przy kolejnej wizycie usłyszy „nie ma”.
Oczywiście różne są apteki i różni farmaceuci, jak lekarze, niektórzy bawią się w etykę :D

Gdyby nie to, że prawo zabrania sprzedaży większej ilości, zrobiłabym dodatkowe plakietki na fartuch do wyboru: logo H lub krzyżyk, żeby pacjent wiedział czy trafia na empatyczną osobę czy nawiedzoną :D
Użytkownik nieaktywny
  • 41 / 2 / 0

Ciocia koda mnie dziś nie poklepała :/ Jak żyć?

Zastanawiam się, co jest nie tak z moją wątrobą. Trzy pierwsze razy z kodą pięknie przegrzane, potem nic, ze zdenerwowania przejście na PST ze średnioklepliwego maku, teraz próby wracania do ciotuni i kurwa wielki nic. Cały dzień dzisiaj chodziłam wkurwiona, zamiast nagrzana.
  • 21 / / 0

Jak kupujesz od lat w tych samych aptekach to 80% farmaceutów wie że i tak robisz obchód po mieście.

Ja mam tak że kładę na blat 20zł i już wiadomo że dwie, są jednak nieprzejednane wysłanniczki Maryii Zawsze Dziewicy i nie ma szans.

Najgorzej jest w nocy, gdzie ceny specjalnie są 100% wyższe i oni widzą tą desperacja i mówią ci że nie ma tjoko. Pytasz o syrop, też ni ch#ja, antka też.
Użytkownik nieaktywny
  • 1118 / 149 / 0

Ja usłyszałem wczoraj przy trzeciej próbie zakupu ze Pan się tym odurza i nie mogę wydać tak się źle czuję z dupy woda nudności bo nic sobie na dziś nie zostawiłem matka ma jakiś mak huk wie czy to plukac czy nie zjadlem sobie 10 mg klona i 1mg alpry i jak mi dziś lekarz nie zapisze bo idę do innego moj bedzie w poniedziałek to nie wiem co bedzie klono zostalo tylko na jutro alpry na dluzej a na kode to juz nie mam hajsu moze jest szansa na listek klono i pake tramali kiedys zapisywal dopuki go nie zbluzgalem naklonowany ze dwie paczki klono to za mało na miesiac
Użytkownik nieaktywny
  • 1118 / 149 / 0

Nie mogę już edytować proszę o scalenie

Tak więc dziś rano zostalem z 7x2mg klono trochę alpry i kilkadziesiąt zl zajejestrowalem się do lekarza takiego pół na pół czekałem 3h bo tyle osób było miałem takiego skreta żeby jebacc to i iść po tj oko przeczekalem wchodzę pokazuje mu wypis z detoxuu ze nie ukończyłem a on to proszę do psychiatry wtedy mu mówię ze odległe terminy kręcił nosem poprosiłem chociaż o ćwiartki klono i tramce 50 mg patrzę coś tam drukuje coś 30tab 2mg klono i 50 x 100mg tramca i mówił ze ostatni raz i wy pisał mi to tylko ze względu na moją matkę bo ja zna rano zjadlem 12mg klono ale już ich nie czułem to dorzucilem sobie 6mg i 1mg alpry czekam az pokruszony na pył 1g tramca zacznie działać i będę mógł sobie poleżeć bez cierpień i zimna
Użytkownik nieaktywny
  • 1118 / 149 / 0

22 czerwca 2018Podporucznik Lichuj pisze:
Jak kupujesz od lat w tych samych aptekach to 80% farmaceutów wie że i tak robisz obchód po mieście.

Ja mam tak że kładę na blat 20zł i już wiadomo że dwie, są jednak nieprzejednane wysłanniczki Maryii Zawsze Dziewicy i nie ma szans.

Najgorzej jest w nocy, gdzie ceny specjalnie są 100% wyższe i oni widzą tą desperacja i mówią ci że nie ma tjoko. Pytasz o syrop, też ni ch#ja, antka też.

Masz rację w nocy kupowalem igły po 2zl sztuka i strzykawke też za 2 zl zagroziłza wezwaniem policji jak jeszcze przyjdę faktycznie bylem mocno zrobiony ketonami no ale to ich obowiązek....
  • 763 / 87 / 0

A ja teraz tak całkiem poważnie i bez heheszek proszę :-) głowa tak mnie napierdala, że maskara normalnie od wczoraj. Żadne ibupromy, apapy, ketonale nie pomagają.

Jak myślicie koda da radę i ile tego w razie W. Nie chce się porobić tylko żeby boleć przestało....
  • 7 / / 0

W moim mieście apteki i banki są co sto metrów, więc chuj tam z tymi dwoma paczkami już, krótki spacer nie zaszkodzi. A, i kilka razy wysępiłem dwa opakowania mówiąc, że potrzebuję więcej, bo jadę w delegację.
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 1490 uczestników Wejdź na czata